Horoskop runiczny 2019: Co cię czeka w nowym roku? Runy zdradzają tajemnice!

Autor Weronika Szatkowska - 9 Stycznia 2019

Horoskop runiczny 2019 może Cię niezwykle zaskoczyć. Co zmieni się w kolejnych miesiącach? Czego możesz się spodziewać? Oto, co tajemniczy alfabet run mówi o Twoim znaku zodiaku.

Runy są prawdopodobnie jednym z najbardziej enigmatycznych narzędzi wróżbiarskich. Słowo "rune" pochodzi od nordyckiego słowa "runa" oznaczającego "sekret". W kulturze popularnej runy zyskują silną pozycję, częściowo dzięki serialom telewizyjnym i filmom dokumentalnym o Wikingach, które są w tej chwili wyjątkowo chętnie oglądane. Nikt tak naprawdę nie zna dokładnej historii run, ani tez nie wie, do czego dokładnie były one używane. Jedyne, co wiemy, to fakt, że istnieje wiele różnych rodzajów run. Opierają się one na starym alfabecie nordyckim i krąży wokół nich wiele legend i podań.

Horoskop runiczny 2019 dla wszystkich znaków zodiaku wskazuje, że najważniejszy będzie samorozwój, przestrzeń i zagospodarowanie czasu na inwestycję w siebie. Rozwijanie relacji, integracja z ludźmi i zdobywanie nowych kontaktów i przyjaciół będzie przydatne dla każdego znaku zodiaku. Warto więc wierzyć w innych, być otwartym, życzliwym i szczerym, ponieważ może przynieść to świetne rezultaty.

Horoskop runiczny 2019 mówi, że pod kątem pracy, kariery, biznesu lub nauki, będzie to intensywny i pracowity czas dla każdego znaku zodiaku. Runy wskazują, że nieuchronnie zbliżamy się do roku, w którym trzeba wyjść ze swojej strefy komfortu i nawiązać współpracę z innymi. Z pewnością nie można zamykać się na ludzi. Wykazanie inicjatywy, kreatywność i pokazanie tego, na co nas stać, będzie niosło za sobą konsekwencje, ale te pozytywne. Ciężka praca zostanie doceniona. Ważne jest wyczucie czasu, w którym będzie można znaleźć odpowiedni moment, gdy Twój wkład i działanie będzie potrzebne i skuteczne. Bądź świadomy, że Twoimi przełożonymi są tylko ludzie i staraj się nawiązać z nimi przyjazne relacje. Miej mniejsze wymagania wobec ludzi, wtedy Twoje rozczarowania będą też znacznie mniejsze.

Jeśli nie masz stałego partnera, musisz dokładnie zadecydować, czy naprawdę chcesz zdecydować się na poważny związek, czy nadal go nie czujesz i nie potrzebujesz. Miłość jest wszędzie wokół Ciebie, ale tylko od Ciebie zależy czy się na nią otworzysz. Runy wskazują również, że związek, który rozpocznie się w 2019 roku, może trwać bardzo długo, a być może nawet na zawsze. Dlatego tak ważne jest, abyś najpierw zdecydował, czy chcesz się zaangażować w drugiego człowieka, czy pragniesz być nadal wolny.

Czy horoskop runiczny 2019 określają słowa: miłość i przyjaźń? Jak najbardziej. Jednak dla każdego znaku zodiaku dopasowana jest konkretna wróżba. Czy zastanawiałeś się co Cię czeka w 2019 roku i czy przyszłe miesiące będą sprzyjające? Oto horoskop runiczny 2019 dla każdego znaku zodiaku.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News