Gdzie mieszka Krzysztof Cugowski
Wikipedia/Krzysztof Cugowski
- 20 Września 2019

Gdzie mieszka Krzysztof Cugowski? Niesamowita okolica

Gdzie mieszka Krzysztof Cugowski? Wokalista Budki Suflera uwielbia wracać do swojego pięknego domu. Okolica, w której mieszka artysta jest niezwykle urokliwa i spokojna.

Gdzie mieszka Krzysztof Cugowski? Wokalista Budki Suflera ceni sobie ciszę i spokój, dlatego zdecydował się na zamieszkanie z dala od zgiełku miasta. Artysta uwielbia wracać z koncertów do swojego rodzinnego domu, który otacza piękna przyroda.

Gdzie mieszka Krzysztof Cugowski?

Krzysztof Cugowski ciągle jest aktywnym muzykiem, dlatego bardzo często jest poza domem. Jednak gdy tylko ma możliwość, wraca do swojej willi, aby odpocząć i zregenerować po wyczerpującej trasie koncertowej. Jak się okazuje, wokalista Budki Suflera, bardzo ceni sobie kontakt z przyrodą i uwielbia słuchać zwierzęta. W miejscu, w którym mieszka Cugowski jest wiele gatunków dzikich zwierząt, które wokalista widuje niemalże każdego dnia.

- [...] W zagajniku na stałe rezyduje jastrząb, mieszka z nami od lat. Jak wystartuje, przeleci przed maską, ze skrzydłami na półtora metra, to robi wrażenie. Są sowy, puchacze, mamy sarny, bażanty, nasze psy traktują bażanty jak domowników - powiedział w rozmowie z Echo Konopnica, Krzysztof Cugowski.

Piosenkarz przyznaje, że najważniejsze w życiu dla niego jest zdrowie i święty spokój. Być może właśnie dlatego artysta zdecydował się osiedlić w miejscowości, w której jest dużo przyrody i panuje cisza i spokój.

Krzysztof Cugowski mieszka w podlubelskiej miejscowości Motycz. Jak się okazało, działkę, na której znajduje się dom, muzyk znalazł przypadkowo.

- Znalazł to miejsce dość znany lekarz, dał zadatek, ponieważ nie dostał pozwolenia, żeby postawić trzy domy, zrzekł się na naszą korzyść. Miejsce jest fantastyczne i powiem szczerze, że to są takie spokojne okolice. Ludzie są spokojni. I to jest jedna z największych zalet. Jeśli człowiek umie z ludźmi, to oni odwdzięczą się tym samym - dodał w rozmowie z Echo Konopnica, Krzysztof Cugowski.

Bardzo często artyści wybierają ciche i spokojne okolice, aby odpocząć po wysiłku, związanym z trasami koncertowymi. Najwyraźniej również Krzysztof Cugowski zalicza się do tego grona.

źródło: Echo Konopnica

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News