Czy Rossmann jest otwarty w niedzielę? Znamy odpowiedź!
Marcin Owczarek - 6 Stycznia 2019

Czy Rossmann jest otwarty w niedzielę? Znamy odpowiedź!

Czy Rossmann jest otwarty w niedzielę? To kwestia, która zastanawia wiele osób w całej Polsce. Jest pewna lista wyjątków, które są otwarte w niedziele bez handlu. My wiemy, czy Rossmann będzie otwarty, sprawdźcie i wy.

Czy Rossmann jest otwarty w niedzielę? Od zeszłego roku w Polsce obowiązuje zakaz handlu w niedzielę. To był dość kontrowersyjny pomysł, a przynajmniej uważała tak spora część społeczeństwa. Obowiązuje on po dziś dzień i został rozszerzony. W tym roku tylko jedna niedziela w miesiącu będzie handlowa, wyłączając wyjątki. Docelowo już od przyszłego roku we wszystkie niedziele będzie obowiązywał zakaz handlu.

Niedziela bez handlu

Większość zdążyła się już przyzwyczaić do tego, że Carrefour, Tesco, Lidl i Biedronka są pozamykane w takie dni. Nie zrobimy więc większych zakupów i musimy szukać mniejszego sklepu np. Żabki albo nocnego, które akurat będą otwarte. Zakupy również można zrobić na stacjach benzynowych. Niestety, nie dostaniemy tam wszystkiego, co jest niezbędne i często po wyższych cenach. No a jak jest z drogeriami? Każdemu z nas może się trafić taka sytuacja, że zabraknie nam dezodorantu albo pasty do zębów. Wszyscy się zgodzą, iż ciężko jest bez nich żyć, więc dobrze jest się w nie zaopatrzyć. Rossmann to jedna z najpopularniejszych sieci drogeryjnych w kraju. Firma pochodzi z Niemiec i jest jedną z największych w Europie. Działają w Polsce, Niemczech, Czechach, Albanii, w Turcji oraz na Węgrzech. Ich pierwszy sklep w naszym kraju został otwarty 23 maja 1993 roku w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej. To tam też znajduje się jeden z największych sklepów tej marki, a konkretnie w łódzkiej Manufakturze. W całej Polsce mają aż 1264 placówek.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
.Oliwia Bieniuk zaskakuje internautów. Jej zdjęcia wywołały lawinę komentarzyCzytaj dalej

Rossmann godziny otwarcia

Rossmann ma dość nieregularne godziny otwarcia. Każda placówka zaczyna o innej porze, jak i kończy. Są one ustalane odgórnie na poszczególne sklepy. W warszawskiej drogerii znajdującej się przy ulicy Świętokrzyskiej 18, godziny otwarcia zawsze są stałe. Można tam zawitać od godziny 10 do 20 każdego dnia prócz niedzieli, gdyż wtedy sklep jest zamknięty.

Czy Rossmann jest otwarty w niedzielę, czy Rossmann jest otwarty w niedzielę bez handlu, Rossmann niedziela niehandlowa

Większość pewnie zastanawia się, czy Rossmann jest w niedziele otwarty. Niestety, ta drogeria do wyjątków nie należy i nie tylko w niedziele bez handlu jest ona zamknięta. Większość drogerii jest wtedy zamknięta, tylko niektóre z nich w zwykłą niedzielę dalej funkcjonują. Warto więc sprawdzić, które ze sklepów mogą być otwarte i gdzie zrobimy zakupy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gdzie mieszka Beata Kozidrak? Jej GIGANTYCZNA willa wprawia w osłupienie
  2. Nie uwierzycie w zarobki Szpaka. Taka FORTUNA jest niewyobrażalna
  3. Jakub Kulesza. Młody poseł współtworzył nowe koło w Sejmie
  4. Koniec ściemniania! Tego o Biedronce nie wiedzieliście
  5. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
Meghan Markle Wpadki StylMeghan Markle totalnie się ośmieszyła! Jej wygląd okazał się nieporozumieniemCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News