pazura
Fot. Instagram/Cezary Pazura
Mikołaj Pilecki - 20 Grudnia 2018

Cezary Pazura: Dzieci aktora są niesamowicie różne!

Cezary Pazura dzieci gwiazdowa są jego największą dumą. Łącznie jest ich czwórka, a każde z nich ma ogromne znaczenie dla sławnego taty. Jak przedstawia się potomstwo aktora?

Cezary Pazura dzieci: aktor może pochwalić się okazałą gromadą pociech, które darzą do niezwykłym uczuciem. Trzykrotnie żonaty artysta niemal każdy związek pieczętował narodzinami dziecka. Najwięcej z nich wydała na świat o 26 lat młodsza od Pazury Edyta Pazura, z którą związek małżeński zawarł niemal 10 lat temu. Trzecia żona kultowego aktora urodziła ich aż trójkę.

Cezary Pazura dzieci

W 1990 roku na świat przyszła pierwsza córka Cezarego Pazury Anastazja, której mamą jest Żaneta Pazura, z którą w związku pozostawał w latach 1989-1994. Pomimo rozpadu małżeństwa jej rodziców, utrzymuje doskonałe relacje z ojcem. 28-latka również pracuje jako aktorka. Na drugie dziecko gwiazdor czekał aż 19 lat. W 2009 roku, czyli w tym samym roku, w którym wziął ślub z trzecią żoną. To właśnie ona dała mu Amelię.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
GłówneKrzysztof Jackowski i inni nie mogli już dłużej milczeć. To wydarzy się w 2019 roku, straszne wizjeCzytaj dalej
Na następną ciążę nie trzeba było długo czekać. Już w 2012 roku urodził się 6-letni dziś Józef. Latem tego roku natomiast urodziła się Rita. Dziewczynka niedługo skończy siedem miesięcy. Jej płeć ukrywano do końca i ujawniono ją dopiero po narodzinach. - Jest! Dziecko w Dzień Dziecka! Córeczka Rita przywitała szczęśliwego tatusia. Dziękuję Edytko! Jesteś dzielna! Najlepsza Matka Na Świecie - napisał wówczas na Instagramie.

Cezary Pazura małżeństwa

Legendarny aktor na każdym kroku podkreśla, że pierwsze dwa małżeństwa były całkowitymi pomyłkami z jego strony. Choć drugie z nich, z ukraińska aktorką Weroniką Marczuk, trwało aż 14 lat, nie udało się go uratować i zakończyło się rozwodem. O tym, jak wspomina poprzednie związki, Pazura opowiedział kilka lat temu Magdzie Mołek w programie "W roli głównej". Jego odpowiedź na pytanie "który raz wije rodzinne gniazdo" musiała być przybijająca dla jego poprzednich małżonek. - Pierwszy. Wcześniej to były pomyłki. [...] Z pierwszego małżeństwa mam dziecko, ale nie było gniazda, z drugiego nie mam i z trzeciego mam dwoje dzieci. Dopiero w 47. roku życia mogę powiedzieć, że założyłem gniazdo. Pierwsze małżeństwo: wpadka. Stało się. Odpowiedzialność to jest taka cecha, która na mnie ciąży. Trzeba więc było założyć rodzinę. Okazało się, że jesteśmy w ogóle nie dla siebie - wyznał wówczas Pazura. W tej samej rozmowie dodał, że obecna żona jest jego jedyną prawdziwą miłością. - Ja po raz pierwszy nie czuję, że gdzie indziej jest moja prawdziwa miłość, bo ją wreszcie znalazłem! A kiedyś miałem to uczucie wiążąc się, że gdzieś tam czeka na mnie coś innego - powiedział.ZOBACZ TAKŻE:
  1. 80-letni znany aktor podkochuje się w Dodzie! "Mimo różnicy wieku jesteśmy pokrewnymi duszami"
  2. Dla Rodowicz to prawdziwe żniwa. Ile gwiazdy dostaną za Sylwestra?
  3. Smutne. Uwielbiani bohaterzy M jak Miłość biorą rozwód
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Gdzie mieszka Anna Lewandowska? Wiele osób naprawdę mocno się dziwi
ZAMIANA
Polsat, choroby gwiazdGwiazdy Polsatu przyznały się do strasznych chorób. Ciche walki znanych i lubianychCzytaj dalej
źródło: wikipedia.org/dziennik.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News