Nie żyje modelka
Fot. Pixabay.com
Sara Osiecka - 8 Marca 2019

Nie żyje 30-letnia modelka plus size. Koszmarna śmierć

Nowotwór jest podstępną chorobą, która może dotknąć każdego. Tym razem rak zabrał bardzo młodą kobietę. Zaledwie 30-letnia modelka plus size przegrała walkę o życie. Długie leczenie zakończyło się okropną śmiercią pięknej dziewczyny.

Nowotwór nie wybiera: atakuje bez względu na wiek, płeć czy status materialny. Najbardziej bolesne zawsze są przypadki, gdy z powodu raka cierpią młode osoby. Tak było w przypadku słynnej modelki plus size, która zachwycała swoją zjawiskową urodą. Rak zniszczył jej ciało, a w końcu zabił waleczną kobietę.

Kasia Cichopek w wiosennej stylizacjiSpódnica Kasi Cichopek to największy wiosenny hit! Koniecznie musisz ją mieć w swojej szafieCzytaj dalej

Modelka usłyszała straszną diagnozę. Postanowiła walczyć o swoje życie

Ashley Shandrel Luther, znana także jako Elly Mayday, wiele razy w swoim życiu wykazała się ogromną odwagą. Pierwszy raz zrobiła to, gdy porzuciła pracę stewardessy, aby spełnić swoje marzenie. Kobieta pragnęła zostać modelką, choć wiele osób z podobnymi kształtami nie chciałaby nawet próbować swoich sił w modelingu. Elly była uparta i 6 lat temu została modelką plus size, a krągłości i burza blond włosów stały się jej atutem. Drugim razem z odwagą postanowiła pokonać nowotwór.

Kariera dziewczyny zaczęła rozwijać się bardzo szybko, a ona sama stała się twarzą wielu kampanii reklamowych. Szczęście Ashley nie trwało jednak długo. Zaczęły dręczyć ją dziwne dolegliwości, jak nieustający ból pleców i nawracające infekcje dróg moczowych. W końcu modelka zdecydowała się iść do lekarza na szczegółowe badania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

the voice kidsSmutne informacje o gwieździe polskiego The Voice Kids. U 14-latki zdiagnozowano nieuleczalną chorobęCzytaj dalej

Diagnoza była straszna: nowotwórjajników w trzecim stadium. Wiele osób na miejscy Elly załamałaby się, jednak nie ona. Kobieta postanowiła walczyć o swoje życie, poddając się chemioterapii i histerotomii, czyli usunięciu jajników wraz z jajowodami. W 2014 wszystko wskazywało na to, że stan modelki wrócił do normy, a ona sama postanowiła wrócić do życia zawodowego.

Nowotwór zabrał śliczną, młodą kobietę. Jej śmierć była koszmarem

Nowotwór jednak nie dał o sobie zapomnieć i choroba wróciła, tym razem z większą siłą. Elly dostawała ogromne dawki chemii, ale to nie wystarczyło. W piątek, 1 marca, o godzinie 17:14, Ashley przegrała walkę z rakiem w wieku zaledwie 30 lat. O tragedii poinformowała rodzina modelki na jej profilu na Instagramie.

- Elly Mayday to pseudonim Ashley Shandrel Luther. Urodziła się 15 kwietnia 1988 roku w Saskatchewan w Kanadzie. Ashley była bardzo kochana przez swoją rodzinę w Kanadzie i w Niemczech. (…) Marzyła o tym, by mieć wpływ na życie ludzi. Osiągnęła to dzięki stworzeniu Elly Mayday, co pozwoliło jej połączyć się z wami wszystkimi. Wsparcie ze strony jej fanów było dla niej szczególnie ważne. Ashely zmarła w piątek, 1 marca o godzinie 17:14. - napisali bliscy.

Przez cały czas kobieta była bardzo dzielna i nie załamywała się. Nowotwór nie zabrał jej radości z życia ani odwagi. 30-latka dumnie prezentowała swoje blizny pooperacyjne na sesjach zdjęciowych, udostępniała także swoje fotografie po chemii. Widać na nich Elly w króciutkich włosach, o wiele chudszą niż wcześniej. Rodzina kobiety ma nadzieję, że była inspiracją dla innych ludzi.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Ile zarabia Krystyna Pawłowicz? Posłanka ma podobno kilka źródeł dochodu
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego nikt się nie spodziewał!
  3. Obowiązkowa wymiana prawa jazdy dotknie każdego. Musimy być przygotowani na koszty
  4. Kobieta przyznała się na spowiedzi do zdrady męża. Reakcja księdza wyrywa z butów
  5. Owsiak zmieszał z błotem TVP. Setki tysięcy Polaków usłyszały prawdę

ola kwaśniewskaNajwiększe tajemnice Oli Kwaśniewskiej. Wolałaby o tym nie mówićCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News