Fame MMA 4 - karta walk. Pary zawodników
facebook.com/pg/famemmacztery
Wiadomości Pikio - 21 Maja 2019

Kto wystąpi na Fame MMA 4? Ogłoszono pierwsze pary zawodników

Fame MMA 4 - karta walk. Ledwo opadły emocje po Fame MMA 3, a organizatorzy już zapraszają na kolejną odsłonę. Pojedynek Marty Linkiewicz z Esmeraldą Godlewską oraz kontrowersje z nim związane przyniosły federacji sporo sławy oraz wpływów. Organizatorzy postanowili, że nie dadzą fanom długo czekać na kolejne pojedynki. Najbliższa gala odbędzie się 22 czerwca.

Fame MMA 4 - karta walk zbliżającej się gali prezentuje się niezwykle interesująco. Jak obiecują zakontraktowani zawodnicy - nie inaczej będzie na oktagonie. Uczestnicy czwartej edycji tego specyficznego, rosnącego w siłę wydarzenia zapewniają, że podejmując rękawice dadzą z siebie wszystko, a widzowie mogą oczekiwać emocji na najwyższym poziomie.

Fame MMA 4 - kart walk. Obsada robi wrażenie

Kolejna edycja, po sukcesie trzech poprzednich, zapowiadana jest jako najlepsza w historii. W Polsce coraz popularniejsze stają się walki celebrytów. Niegdyś widzowie mogli cieszyć oko widokiem dwóch świetnie przygotowanych sportowców, którzy aby wygrać pojedynek musieli wykazać się niezwykłą kondycją, precyzyjną techniką oraz silną psychiką. Zwycięzcy w drodze po pas federacji wymierzali przeciwnikowi niezliczoną ilość ciosów, sami przyjmując na siebie bolesne uderzenia.

W ramach dążenia do popularyzacji mieszanych sztuk walki organizatorzy zaczęli zapraszać na ring emerytowanych sportowców, celebrytów i ludzi kompletnie niezwiązanych z branżą. Widzowie z chęcią bukowali bilety oraz wykupywali płatne transmisje. Okazało się, że reklama MMA za pomocą pojedynków sławnych osób okazała się przysłowiowym "strzałem w dziesiątkę".

Najpopularniejszą federacją w Polsce, która organizuje walki celebrytów jest Fame MMA. Organizatorzy do ringu zapraszają przede wszystkim youtuberów oraz influencerów, chociaż na zbliżającej się gali będziemy świadkami pojedynku dwóch artystów ze środowiska hip-hop. Wśród zawodników zobaczymy między innymi: Tomba, Jongmena i Kamila Stępińskiego.

Zawodnicy na Fame MMA 4 - pary

Czwarta odsłona Fame MMA będzie drugą, która odbędzie się w 2019 roku. Pod koniec marca byliśmy świadkami trzeciej edycji, podczas której po raz pierwszy zmierzyły się kobiety. W Atlas Arenie w Łodzi Marta Linkiewicz bardzo szybko rozprawiła się z Esmeraldą Godlewską. Niedosyt i głód zarówno zwyciężania, jak i dużych pieniędzy spowodował, że influencerka podpisała nowy kontrakt. Już 22 czerwca w Hali Sportowej w Częstochowie, zmierzy się w walce wieczoru ze znaną youtuberką Anielą Bogusz, znaną jako SexMasterka lub Lili Masti. Pojedynek zapowiada się bardzo emocjonująco. Poniżej pełna karta pojedynków nadchodzącej gali:

 • Adrian "Medusa" Salamon - Piotr "Knaziuu" Knaś
 • Michał "Boxdel" Baron - Ochroniarz
 • Dawid Ambro - Don Kasjo
 • Filip Marcinek - Łukasz "Tomb" Imiełowski
 • Kizo - Marcin Makowski
 • Adrian Polak - Amadeusz Ferrari
 • Jongmen - Kamil Kasti
 • Marta Linkiewicz - SexMasterka

Walki na Fame MMA4. Czy możemy liczyć na pojedynek Peja vs Tede?

W świecie pojedynków celebrytów bywa tak, że jedna gala jeszcze dobrze się nie skończy, a już rozpoczynają się spekulacje, kto pojawi się na następnej. Propozycje internautów padały już przeróżne, począwszy od walki Adama Małysza z Robertem Kubicą, po pojedynek Magdy Gessler z Dorotą Wellman. Skrzyżowanie tych gwiazd trudno sobie wyobrazić, jednak nie oznacza to, że Fame MMA nie chciałoby zakontraktować ikon polskiej sceny rozrywkowej.

Pojedynkiem wagi ciężkiej z pewnością byłoby starcie dwóch utytułowanych polski raperów. Warszawski raper Tede oraz reprezentant wielkopolskiej sceny - Peja od lat są skonfliktowani. Wiele lat temu sytuacja między artystami była wyjątkowo napięta, a sami raperzy nie stronili od obelg i gróźb w swoim kierunku. Po latach ich relacje nadal są dalekie od idealnych, nie mniej jednak artyści nie poświęcają już zbyt wiele czasu na rozdrapywanie przeszłości. Inne nastroje panują wśród fanów, którzy zakończenia wieloletniego konfliktu domagają się właśnie w klatce. Być może zobaczymy kiedyś raperów w ringu, chociaż sami zainteresowani na razie nie wyrażają chęci udziału w przedsięwzięciu. Trudno sobie wyobrazić kwotę, jaką organizatorzy musieliby zaproponować popularnym raperom. Z pewnością istnieją jednak sumy, które mogłyby ich przekonać do takiej formy zakończenia wieloletniego napięcia.

W ten sposób niejasności wyjaśnią sobie inni muzycy - Tomb i Filipek. Raperzy zyskujący popularność w swoim środowisku od wielu lat są ze sobą skonfliktowani. 22 czerwca staną ze sobą twarzą w twarz. Ich pojedynek zapowiadany jest jako jeden z najciekawszych w ramach nadchodzącego wydarzenia.

Poniżej prezentujemy trailer gali, w którym możemy zobaczyć wszystkich uczestników imprezy.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

 1. Ile kosztują bilety na Orange Warsaw Festival 2019? Ceny zwalają z nóg
 2. Kiedy Orange Warsaw Festival 2019? Najważniejsze informacje
 3. Kto wystąpi na Orange Warsaw Festival 2019? Lista artystów
 4. Kiedy i gdzie zaczyna się Open'er Festival 2019? Wszystkie informacje
 5. Kto wystąpi na Open'er Festival 2019? Lista artystów

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News