Czemu Cristiano Ronaldo nie ma tatuaży?
Instagram - Cristiano Ronaldo
Izabela Gawron - 8 Maja 2019

Czemu Cristiano Ronaldo nie ma tatuaży? Tajemnica piłkarza

Czemu Cristiano Ronaldo nie ma tatuaży? Czyżby nie był fanem tego typu ozdób ciała? Moda na tatuaże trwa już bardzo długo, jednak on jako jeden z nielicznych piłkarzy nadal jej nie uległ. Co więcej, zarzeka się, że nigdy nie zrobi żadnego tatuażu! Jaka stoi za tym tajemnica?

Czemu Cristiano Ronaldo nie ma tatuaży? Prawie przy każdej możliwej okazji piłkarz Juventusu chwali się swoim wysportowanym i opalonym ciałem. Jednak nie można na nim zauważyć ani jednego tatuażu! Jak to możliwe, że jako jeden z nielicznych nie uległ modzie na zdobienie ciała? Za to jego odwieczny rywal Messi nie stroni od tatuaży i jego ciało pokryte jest wieloma malunkami. Czyżby stała za tym jakaś głębsza historia?

Cristiano Ronaldo tatuaże

34-letni Portugalczyk jest bez wątpienia jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Ma na koncie wiele sukcesów i wiele razy poprowadził swoje drużyny do spektakularnych zwycięstw. Jest głośno o nim nie tylko za sprawą sportowych poczynań, ale także działań poza boiskiem. Angażuje się w wiele inicjatyw. Między innymi stworzył swoją autorską markę odzieżową zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Co ciekawe, to głównie on i jego syn są modelami prezentującymi najnowsze kolekcje. Wtedy to zwykle najbardziej eksponuje swoje wypracowane latami, umięśnione ciało. Oczywiście niepokryte żadnymi ozdobami. Czemu Cristiano Ronaldo nie ma tatuaży?

Czemu Cristiano Ronaldo nie ma tatuaży?

Okazuje się, że jednak kryje się za tym bardzo istotny powód. Nie jest to bowiem prozaiczny strach przed oszpeceniem ciała, tudzież innymi mniej istotnymi pobudkami. Cristiano Ronaldo od wielu lat jest honorowym dawcą krwi! Bardzo angażuje się w pomoc chorym i potrzebującym, kilka lat temu został nawet dawcą szpiku. Namawia również wszystkich swoich wpływowych znajomych do tego typu szlachetnych celów. Ma świadomość, że sława jest wielką potęgą i należy ją spożytkować. To właśnie jest jego głównym powodem braku tatuaży, co jest bardzo godne pochwały.

-Tatuaż sprawiłby, że nie mógłbym tego robić przez pół roku, nawet rok. Pomagam innym, a to ważniejsze niż jakiś rysunek - podkreśla CR7 w wielu wywiadach, kończąc wszystkie spekulacje na ten temat.

źródło: viva.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News