Magda Gessler jej dom
youtube.com/fakt24.pl
Patryk Przybyłowski - 31 Grudnia 2018

Dom Magdy Gessler w Łomiankach. Wygląda niesamowicie!

Dom Magdy Gessler w Łomiankach to styl sam w sobie. Wielu jej fanów zastanawia się, jak mieszka ich ulubienica, która tak często poucza mniej doświadczonych restauratorów odnośnie do stylu. Okazuje się, że gwiazda TVN w swoim lokum potrafi wykazać się dobrym gustem.

Dom Magdy Gessler w Łomiankach to nie jedyna rezydencja, w której gospodyni "Kuchennych rewolucji" przebywa na co dzień. Nieważne, w którym z miejsc akurat spędza beztroskie chwile z rodziną, to zawsze dba, aby towarzyszył im odpowiedni anturaż.

Dom Magdy Gessler w Łomiankach. Magda Gessler adres zamieszkania

Posiadłość Magdy Gessler w podwarszawskich Łomiankach budzi podziw wśród wielu obserwatorów. Przestronne wnętrza wypełnione są mnóstwem dodatków, które mają za zadanie wprowadzić dużo życia w ogromne przestrzenie pokoi.

Elementem, bez którego gwiazda TVN nie wyobraża sobie mieszkania są kwiaty. Na zdjęciach, które zamieszcza na Instagramie, widać, że co kilka kroków można natknąć się na całe bukiety dumnie prężące się w wazonach. Elementy florystyczne dominują również w na dywanach, które zdecydowanie wpisują się w styl restauratorki. Eleganckie, niezbyt krzykliwe, ale podkreślające dobrą atmosferę i ciepło, które powinno aż bić z domowego ogniska.

Gdzie mieszka Magda Gessler?

Poza Łomiankami Magda Gessler sporo czasu spędza również za granicą. Jej drugim Domem jest Kanada, a konkretnie stylowa chata jej partnera. Waldemar Kozerawski jest chirurgiem, którego restauratorka zna od ponad 30 lat. Jak podkreśliła prezenterka, dom za oceanem w niczym nie przypomina posiadłości pod Warszawą. Przede wszystkim jest miejscem, które tworzone jest wspólnymi siłami. Kozarewski sam nie wprowadza w nim zmian, ale Magda Gessler również nie może zarządzić wszystkiego "po swojemu". Z tej mikstury wyszedł dosyć oryginalny styl.

Dom Magdy Gessler TVN Style

Magda Gessler była jedną z osób, które pozytywnie odpowiedziały na prośbę Uli Chincz odwiedzającej znane osobistości w ramach programu "Gwiazdy prywatnie". Jednak sama prowadząca przyznała, że namówienie restauratorki należało do bardzo trudnych przedsięwzięć. Kiedy już padło niemalże sakramentalne "tak", to kolejnym problemem było dogranie odpowiedniego terminu. - Gwiazdy niechętnie wpuszczają kamery do swoich domów. Opierają się okrutnie. Muszę się naprawdę nieźle starać, żeby zachęcić do udziału w moim programie, ale mam wrażenie, że jak już mnie wpuszczą, to potem nie żałują - powiedziała Ula Chincz w rozmowie z Super Expressem.

Dom Magdy Gessler w Bukowinie Tatrzańskiej

Magda Gessler często jest widywana w Bukowienie Tatrzańskiej, gdzie oddaje się białemu szaleństwu. Restauratorka na tyle pokochała górskie klimaty, że postanowiła otworzyć tam knajpę. "Schronisko Smaków" to projekt, w który Gessler włożyła dużo serca, przez co stał się jej oczkiem w głowie. W sieci próżno szukać informacji czy poza tym domem przerobionym na restaurację gwiazda TVN posiada również jakieś inne lokum, w którym zupełnie prywatnie spędzałaby czas.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Pola Raksa brutalnie zgwałcona i ukrzyżowana. Aktorka doświadczyła dramatycznych scen
  2. Karol Strasburger z partnerką! Jest od niego o 38 LAT MŁODSZA! Jej zawód was zszokuje!
  3. Ile zarabia kucharz w Polsce? Kto by nie chciał pracować u Amaro
  4. Ból brzucha: co oznacza, kiedy boli z lewej strony? Co kiedy boli w okolicy pępka?
  5. Maciej Brzoska: żonaty, prywatnie z żoną, dzieci
  6. Jakie kwiaty sadzić na wiosnę? Pierwsze prace w ogrodzie już się zaczynają
  7. Jak i do kiedy wypełnić PIT? Wszystkie potrzebne informacje w jednym miejscu

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News