Gdzie obejrzeć Barwy Szczęścia na TVP
Facebook/Barwy Szczęścia
Paulina Musianek - 6 Maja 2019

Gdzie obejrzeć Barwy Szczęścia w sieci? Są łatwo dostępne

Gdzie obejrzeć Barwy Szczęścia? Jeśli jesteś fanem tego serialu, ale niekoniecznie pasują ci godziny emisji w telewizji TVP2, nie musisz się martwić! Bez problemu znajdziesz odcinki Barw Szczęścia w sieci!

Gdzie obejrzeć Barwy Szczęścia?

Gdzie obejrzeć Barwy Szczęścia? Serial ten jest produkowany przez telewizję TVP2 już od 12 lat, czyli od 2007 roku. Obecnie telenowela jest emitowana niemal codziennie, od poniedziałku do piątku, o godzinie 20.10 na antenie Telewizji Polskiej, w tzw. Dwójce. Każdego wieczoru o tej porze widzowie śledzą losy swoich ulubionych bohaterów. Co jednak zrobić, jeśli o tej porze nie możesz usiąść przed telewizorem lub po prostu nie masz telewizora w domu? Bez problemu możesz oglądać swój ulubiony serial online!

Barwy Szczęścia online - o każdej porze

Serial Barwy Szczęścia jest udostępniony dla widzów w serwisie VOD TVP (ang. Video on Demand – wideo na żądanie). Możesz tam obejrzeć każdy odcinek tego serialu zupełnie za darmo! Jednak jeśli chcesz oglądać go bez reklam oraz mieć do niego dostęp przedpremierowo, musisz wykupić sobie dodatkową usługę. Platforma VOD daje również możliwość oglądania online innych seriali i programów, np. M jak Miłość, Rolnik szuka żony, Dance, Dance, Dance, Szansa na sukces i wiele innych.

Barwy Szczęścia - jeden z popularniejszych polskich seriali

Barwy Szczęścia to polski serial obyczajowy, który przedstawia losy młodych bohaterów - mieszkańców ulicy Zacisznej w Warszawie. Główne postacie to m.in. Julia, Paweł i Piotr, których historie przyciągają przed telewizory tysiące Polaków. Tragedie i sukcesy, zdrady i romanse - fabuła serialu Barwy Szczęścia może naprawdę zaskoczyć! Śledzenie życia bohaterów tego serialu dostarcza wiele emocji i wzruszeń już od lat.

Barwy Szczęścia - popularność i nagrody

Barwy Szczęścia są uznawane za drugi, po M jak Miłość, najbardziej popularny serial telewizyjny. Zdobył on nagrodę Telekamery w 2009, 2010 i w 2011 roku. Zaś w 2012 roku zdobył nagrodę Złotej Telekamery. Potwierdza to nieprzemijającą popularność serialu wśród Polaków w kraju, jak i zagranicą, którzy to właśnie najczęściej oglądają go za pomocą serwisu VOD.

Źródło: Wikipedia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News