Ewelina Lisowska - wiek
Instagram/ewelinalisowskaofficial
Dominik Kwaśnik - 24 Czerwca 2019

Ewelina Lisowska - wiek gwiazdy. Wygląda na dużo młodszą!

Ewelina Lisowska - wiek gwiazdy budzi niemałe zainteresowanie. Fani pamiętają, gdy pojawiła się w programie X-Factor, a od tamtego czasu jej kariera nabrała rozpędu. Ile lat ma popularna piosenkarka?

Ewelina Lisowska - wiek artystki to kwestia, nad którą zastanawia się wielu jej fanów. Piosenkarka jest obecna na polskiej scenie muzycznej już od dobrych kilku lat. Ludzie zastanawiają się, ile miała lat, gdy debiutowała. Tym bardziej, że gwiazda wygląda bardzo młodo.

Ewelina Lisowska - wiek gwiazdy budzi zainteresowanie. Osiągnęła już wiele

Kariera Eweliny Lisowskiej rozpoczęła się od udziału w muzycznym show TVN "X Factor". Osiągnięcie półfinału umożliwiło młodej dziewczynie podpisanie profesjonalnego kontraktu wydawniczego z HQT Music Group. Był to 2012 rok. Wkrótce ukazała się jej pierwszy minialbum zatytułowany "Ewelina Lisowska". Okazał się sukcesem i przepustką do dalszej kariery - notowany był na wysokich miejscach na listach przebojów Radia Zet, Eski i RMF.

Od tego czasu jej działalność artystyczna nabrała rozpędu. Wydała już cztery albumy: "Aero-Plan" w 2013, "Nowe horyzonty" z 2014, "Ponad wszystko" z 2016 i "Cztery", który ukazał się w zeszłym roku. Nie ogranicza aktywności zawodowej do muzyki. Została też twarzą kampanii reklamowej sieci sklepów Media Expert i wystąpiła jako aktorka w dubbingu filmu animowanego. Wzięła też udział w programie "Taniec z gwiazdami", ostatecznie go zwyciężając.

Te wszystkie działania owocują rosnącą popularnością młodej artystki. Jej oficjalny profil na Instagramie śledzony jest przez blisko 250 tys. osób. Pojawiają się więc uzasadnione pytania, ile lat ma gwiazda? W jakim wieku zaczynała, by to wszystko osiągnąć? Okazuje się, że w X-Factor debiutowała w wieku 21 lat.

Ile lat ma Ewelina Lisowska teraz? Artystka świętuje urodziny w sierpniu. Przyszła na świat dokładnie 23 sierpnia 1991 roku. W tym roku skończy więc 28 lat. Niektórych może to zdziwić, bo Lisowska wygląda na jeszcze młodszą. To jednak wciąż niewiele, patrząc na to, co już zdążyła osiągnąć. Przed nią jeszcze wiele lat muzycznej kariery. To imponujące, w jak młodym wieku gwiazda odniosła sukces.

Źródło: Wikipedia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News