Agnieszka Chylińska jak wygląda córka nagranie
screen YouTube
Bartłomiej Chudy - 5 Maja 2019

Jak wygląda córka Agnieszki Chylińskiej? Nagranie jak śpiewa z mamą jest hitem sieci

Agnieszka Chylińska wiele razy podkreślała, że do domu nie wpuszcza kamer, a sama niechętnie dzieli się szczegółami dotyczącymi swojej rodziny. Tym razem jednak postanowiła zrobić wyjątek. Nagranie, na którym widzimy 6-letnią córkę piosenkarki śpiewającą z mamą, stało się hitem internetu.

Agnieszka Chylińska od lat jest kultową postacią polskiego show-biznesu. Ukształtowała polską muzykę rockową, a teraz jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd telewizji. Mimo rozgłosu i niesłabnącego zainteresowania mediów, celebrytka jednak przestrzega swoich zasad i bardzo niechętnie mówi coś o swojej rodzinie. Teraz jednak zdarzył się niesamowity wyjątek.

Agnieszka Chylińska śpiewa z córką. Fani zachwyceni nagraniem

Sława gwiazdy nie przekłada się na jej chęci do dzielenia się szczegółami z życia rodzinnego. Chylińska stroni od medialnego szumu wokół jej bliskich. Starannie dzieli życie na to rodzinne i skoncentrowane wokół działalności artystycznej.

Agnieszka Chylińska, kim jest mążWiemy, czym zajmuje się mąż Agnieszki Chylińskiej. Ogromne zaskoczenieCzytaj dalej

W jednym z ostatnich filmików, które wypuściła na Facebooku, postanowiła jednak zrobić małe odstępstwo od tej zasady. W zapowiedzi wideo jej trasy koncertowej pojawiła się jej 6-letnia córka, Krystyna.

- Wyjeżdżam na wiosenne koncerty i zależy mi na tym, byś nauczyła się nowej piosenki - powiedziała Agnieszka Chylińska czekając, aż córeczka zacznie śpiewać.

Przy pomocy mamy w tonacji obie zaśpiewały utwór stanowiący zapowiedź trasy koncertowej Chylińskiej. Kreatywny pomysł spotkał się z ogromnym zainteresowaniem fanów. Filmik z 1 lutego obejrzało w sieci już ponad 1,84 miliona widzów!

Promocja płyty "Pink Punk" okazała się strzałem w dziesiątkę. I pomyśleć, że wystarczyło do tego "zatrudnić" córeczkę, która śpiewająco odczyta listę miast, w których będzie koncertowała mama.

Gwiazda niestety ostatecznie nie zdecydowała się na pokazanie córki przed kamerami. W tle widzimy jedynie pokój dziecięcy. Wszystko wskazuje, że chroniąca bliskich przed kamerami i obiektywami paparazzich Chylińska nie zamierza rezygnować ze swoich zasad. Fanom pozostaje pocieszyć się głosem córki Chylińskiej, dobiegającym z nagrania...

Fani mają mieszane odczucia co do zaangażowania dziecka w projekt muzyczny gwiazdy. Większość docenia inspirację mamy-piosenkarki. Niektórzy doceniają też dziecięcy świat, które rodzice stworzyli małej Krysi.

- Naklejki na meblach, super. Widać, że dziecko szczęśliwe. A nie pogoń za modą. To jest zwyczajny dom, gdzie człowiek się czuje jak w domu - napisała jedna z fanek.

Artystka ma trójkę dzieci: Ryszarda, Esterę oraz Krystynę, a jej mężem jest grafik Marek. Mimo licznych wizyt w telewizji, również w programach rozrywkowych, artystka nigdy nie wyjawiła szczegółów o swojej gromadce.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka tragedia w życiu gwiazdy TVN! Jej półtoraroczny syn walczył z PRZERAŻAJĄCYM rakiem mózgu! Lekarze nie dawali mu żadnych szans na przeżycie
  2. Meghan Markle URODZIŁA! Znamy PŁEĆ!
  3. Położna pokazała, jak naprawdę wygląda pełne rozwarcie w czasie porodu. To jest straszne
  4. Tragiczne informacje dla fanów "Barw Szczęścia". Bohater brutalnie zamordowany
  5. Porażające informacje o porodzie Meghan Markle. Lekarze musieli podjąć trudną decyzję
  6. Nie żyje jeden z najsłynniejszych polskich aktorów. Pokochaliśmy go za kultowe filmy i serial na TVP, smutne informacje

Julia Wieniawa pokazała odważne zdjęciaJulia Wieniawa to prawdziwa seks bomba. 7 zdjęcie tylko dla dorosłychCzytaj dalej

źródło: Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News