Ile zarabia Elżbieta Jaworowicz?
YouTube - publicystykatvp
Piotr Bernaciak - 13 Kwietnia 2019

Ile zarabia Elżbieta Jaworowicz? Trudno uwierzyć, że już dawno osiągnęła wiek emerytalny

Elżbieta Jaworowicz to jedna z gwiazd telewizji, o których prywatnie nie mówi się zbyt wiele. Niemal każdy zna jej program, jednak mało kto interesuje się jej życiem. Okazuje się, że znana dziennikarka może liczyć na godziwą pensję, na którą zapracowała długą pracą w TVP.

Elżbieta Jaworowicz pracuje w Telewizji Polskiej już od bardzo wielu lat, choć nie wszyscy zdają sobie sprawę z jej wyjątkowo długiego stażu w mediach publicznych. Niemal każdy zna program znanej dziennikarki, jednak mało kto wie, że jego emisja w telewizji publicznej rozpoczęła się już w latach 80. ubiegłego wieku. Oznacza to, że znana dziennikarka pracuje w zawodzie już od ponad trzydziestu lat!

Wobec tego wiele osób rozważa, ile mogą wynosić zarobki gwiazdy polskiego reportażu. Okazuje się, że nie są one wcale małe. Kobieta już dawno osiągnęła wiek emerytalny, jednak może liczyć na znacznie wyższe pieniądze, niż wielu jej kolegów z branży. Mało kto mógł spodziewać się tak dobrego wyniku znanej prezenterki, która od wielu lat prowadzi znany program poświęcony najtrudniejszym sprawom.

Świat według Kiepskich - gdzie mieszka Paźdzoch?Gdzie mieszka artysta grający Paździocha w "Kiepskich"? Przecieramy oczy ze zdumieniaCzytaj dalej

Ile zarabia Elżbieta Jaworowicz?

Wszyscy kojarzą "Sprawę dla reportera", popularny program emitowany w TVP, który przedstawia trudne sytuacje polskich rodzin. Przez lata stworzono setki odcinków, a każdy z nich przed kamerą omawiała Elżbieta Jaworowicz. Niemal każdy zna wspomniany program, a niektórzy zaczęli wręcz zastanawiać się, kiedy doszło do jego premiery.

Okazuje się, że miała ona miejsce wcześniej, niż ktokolwiek mógł sądzić. Doszło do niej w 1984 roku, a więc w tym roku program obchodzić będzie swoje 35. urodziny! Pojawiły się również kolejne statystyki, które również mogą zaskoczyć widzów. Dowiadujemy bowiem, że "Sprawa dla reportera" może chwalić się nie tylko bogatą historią, ale także utrzymującą się na wysokim poziomie oglądalnością.

Jakiś czas temu Dziennik Gazeta Prawna stworzył listę najlepiej zarabiających dziennikarzy. Kwota otrzymywana przez Elżbietę Jaworowicz nie została ujawniona, ale z pewnością musi być bardzo wysoka, bo w rankingu dziennikarka znalazła się tuż za Grzegorzem Miecugowem i Beatą Tadlą. To właśnie wieloletnia prowadząca Wiadomości w TVP i serwisy informacyjne w TVN24 zajęła wówczas pierwsze miejsce na liście.

Elżbieta Jaworowicz przynosi stacji ogromne korzyści

Zarobki Jaworowicz są pilnie strzeżoną tajemnicą, jednak dziennikarze dotarli do informacji na temat wysokości kwot, jakie udaje się zarobić TVP dzięki emisji "Sprawy dla reportera". Okazuje się, że program ogląda średnio aż 3,9 miliona widzów, co daje zysk w wysokości ponad 12 milionów złotych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

Możemy być przekonani, że oznacza to także wielkie pieniądze dla Jaworowicz. Kwoty wciąż są objęte tajemnicą, jednak możemy być pewni, że w grze są wielkie stawki, które prawdopodobnie nigdy nie ujrzą światła dziennego.

kuba wojewódzkiCo wyprawiał Kuba Wojewódzki? Wstrząsające faktyCzytaj dalej

źródło: Lelum

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News