Mariusz Pudzianowski waga
Screenshot z youtube.com/MariuszPudzianowski
Mateusz Nieścierowicz - 7 Kwietnia 2019

Ile waży Mariusz Pudzianowski? Po dawnych mięśniach nie ma śladu

Ile waży Mariusz Pudzianowski? To zastanawia bardzo wiele osób. W końcu, gdy był strongmanem, jego ciało wydawało się wszystkim naprawdę ogromne. Obecnie podczas gal KSW Pudzian zdaje się być znacznie mniejszy. Z pewnością w przygotowanie do walk uwzględniono także zrzucenie wagi, co też sportowiec uczynił.

Ile waży Mariusz Pudzianowski? Nie jest to wcale tajemnica. Wielokrotnie odpowiadał on na to pytanie mediom, które zadziwione wyraźnie były jego metamorfozą, jaką na przestrzeni lat przeszedł.

Mariusz Pudzianowski waga

Były strongman znany jest ze swoich wspaniałych wyczynów sportowych. Wielokrotnie wygrywał zawody w swojej dziedzinie, co przysporzyło mu ogromnej sławy, a także pieniędzy. W czasach dźwigania przez siebie dużych ciężarów nieustannie trenował, a także był na diecie, na której pochłaniał niezliczone ilości kalorii. To oczywiście wpłynęło na jego wagę. Ponoć wahała się ona od 140-150 kilogramów.

Taka waga jednak, choć robi ogromne wrażenie i z pewnością przydaje się podczas zawodów strongman, to w KSW jest zwyczajnie niepożądana. Z tego też powodu po wielu konsultacjach z wybitnymi trenerami, a także dietetykami Pudzianowski postanowił pozbyć się sporej części swojego imponującego ciała.

Ostatecznie efekt, który uzyskał Pudzianowski, zwala z nóg. Obecnie wydaje się on o wiele mniejszy i według internautek - przystojniejszy. Nie jest to tyko wrażenie, bowiem faktycznie sportowiec schudł w ostatnim czasie naprawdę wiele. Podczas walk ważył od 115-120 kilogramów. Względem poprzedniej dziedziny sportowej Pudzian waży więc o nawet 20% mniej. Tego typu zmiana od razu rzuca się w oczy.

W wywiadach Pudzianowski często chętnie powtarza, że teraz masa mięśni nie jest już dla niego tak istotna. Istotne są za to szybkość i zwinność. To dzięki tym cechom o wiele łatwiej jest wygrać pojedynki z przeciwnikami na KSW. Duża ilość mięśni przeszkadza, bo dźwiganie jej jest naprawdę męczące, co oczywiście przekłada się na ogólną kondycję i wydolność organizmu. Z tak ogromną masą jak wcześniej, czyli ważącą około 150 kilogramów, Pudzian nie dotrwałby nawet do drugiej rundy. Nic dziwnego, że postanowił więc schudnąć.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News