Agnieszka Kotulanka
screen youtube.com
Piotr Bernaciak - 8 Marca 2019

Dzieci Agnieszki Kotulanki sprzedają jej dom? W sieci pojawiły się pierwsze informacje

Agnieszka Kotulanka zmarła ponad rok temu, jednak pamięć o niej wciąż pozostaje w myślach fanów jej aktorskich dokonań. Jak podaje "Super-Express", dzieci aktorki mogą zdecydować się na bardzo ważny dla całej rodziny krok. Pojawiły się już pierwsze informacje na ten temat.

Agnieszka Kotulanka zmarła bardzo nieoczekiwanie w zeszłym roku. Fani pogrążyli się w żałobie na wieść o tym, że już nigdy nie będą mogli zobaczyć w akcji aktorki, którą pokochali za lata pracy w produkcjach Telewizji Polskiej.

Okazuje się, że bliscy aktorki wciąż prawdopodobnie nie są w stanie poradzić sobie z tą straszną stratą. Jak podaje "Super Express", już niebawem dom aktorki ma zostać sprzedany przez jej dzieci, które otrzymały go w spadku. Jakie mogą być przyczyny tej decyzji? Możemy się tego tylko domyślać, choć jest kilka bardzo prawdopodobnych wersji wydarzeń.

Nie żyje modelkaNie żyje 30-letnia modelka plus size. Koszmarna śmierćCzytaj dalej

Agnieszka Kotulanka – dom zostanie sprzedany?

Super Express informuje, że dzieci artystki zdecydowały się wyremontować jej mieszkanie na warszawskim Ursynowie. Jak się okazuje, już niebawem może ono zmienić właściciela, bo potomstwo aktorki zdecydowało się na wystawienie go na sprzedaż. Oficjalnie nie poznaliśmy powodów tej decyzji, możemy jednak domyślać się, dlaczego mieszkanie prawdopodobnie zostanie sprzedane.

Rodzeństwo z pewnością przeżyło trudne chwile po odejściu ukochanej matki, która w ostatnich latach musiała radzić sobie ze straszną chorobą. Agnieszka Kotulanka miała problemy z alkoholem, w wyniku czego straciła pracę w serialu "Klan". To właśnie za sprawą udziału w serialu udało jej się zdobyć największą rozpoznawalność. Choroba sprawiła jednak, że kobieta nie była już w stanie dalej pracować na planie.

Odejście matki musiało być naprawdę trudnym przeżyciem, dlatego ciężko dziwić się dzieciom, że chcą znaleźć nowego właściciela dla domu, który wywołuje u nich tyle przykrych wspomnień. Niewykluczone, że właśnie to jest powodem możliwej sprzedaży mieszkania na Ursynowie. Niebywały żal często sprawia, że ludzie decydują się na takie kroki.

Agnieszka Kotulanka – dzieci przeżyły trudny czas

Możliwa jest także inna opcja. Niewykluczone, że dorosłe już potomstwo Agnieszki Kotulanki zwyczajnie nie ma pojęcia, co mogłoby zrobić z mieszkaniem. Póki co nie mieszka w nim nikt. To również może być powód, który zmotywuje ich do sprzedaży mieszkania, które w tym momencie jest jedynie smutną, niepotrzebną pamiątką.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

the voice kidsSmutne informacje o gwieździe polskiego The Voice Kids. U 14-latki zdiagnozowano nieuleczalną chorobęCzytaj dalej

Nie wiadomo, kiedy mieszkanie ostatecznie trafi do nowego nabywcy. Póki co "Super Express" dotarł jedynie do informacji o tym, że ma ono zostać w najbliższym niedługo.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile zarabia Krystyna Pawłowicz? Ta wiadomość zelektryzuje pół Polski!
  2. Tak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  3. Owsiak zmieszał z błotem TVP. Setki tysięcy Polaków usłyszały prawdę
  4. Kobieta przyznała się na spowiedzi do zdrady męża. Reakcja "księdza" wyrywa z butów
  5. Obowiązkowa wymiana prawa jazdy dotknie każdego. Musimy być przygotowani na koszty

ola kwaśniewskaNajwiększe tajemnice Oli Kwaśniewskiej. Wolałaby o tym nie mówićCzytaj dalej

źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News