Meghan Markle totalnie się ośmieszyła! Jej wygląd okazał się nieporozumieniem

Autor Patryk Stachera - 4 Stycznia 2019

Odkąd Meghan Markle zaczęła pojawiać się w mediach w roli żony księcia Harry'ego, do jej ubioru zaczęto przykuwać znacznie większą uwagę. Członkini rodziny królewskiej dość często eksperymentowała ze swoim >

Meghan Markle jest aktualnie jedną z najbardziej wpływowych kobiet w świecie mody. Jej kreacje są dosłownie niepowtarzalne, gdyż księżna nigdy nie zakłada dwa razy tych samych ubrań. Wychodzi jej to całkiem nieźle, ponieważ nie była jeszcze widziana w podobnych strojach.

Księżna pojawiła się w niemalże wszystkich ubiegłorocznych zestawieniach dotyczących najlepiej ubranych kobiet na świecie. Jeden z rankingów został przygotowany przez magazyn "Vogue" w 2018 roku. Na tej liście Meghan znalazła się na mocnej dziesiątej pozycji tuż obok takich gwiazd jak Rihanna czy Emma Watson. To w jeszcze większym stopniu zwróciło uwagę mediów na jej stylizacje.

Żona księcia Harry'ego swój modowy sukces zawdzięcza oryginalnemu stylowi. Księżna stara się eksperymentować ze swoim ubiorem. Jej kreacje zazwyczaj spotykają się z zachwytem zarówno znawców mody, jak i internautów. Jednak nie zawsze pojawiają się jedynie pozytywne opinie. Komentatorzy potrafią dostrzec wiele niezgodności w wyborach księżnej. Zdarza się, że Meghan zalicza wpadki, ubierając zbyt krótkie spódnice lub odkrywając niektóre części swojego ciała.

Ostatnio wiele mówi się o tym, że Meghan Markle już nie jeden raz złamała zasady dotyczące ubioru członków rodziny królewskiej. Jedną z nich jest chociażby brak możliwości zdejmowania płaszczów w miejscach publicznych. Być może księżna nie została o tym dobrze poinformowana, gdy dołączała do Windsorów.

Ikona stylu rodziny królewskiej zaliczyła już wiele stylowych gaf, które aktywnie są komentowane przez zagraniczne media. Wśród nich znajdują się kreacje, które nie zasłoniły pewnych części ciała księżnej oraz niezbyt dopasowane stroje. Zapraszamy do naszej galerii, w której zobaczycie najbardziej żenujące modowe wpadki Księżnej Sussexu.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News