Jakiej muzyki słucha Robert Lewandowski? Kibice mogą się zdziwić
facebook.com/rl9official/120419
Wiadomości Pikio - 12 Kwietnia 2019

Jakiej muzyki słucha Robert Lewandowski? Kibice mogą się zdziwić

Jakiej muzyki słucha Robert Lewandowski? Najpopularniejszy polski piłkarz, kapitan reprezentacji Polski Robert Lewandowski jest znany przede wszystkim z tego, że potrafi znaleźć się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie, wykonując wyrok na bramkarzach drużyn przeciwnych. Poza boiskiem jest czułym mężem i ojcem, a także fanem dobrej muzyki.

Jakiej muzyki słucha Robert Lewandowski? Najlepszy, a przede wszystkim najpopularniejszy polski piłkarz większość swojego czasu spędza na europejskich boiskach. Dzięki swojemu nietuzinkowemu talentowi, wytrwałości w dążeniu do doskonałości, a także wyjątkowej charyzmie stał się jednym z najlepszych piłkarzy na naszym globie. Liczby goli i asyst, którymi zachwyca kibiców reprezentacji Polski, a także Bayernu Monachium świadczą o jego klasie i utrzymywaniu najwyższego sportowego poziomu. Chociaż nie jeden kibic widziałby reprezentanta Polski najchętniej jedynie na boisku to i jemu należy się sporo czasu na prywatność i odpoczynek. Oprócz tego, że Robert jest przykładem idealnej głowy rodziny, ma także sporo poza piłkarskich zainteresowań. Jednym z przykładów jest zamiłowanie do muzyki.

Jakiej muzyki słucha Robert Lewandowski? Kibice mogą być zaskoczeni.

Nie jest tajemnicą, że jedną z głównych form relaksu i psychicznego przygotowania do ważnych ligowych spotkań dla piłkarzy jest słuchanie muzyki. O swoich ulubionych gatunkach muzyki, a także konkretnych artystach opowiadały już takie gwiazdy Neymar, Messi czy Ronaldo. Kibiców reprezentacji Polski z pewnością jeszcze bardziej interesować będą preferencje naszych orłów. Podczas przygotowań do EURO 2016 dowiedzieliśmy się, że ogromnym fanem muzyki disco polo jest Kamil Grosicki. Nie tak dawno Kamil Glik wyznał, że jego ulubiona kapela to AC/DC. Jednak to nie taneczne rytmy ani mocne brzmienia dominują na odtwarzaczach polskich piłkarzy, a czarne rytmy. Do słabości do rapu przyznali się Bartosz Kapustka czy Jakub Błaszczykowski, a także kapitan reprezentacji Polski-Robert Lewandowski. Gwiazdor za pośrednictwem portali społecznościowych niejednokrotnie raczył fanów informacjami odnośnie swoich muzycznych preferencji. W przeważającej większości są to płyty artystów hip-hopowych, a na wyróżnienia zasługują przede wszystkim rodacy Donatan, a także Z.B.U.K.U

Robert Lewandowski wielkim czarnych rytmów. Czy planuje wydać własną płytę?

Robert Lewandowski jest fanem zagranicznego i polskiego rapu, nie tak dawno dowiedzieliśmy się, że jednym z jego ulubionych artystów jest młody raper pochodzący z Prudnika Z.B.U.K.U. Piłkarz od zawsze posiadał też słabość do twórczości znanego w całym kraju Donatana. Producent muzyczny jest znany z takich utworów jak "My Słowianie" czy "Brać" a także okrzykniętej jedną z najlepszych rapowych płyt w Polsce XXI wieku w "Równonoc". Zamiłowanie do twórczości Donatana zaowocowało współpracą pomiędzy artystą a najlepszym polskim piłkarzem. Gwiazdor Bayernu Monachium został oficjalnie producentem wykonawczym zbliżającego się wielkimi krokami projektu "Stamina" w który zaangażowano wielu czołowych artystów polskiej sceny. Efekty kolaboracji można zobaczyć w singlu "Mansa Musa". Czy po nabraniu doświadczenia Robert Lewandowski pokusi się o wydanie własnej płyty? Na takie wnioski z pewnością jeszcze za wcześnie, ale jeśli kariera muzyczna rozwinie się równie atrakcyjnie, jak sportowa, możemy spodziewać wystrzałowych efektów.

Źródło: Sport

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News