Gdzie obejrzeć Na wspólnej za granicą? To nie takie łatwe
Konrad Karpiuk - 30 Kwietnia 2019

Gdzie obejrzeć Na wspólnej za granicą? To nie takie łatwe

Gdzie obejrzeć Na Wspólnej za granicą? Sprawdzamy gdzie możesz obejrzeć swój ulubiony serial poza granicami kraju.

Gdzie obejrzeć Na Wspólnej za granicą? To pytanie zdaje sobie wielu fanów serialu. Bez dostępu do krajowej telewizji, mógłby to być poważny problem. Jednakże kwestia ta znika wraz z rozwojem platform pokroju Video on Demand, czyli cieszącego się coraz większą popularnością VOD. Ponadto TVN proponuje swoim widzom również inne rozwiązanie - nowy kanał przeznaczony dla Polaków przebywających poza granicami naszego kraju.

Jak obejrzeć Na wspólnej w Internecie?

Najprostszą opcją będzie oczywiście skorzystanie z Internetu. Zarówno najnowsze, jak i starsze odcinki możemy obejrzeć na stronie Player.pl, gdzie po wykupie pakietu premium otrzymamy dostęp do serialu bez reklam. Jeśli nie mamy ochoty jednak wydawać pieniędzy, po kilku minutach reklam również osiągniemy swój cel, choć będzie on od czasu do czasu przerywany przez kolejne bloki reklamowe.

Serial jest również dostępny na portalu VOD.pl, pod który jednocześnie podpięty jest Player.pl. W odróżnieniu od poprzedniego rozwiązania, tym razem jednak musimy uiścić opłatę. Nie ma opcji darmowej transmisji za zgodą wyświetlania bloków reklamowych.

Gdzie obejrzeć Na Wspólnej za granicą?

Od 2004 roku w grupie TVN funkcjonuje kanał rozrywkowy TVN International, w skrócie iTVN. Grupą docelową kanału są Polacy mieszkający poza granicami kraju. Niedostępny w Polsce kanał można oglądać na terenie USA, Australii, Niemiec, Kanady, Francji i Wielkiej Brytanii. Przez pierwszy miesiąc swojego działania iTVN nie był kodowany, ale w maju 2004 roku konieczne było podjęcie tego kroku. Polską stację możemy oglądać, jeśli mamy wykupioną lokalną usługę mającą iTVN w swojej ofercie. Dystrybucja kanału odbywa się po sieciach cyfrowych, kablowych, DSL, a także w serwisie internetowym. Obecnie możliwość oglądania iTVN w Player.pl kosztuje 50 zł miesięcznie z powodu promocji, standardowa cena bowiem wynosi 65 zł.

Na kanale iTVN serial Na Wspólnej jest emitowany od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:40 czasu środkowoeuropejskiego. Ponadto na kanale można obejrzeć inne polskie programy, takie jak Uwaga, Ukryta Prawda, Szpital czy Diagnoza. W założeniu iTVN ustala ramówkę na podstawie selekcji programów z kanałów: TVN, TVN 7, TVN24, TVN Turbo, TVN Style i nSport.

Źródło: tvn

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News