Gdzie obejrzeć Na wspólnej w sieci? Serial na wyciągnięcie ręki
Kadr z serialu "Na Wspólnej"
Konrad Karpiuk - 29 Kwietnia 2019

Gdzie obejrzeć Na wspólnej w sieci? Serial na wyciągnięcie ręki

Gdzie obejrzeć Na Wspólnej? Nie trzeba czekać na regularne emisje. Okazuje się, że spokojnie można śledzić losy bohaterów w Internecie.

Gdzie obejrzeć Na Wspólnej? Osoby śledzące serial zazwyczaj czekają na emisje w telewizji. Od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.15 na antenie TVN emitowany jest jeden odcinek, który pokazuje kulisy życia przyjaciół, którzy na co dzień zmagają się z trudnościami. Tytuł nie znika z ramówki, a z każdym rokiem przybywa mu nowych fanów.

AntyfakeAntyfake - najpopularniejszy portal fact-checkingowy. Najważniejsze informacjeCzytaj dalej

Gdzie obejrzeć Na Wspólnej w sieci?

Dla tych, którzy chcieliby wrócić do starszych wątków bądź na bieżąco śledzić losy bohaterów z pomocą oczywiście przychodzi Internet. Do archiwalnych i najnowszych odcinków mamy dostęp na stronie player.pl. Aby obejrzeć odcinek za darmo, trzeba wcześniej obejrzeć reklamy. Jeśli nie chcemy oglądać reklam, musimy wykupić specjalny pakiet. Najtańszy kosztuje 10 zł, a najdroższy 70 zł i zależnie od tego, ile zapłacimy, będziemy mieli dostęp do różnych treści.

Trzecią opcją jest portal vod.pl, który współpracuje między innymi z platformami player.pl czy ipla.tv. Jeśli wykupimy dostęp, to otrzymamy możliwość obejrzenia niektórych odcinków przed ich emisją w telewizji, co jest niewątpliwą gratką dla fanek serialu.

Na Wspólnej - na antenie od 2003 roku

Serial "Na Wspólnej" jest emitowany już od 16 lat! Pierwszy odcinek pojawił się na ekranach 23 stycznia 2007 roku. Obecnie licznik zatrzymał się na 2872 odcinkach i wciąż możemy być pewni, że zobaczymy swoich ulubionych bohaterów. Odcinek numer 1000 został wyemitowany w 2008 roku, natomiast liczba 2000 odcinków została osiągnięta w 2015 roku.

"Na Wspólnej" otrzymało w 2015 roku nominację do Telekamer w kategorii „serial". W latach 2006-2008 również był nominowany, ale w kategorii: serial obyczajowy. W 2008 roku "Na Wspólnej" zdobyło pierwszą Telekamerę. Druga wylądowała na koncie serialu w 2011 roku w kategorii „serial codzienny".

W serialu trzykrotnie zmieniano czołówkę. Pierwsze zmiany zostały zanotowane trzy lata od premiery - w 2006 roku. Kolejne zmiany zaszły w 2010 roku, obecna czołówka towarzyszy widzom od 2014 roku.

Serial opowiada o przyjaciołach z domu dziecka, którzy założyli spółdzielnię mieszkaniową na ulicy Wspólnej w Warszawie. 16 lat tytułu na ekranie z pewnością przyniosły szereg wzruszeń, kontrowersji, a aktorom, którzy wcielają się w główne role - nieprawdopodobną popularność.

Źródło: Wikipedia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News