kuba wojewódzki
screen Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach
Bartłomiej Chudy - 30 Listopada 2018

Kuba Wojewódzki: Książka, którą napisał przewróciła showbiznes

Kuba Wojewódzki książka jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich showmanów wzbudza dziś szczególną ciekawość. Autobiografia 55-latka pełna jest anegdot, opowieści o Polsce, a zwłaszcza show-biznesie. Dowiemy się z niej wiele, ale część czytelników pozostanie rozczarowana.

Kuba Wojewódzki książka i spisanie przemyśleń z ostatnich, "gorących" lat na polskiej scenie medialnej stały się dla gwiazdora ze stacji TVN szczególnie ważne. Sam autor w niejednym programie komentował swoją publikację bez przesadnej skromności. Jest w końcu człowiekiem, który swoją biografią nie musi walczyć ani o "hajs, ani sławę".

Show biznes czekał na to. Kuba Wojewódzki książka przyciąga uwagę

Wojewódzki od lat skupia na sobie uwagę show-biznesu i mediów. Dzięki swoim programom (dziś Kuba Wojewódzki występuje w TVN, wcześniej był to Polsat) w konwencji show i z udziałem najbardziej rozpoznawalnych Polaków wszedł na szczyty swojej popularności. W książce pisze w lekki, felietonowy sposób o cenie jaką przyszło mu zapłacić za takie poprowadzenie swojej kariery. Jak sam opisał, jest "człowiekiem-kameleonem", z ego widocznym z kosmosu, ojcem chrzestnym i grabarzem wielu karier - tego typu porównań działających na wyobraźnię znajdziemy na stronach książki więcej. Ciekawscy kupią i rozpoczną czytanie książki Wojewódzkiego z różnych powodów. Przede wszystkim Polacy liczą na uzewnętrznienie się kontrowersyjnego showmana i publicysty. By samemu pośmiać się z naczelnego szyderczego prowadzącego, którego wykreowała telewizja.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek - Majdan10 najgłośniejszych wojen polskich gwiazd [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
- O jego medialnej osobowości powstały już prace naukowe. Pogromca osobowości płaskich i bez charakteru. Wyznawca zasady, że przeginanie pały to takie samo prawo obywatelskie jak udział w wyborach - przedstawił się pokrótce w opisie do autobiografii. W "rozbiegówce" zaznacza, że już od małego lubił szokować. Udało mu się, gdyż z czasem dostawał konieczne do tego narzędzia. Książka nie wzbudza jedynie przyjemnych odczuć. Opowiada o kondycji polskiego społeczeństwa obserwowanego przez Kubę Wojewódzkiego od dłuższego czasu. Nie ma on wątpliwości, że jego kondycja jest słaba. Wszyscy, którzy liczą na "rozebranie" się, odsłonięcie wszelkich przemyśleń na temat show biznesu, mogą niemile się rozczarować. Król TVN idzie w dygresje, nie daje się poznać tak jakbyśmy tego chcieli. Autor poświęcił książce 6 lat pracy. Dla celebrytów i show-manów, jawi się ona dziś jako pozycja obowiązkowa. Ceny pozycji wahają się - również w sieci - od 30 do 50 złotych.Obrazy Pikio screen wirtualnemedia.plZOBACZ TAKŻE:
  1. Kuba Wojewódzki ujawni swoje tajemnice! Fani nie mogą się doczekać
  2. Wszystko było kłamstwem? Kuba Wojewódzki pod gradem krytyki
  3. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
  4. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  5. Która gwiazda TVN zarabia najwięcej? Pensje Wojewódzkiego i Gessler biją innych na głowę
Kuba WojewódzkiWszystkie kobiety Kuby Wojewódzkiego [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News