Elżbieta Jaworowicz: Ślub po raz kolejny w jej życiu
Bartłomiej Chudy - 16 Grudnia 2018

Elżbieta Jaworowicz: Ślub po raz kolejny w jej życiu

Elżbieta Jaworowicz ślub i jej życie prywatne są tematem dociekań wielu Polaków. Słynna dziennikarka, prowadząca w TVP program "Sprawa dla reportera" nie wyjawia szczegółów dotyczących jej małżeństwa. Mało kto wie, że nieraz stawała na ślubnym kobiercu.

Elżbieta Jaworowicz ślub brała aż trzy razy. Jak na spowite mgłą tajemniczości życie dziennikarki niewiele wiemy o obecnym związku Jaworowicz.

Czy Elżbieta Jaworowicz ma męża?

Mająca dziś 72 lata Jaworowicz jest żoną Eugeniusza Mleczaka. O ich związku wiemy stosunkowo najwięcej. Para jest ze sobą od ponad dwóch dekad, ale dopiero po 15 latach zdecydowała się na scementowanie związku. Partner Jaworowicz jest wojskowym w stopniu pułkownika. O prywatności i sprawach związanych z domem i partnerami prowadząca "Sprawę dla reportera" niechętnie rozmawia. Wiedza o jej relacjach jest więc nad wyraz skromna.

Elżbieta Jaworowicz jak była młoda

Elżbieta Jaworowicz wzbudza dziś dwojakie opinie. Dla wielu Polaków oglądających jej program, jest swoistym trybunem ludowym. Poprzez swój wyrazisty program wstawia się w obronę zwykłych ludzi niemających szans w starciu z urzędami i instytucjami.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Elżbieta JaworowiczElżbieta Jaworowicz rzadko wspomina swoją przeszłość. Szokujące fakty z życia dziennikarkiCzytaj dalej
Dzieciństwo spędziła na Podkarpaciu, wychowując się w Stalowej Woli. Po studiach w Warszawie i Łodzi na trwale związała się z telewizją. Jej mentorem zawodowym była Irena Dziedzic, która miała "zaszczepić" Jaworowicz nie tylko warsztat reportera, ale słynny sposób ułożenia nóg.

Elżbieta Jaworowicz Ślub

Dawne czasy, to także uczucie które połączyło Jaworowicz z Wojciechem Gąssowskim. O romansie sama zainteresowana nie chce się dziś wypowiadać. Niewiele wiemy o jej dwóch poprzednich małżeństwach. Portal Wp.pl pisał, że jej pierwszy mąż był biznesmenem, a drugi - rajdowcem. Ich personalia są publice nieznane. Z dzisiejszej perspektywy wydaje się szczęśliwą mężatką, ale przede wszystkim spełnioną kobietą.

Ile dzieci ma Elżbieta Jaworowicz?

O potomstwie Elżbiety Jaworowicz nie pojawiły się do tej pory żadne wzmianki. A że o wypłynięcie takiej informacji w światku mediów nietrudno - wystarczy anonimowy informator - sprawa wydaje się niemal pewna. Jest już kobietą po 70-ce, która główny akcent swojego życia położyła na karierę zawodową.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kto to jest Krzysztof Kononowicz? Barwna postać, smutny koniec
  2. Dlaczego Robert Janowski odszedł z programu? Skandaliczne zachowanie TVP
  3. Barbara Kurdej-Szatan w ciąży nie mogła pracować. Musiała podjąć decyzję
  4. Michał Szpak: Jaka to melodia została przez niego zmiażdżona!
JaworowiczElżbieta Jaworowicz wolałaby o tym nie mówić. Szokujące kulisy jej programuCzytaj dalej
źródła: Wp.pl, Wikipedia.org

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News