Agata Kulesza rozwód z mężem
instagram.com/pulapkatvn/
Wiadomości Pikio - 12 Marca 2019

Agata Kulesza - rozwód. Co zniszczyło idealne małżeństwo aktorki?

Agata Kulesza - rozwód. Informacja, którą niedawno ogłosiła aktorka, zdumiała nie tylko jej fanów, ale również całe media. Chociaż do końca próbowała ratować swoje małżeństwo, niedawno doszło do rozstania, a jego powody są szokujące. Problemy w związku Agaty Kuleszy okazały się na tyle trudne, że kobieta złożyła pozew o rozwód.

Agata Kulesza - rozwód. Choć trudno w to uwierzyć, aktorka potwierdza te informacje. Wiadomość, którą niedawno ogłosiła, była zaskoczeniem przede wszystkim dlatego, że przez długie lata o życiu prywatnym aktorki nie było wiadomo praktycznie nic. Przez wiele lat jej małżeństwo uchodziło za idealne, a kiedy kilka lat temu pojawiły się pierwsze plotki o kryzysie, trudno było w to uwierzyć. Co skłoniło aktorkę do tak radykalnego kroku?

Agata Kulesza - wiek, informacje o aktorce

Agata Kulesza to polska aktorka filmowa i telewizyjna. Urodziła się 27 września 1971 roku w Szczecinie. W 1994 roku ukończyła z wyróżnieniem Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Początkowo występowała na deskach Teatru Dramatycznego, później w Ateneum. Debiutowała na dużym ekranie w produkcji Człowiek z..., natomiast przełomową rolą w jej karierze był występ w filmie Moje pieczone kurczaki. Pojawiała się w kilku polskich serialach, między innymi: Klanie, Złotopolskich, Na dobre i na złe, Prawo Agaty, czy Pułapka.

Wcielała się w różne bohaterki w wielu polskich hitach kinowych: Zimna wojna, Niewinne, Moje córki krowy, Pod Mocnym Aniołem, Sala samobójców. Kulesza jest trzykrotną laureatką Orła za pierwszoplanowe role w filmach Róża i Ida oraz za drugoplanową w filmie Jestem mordercą.

W 2008 roku wzięła udział w 8. edycji programu Taniec z Gwiazdami, którą wygrała razem z partnerem tanecznym Stefano Terrazzino, nagrodę Porsche przekazała na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Agata Kulesza - mąż Marcin Figurski

Aktorka, mimo obecności w polskim show-biznesie, od zawsze unikała rozmów o swoim życiu prywatnym i zdecydowanie wolała dyskutować o swoim dorobku artystycznym i rolach filmowych.

Od 2006 roku była w oficjalnym związku z operatorem i kamerzystą Marcinem Figurskim, z którym ma córkę Mariannę. Jednak para poznała się dużo wcześniej, bo już w 1996 roku w szkole teatralnej. Dopiero po 10 latach zdecydowali się zalegalizować związek. Marcin Figurski urodził się 22 listopada 1966 roku. Jest autorem zdjęć do wielu polskich seriali, między innymi: Rodzinka.pl, Ja to mam szczęście, Niania, Na Wspólnej, BrzydUla. Miał też epizody aktorskie, wystąpił w Komedii amerykańskiej i Kilerze, gdzie wcielił się w postać Stanisława, asystenta operatora Jarosława.

- Rodzina daje mi spokój, harmonię. Czasem mam tendencję do takiego nakręcania się, zapętlenia, że zaczynam tracić kontakt z rzeczywistością. Mąż zawsze sprowadza mnie na ziemię. Bardzo dba, żebym się nie zagubiła. Kiedy zaczynam się czymś egzaltować, powie: stop, mówiłaś to już trzy razy! - mówiła aktorka jeszcze niedawno w wywiadzie.

Agata Kulesza - rozwód. Rodzina powoli się rozpadała?

Kiedy w sieci pojawiły się pierwsze plotki o kryzysie w małżeństwie aktorki, niewielu dało im wiarę. Jednak domysły stały się prawdą, kiedy Agata Kulesza złożyła w sądzie pozew o rozwód.

Coraz trudniej było im się spotkać. Pojawiły się kłótnie, bolesne słowa, których Agata nie umiała wymazać z pamięci. Po jednej z awantur gwiazda poprosiła o wszczęcie procedury Niebieskiej Karty, którą zakłada się, gdy w rodzinie dochodzi do przemocy. Niedawno aktorka zdradziła, że była bliska depresji. Początkowo próbowała ratować małżeństwo, ale nie widząc szans na pojednanie, złożyła pozew rozwodowy z orzeczeniem o winie. Tuż po tym do sądowej kancelarii wpłynął też pozew od Marcina, który chce rozwodu z orzeczeniem winy powódki. Agata nie rozumie zachowania męża. Odkąd wyprowadził się z ich mieszkania na warszawskim Mokotowie i zamieszkał w ich domu w Czerwińsku nad Wisłą, nie widują się ani nie rozmawiają ze sobą - ujawnia jeden z tygodników.

W wywiadach aktorka zdradziła, że była bliska depresji, jednak chciała za wszelką cenę ratować małżeństwo. Mąż nie chciał pomocy, dlatego aktorka zdecydowała się na radykalny krok i złożyła pozew rozwodowy z orzeczeniem o winie. Marcin Figurski nie pozostał dłużny aktorce, kiedy tylko dowiedział się, że w mediach aż huczy od plotek na temat ich małżeństwa, postanowił zamieścić kilka wpisów na Facebooku, które miały go nieco wybielić, między innymi fotografię wiadomości, jaką dostał od żony. Kulesza prosi go w niej, aby rozpoczął leczenie i zapoznał się z książką "Złap równowagę", która opisuje chorobę dwubiegunową.

- Ja jestem ofiarą. Jestem wieloletnią ofiarą molestowania moralnego. Uświadomił mi to mój terapeuta. Ja uciekłem. Pani K. rzuciła się w psychotyczny pościg - mówi operator w jednym z wywiadów.

Do tej pory odbyły się już dwie rozprawy rozwodowe, które nie przyniosły rozstrzygnięcia sprawy. Termin trzeciej rozprawy został wyznaczony na kwiecień.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Ewa Minge bez peruki. Jak dawniej wyglądała słynna projektantka?
  2. Ból brzucha: co oznacza, kiedy boli z lewej strony? Co kiedy boli w okolicy pępka?
  3. Maciej Brzoska: żonaty, prywatnie z żoną, dzieci
  4. Jakie kwiaty sadzić na wiosnę? Pierwsze prace w ogrodzie już się zaczynają
  5. Wstrząsająca przemiana Magdy Gessler. Jak wygląda w prostych włosach?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News