Dziecko tej pary zachwyca
YouTube TVP VOD
Jakub Kossakowski - 10 Marca 2020

Córka Englerta i Ścibakówny wyrosła na piękną kobietę. Jej zdjęcia zapierają dech w piersiach, podobna do mamy?

Dziecko, które dorasta, zawsze wzbudza ciekawość tym, jak będzie wyglądało jako dorosła osoba. Część z pociech dziedziczy więcej cech po mamie, inne zaś po tacie. Nie inaczej jest w przypadku córki Jana Englerta i Beaty Ścibakówny. Ostatnio do sieci trafiły jej zdjęcia. Jak wygląda dziecko tej znanej pary?

Dziecko Jana Englerta i Beaty Ścibakówny jakiś czas temu wkroczyło w dorosłość. Nie da się ukryć, że pociechy par aktorskich wzbudzają spore zainteresowanie. Nie dotyczy to wyłącznie obranych przez nie ścieżek kariery. Często obiektem ciekawości jest sam ich wygląd. Pojawiają się pytania o podobieństwo do rodziców. Ostatnie zdjęcia córki aktorskiej pary wywołały poruszenie w sieci.

pies grzebał w błociePies nagle zaczął grzebać w błocie. Gdy właściciel poznał powód przecierał oczy ze zdumieniaCzytaj dalej

Kim jest dziecko Beaty Ścibakówny i Jana Englerta?

Bez wątpienia dziecko tej aktorskiej pary odziedziczyło po rodzicach niemałe pokłady talentu. Helena Englert zadebiutowała na ekranie mając zaledwie 12 lat. Wystąpiła wówczas u boku swojej mamy w filmie "Układ zamknięty". Jednak to miał być dopiero początek jej aktorskiej kariery.

Bez cienia wątpliwości w tym przypadku jabłko padło niedaleko od jabłoni. Dziecko Beaty Ścibakówny i Jana Englerta podjęło decyzję o powiązaniu swojej przyszłej kariery zawodowej z aktorstwem. Prawdopodobnie w tym planie Helenę Englert utwierdziły role w takich produkcjach jak "Barwy szczęścia", "Diagnoza", "Znaki" czy "Wszystko dla mojej matki". Trzeba przyznać, że mało kto w tak młodym wieku zdecydowałby się na taki krok jak dziecko tej aktorskiej pary.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTY POD GALERIĄ

Ciasto bez pieczeniaPrzepyszne ciasto bez pieczenia zrobisz w 15 minut. Zawsze wychodzi i znika co do okruszkaCzytaj dalej

Młoda aktorka zachwyca wyglądem

Helena Englert początkowo planowała podjąć studia aktorskie w Londynie. Rodzice młodej gwiazdy woleli, żeby ich dziecko wybrało uczelnie znajdującą się bliżej rodzinnych stron. Ich córka podjęła jednak decyzję, która wszystkich mocno zaskoczyła. Wybór dotyczący uczelni padł na Nowy Jork. Prestiżowy uniwersytet, do którego uczęszcza Helena Englert kształcił takie gwiazdy jak Angelina Jolie, Alec Baldwin i Anne Hathaway. Takie doświadczenie z pewnością przyczyni się do rozwoju kariery młodej aktorki.

Mimo tego, że Helena Englert ma całą masę zajęć i dużo znajomych, to otwarcie przyznaje się do tęsknoty za domem i rodzicami. Rodzice z pewnością wspierają ją w tych ciężkich chwilach rozłąki. Dziecko Jana Englerta i Beaty Ścibakówny aktywnie udziela się na serwisach społecznościowych. Jej fani regularnie mogą śledzić jej poczynania w spełnianiu marzeń o zostaniu wielką aktorką. Młoda gwiazda wzbudza spore zainteresowanie wśród internautów.

Dzisiaj grzeje:

1. Dzięki niemu powstały największe hity, nuciły je miliony. Niestety, nie żyje
2. Żona Władysława Kosiniaka-Kamysza. Kim jest piękność, która dogryzła Agacie Dudzie?

Helena Englert jest obserwowana przez kilkadziesiąt tysięcy fanów. Nie da się ukryć, że świadczy to o ogromnej popularności tej młodej gwiazdy. Wielu użytkowników z pewnością zastanawia się czy jest ona bardziej podobna do swojego taty czy mamy. Do kogo jest bardziej podobna?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Me: Dude I have so much homework... also me:

Post udostępniony przez H E L A ✨ (@helena_englert)

Najlepsze newsy dnia:

  1. 13-letnia Marta umiera na białaczkę. Jedyną szansą jest niezwykle drogi lek
  2. 22-letni piłkarz zmarł nagle w trakcie meczu. Nagranie tylko dla widzów o mocnych nerwach
  3. Magda Gessler nie wytrzymała, ostro zaatakowała Polaków. Tak mocnych słów nikt nie mógł się spodziewać
  4. Powalające informacje o byłym mężu Marty Kaczyńskiej. Wiadomo, co robił z młodszą córką
  5. Córka Englerta i Ścibakówny wyrosła na piękną kobietę. Jej zdjęcia zapierają dech w piersiach, podobna do mamy?
  6. Myśleli, że unikną zarażenia spożywając popularny produkt. Nie żyją, 27 ofiar śmiertelnych za granicą

ZwierzętaTak wygląda najmniejszy kot na świecie. Jest naprawdę maleńki, ma wielkość liścia i śliczny pyszczekCzytaj dalej

Źródło: ŚwiatSeriali

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News