cejrowski
screen youtube.com/Wojciech Cejrowski
Karol Zaborowski - 5 Grudnia 2018

Opublikowano ZAKAZANY film, który TVP próbowało ocenzurować! Wszystko wyciekło, panika w PiS

TVP znane jest z promowania partii rządzącej i przedstawiania informacji, które są wygodna zwłaszcza dla tej opcji politycznej. Jednak jeden z programów w pewnym momencie wyłamał się z tych ram i został ocenzurowany.

TVP już niejednokrotnie przedstawiało informację, które ni jak nie pokrywały się z tymi podawanymi w innych mediach. Kiedy inne stacje informowały o problemach i porażce rządu, to TVP mówiło o sukcesie. Taki sposób przedstawiania informacji sprawił, że o stacji zaczęto wprost mówić, że szerzy propagandę. Według wielu internautów i nie tylko ich, widać to najlepiej po fakcie, że z anteny znikają osoby, które wypowiadają się w sposób niewygodny dla władzy.

TVP obnażone przez Cejrowskiego

Wojciech Cejrowski współpracuje z TVP od wielu lat. Na antenie tej telewizji mogliśmy oglądać zarówno program "Boso przez świat", jak i "WC kwadrans". Teraz podróżnik występował w roli gościa programu "Minęła 20" prowadzonego przez Michała Rachonia. Jednak Cejrowski został zawieszony przez szefostwo stacji. Jednak nie oznacza to, że ostatnie słowo będzie należało w tej sprawie do szefów Telewizji Polskiej. Cejrowski postanowił na własną rękę pokazać odcinek, który władze stacji zdecydowały się nie pokazać Polakom, ponieważ pokazywał niewygodną prawdę. Cała nagranie dostępne jest na portalu YouTube na kanale Wojciecha Cejrowskiego. Film składa się z dwóch części. Pierwsza z nich to treść ocenzurowanego odcinka, którą na tamten dzień przygotował Cejrowski. Natomiast druga stanowi jego osobisty apel do władz telewizji oraz rządu. Cejrowski w swoim odcinku sam wspomina, że jest bardzo niewygodną osobą dla każdego rządu w Polsce. Przypomina, że to nie pierwsza sytuacja, kiedy dostał wyrzucony z TVP i według niego TVP nie przywróci go do programu.Wojciech Cejrowski znany jest z bardzo kontrowersyjnych i konserwatywnych poglądów, których nie boi się przedstawiać publicznie. Przez to bardzo często wytyka błędy władzy, bez znaczenia czy w rządzie jest PO, PiS, czy inna partia.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
JaworowiczElżbieta Jaworowicz wolałaby o tym nie mówić. Szokujące kulisy jej programuCzytaj dalej
Tym razem za powód jego wydalenia ze stacji podana została scena z paleniem flagi Unii Europejskiej. Jednak Cejrowski wprost mówi, że to przez jego słowa dotyczące tego, że Jarosław Kaczyński wraz z PiS wycofali się z walki o zakazanie aborcji. Przyznaje również, że nie ma do władzy żalu, że tak postąpili, ponieważ robiły to również poprzednie rządy w momencie, gdy stawał się dla nich zagrożeniem. Wszystko wskazuje więc na to, że Cejrowski wywołał prawdziwą panikę w PiS, skoro musieli uciec się do takiego kroku.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyński przyłapany z bukietem kwiatów! Kim jest kobieta, która zawróciła mu w głowie?!
  2. Przerażony polityk ujawnia! „Rydzyk się na mnie zemści”
  3. Kuba Wojewódzki w końcu się przyznał. Gwiazdor TVN zostanie ojcem
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  5. Ile zarabia Doda? Zarobki i majątek Dody to kosmos
Danuta HoleckaTVP kompromituje się nieustannie! Skandaliczne wpadki, które przejdą do historiiCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News