monikajanowska
Fot. Instagram/Monika Janowska
Mikołaj Pilecki - 10 Stycznia 2019

Ile ma lat Monika Janowska? Wygląda cudownie!

Ile lat ma Monika Janowska, żona jednego z największych gwiazdorów polskiego show-biznesu Roberta Janowskiego? Celebrytka wygląda doskonale, wręcz zjawiskowo i trudno uwierzyć w to, ile ma lat. 

Monika i Robert Janowscy poznali się przypadkiem za sprawą wspólnych znajomych. Gwiazdor TVP po tym, jak zobaczył przyszłą żonę na fotografiach, postanowił bliżej ją poznać. - Okazało się, że mamy wspólnych znajomych. Monika przewijała się czasem w ich opowieściach, widziałem ją na zdjęciach z nimi i na każdym była uśmiechnięta, więc spontanicznie wysłałem jej na Facebooku życzenia noworoczne. A z Zakopanego pojechałem do Krakowa, pracowałem wtedy nad płytą "osiemdziesiąte.pl", więc do Warszawy wróciłem kilka dni po Nowym Roku - powiedział kilka lat temu w jednym z wywiadów. Para pobrała się w 2014 roku po zaledwie roku znajomości. Jak mówił wiele lat temu Robert Janowski, znajomość z Moniką uratowała go od popadnięcia w nostalgię i depresję. - Ta rodzina bez niej wyglądałaby zupełnie inaczej. Wbrew pozorom to Monika wprowadziła normalność, zasady, wspólny czas. (…) Długo nie wiedziałem, czy wychowawcza droga Moniki to ta właściwa. Ale znów dziewczyny przyszły z odpowiedzią. Pamiętam, jak powiedziały: Tata, my się tutaj czujemy bezpiecznie z tymi wyznaczonymi granicami. Minęły cztery lata i mam córki, które się świetnie uczą, które są odpowiedzialne, można je już zostawiać same w domu bez strachu. (…) Cudowne dzieci. Cudowna żona - zdradził artysta.

Ile lat ma Monika Janowska?

Żona Roberta Janowskiego wygląda świetnie i aż trudno uwierzyć w jej wiek. Ile lat ma Monika Janowska? Gwiazda ma obecnie 45 lat, jest więc 12 lat młodsza od swojego ukochanego.

Monika Janowska wiek

Wiek celebrytki bywa podawany w wątpliwość głównie z racji wspaniałego, wręcz zjawiskowego wyglądy. Inne kobiety w jej wieku mogą tylko zazdrościć!DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
GłówneHoroskop runiczny 2019: Co cię czeka w nowym roku? Runy zdradzają tajemnice!Czytaj dalej

Monika Janowska waga

Waga doskonale wyglądającej Moniki Janowskie pozostaje przedmiotem gorących dyskusji w internecie. Nie ulega wątpliwości, że gwiazda nie ma problemów zdrowotnych i nadwagi. Nigdy jednak nie podała, ile tak naprawdę waży.

Ile waży Monika Janowska

Idealna sylwetka celebrytki zwraca uwagę i choć nie znamy jej dokładnych wymiarów, śmiało można powiedzieć, że wazy około 55 kilogramów. Nie jest także kobietą niską, a szczupłą sylwetką niejednokrotnie oczarowała fotoreporterów na ściance.ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Wodecki i Bończyk: Romans, którego nie było? Wyjaśniamy
  2. Witold Pyrkosz: Seriale były jego drugim życiem, pełna lista hitów aktora
  3. Kim jest partner Sylwii Bomby? Tajemnicza postać u boku celebrytki
  4. Gdzie mieszka Doda? Jej mieszkanie to istny luksus
  5. Kuba Wojewódzki: Książka, którą napisał przewróciła showbiznes
 
"M jak miłość": Bolesne wyznania gwiazd serialu. Przeżyły prawdziwe dramaty"M jak miłość": Bolesne wyznania gwiazd serialu. Przeżyły prawdziwe dramatyCzytaj dalej
źródło: pomponik.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News