Adam Małysz: Gdzie mieszka legendarny skoczek?

Adam Małysz: Gdzie mieszka legendarny skoczek? Źródło: fot.youtube.com/ fugerghiufureow5

Adam Małysz gdzie mieszka zawodnik, który kiedyś dominował światowymi skokami narciarskimi? Miejsce zamieszkania legendarnego sportowca nie jest do końca znane nawet jego najwierniejszym fanom. W tym tekście postaramy się rozwiać wszelkie możliwości i pokazać, gdzie obecnie swoje życie prowadzi "Orzeł z Wisły”.

Adam Małysz gdzie mieszka? Jak wygląda dom legendy polskiego sportu? Takie pytania bardzo często pojawiają się w głowach polskich kibiców, którzy szukają informacji dotyczących zamieszkania jednej z największych gwiazd w historii polskiego sportu. Udało nam się dotrzeć do informacji, które, chociaż częściowo rozwieją wątpliwości dotyczące tego zagadnienia.

Adam Małysz gdzie mieszka

Były zdobywca Mistrzostwa Świata w skokach narciarskich obecnie zamieszkuje rodzinną Wisłę, a konkretnie dzielnicę Kopydło, w której się wychował. Zawodnik, według doniesień medialnych zamieszkuje w wartym ponad 2 miliony złotych domu wykonanym z importowanych z zagranicy materiałów. - Wspaniale jest wyjść na taras i ujrzeć piękny widok. A przy tym mam spokój i ciszę. Mam więcej swobody, nie jestem podglądany, gdy robię coś na powietrzu. A ostatnio sporo pracowałem w ogrodzie. Basenu nie będzie. W poprzednim domu był, ale nie sprawdził się, był mało używany. - mówił przed laty skoczek w wywiadzie z SuperExpressem sportowiec.

Apartamenty u Małysza

Jeśli chcielibyśmy dowiedzieć się, jak przed laty mieszkał polski olimpijczyk, możemy to sprawdzić na własnej skórze. Apartamenty u Małysza to nazwa pensjonatu położonego w Wiśle w miejscu starego miejsca zamieszkania mistrza sportu. Hotel oferuje przyjazne ceny, dobrą atmosferę do wypoczynku w cichym miejscu, a także basen, z którego w przeszłości korzystał sam Małysz wraz z rodziną. Posiadłość mieści się na ulicy Bukowej 8.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Adam Małysz mieszkaniec Wisły

Adam Małysz, jak sam przyznawał wielokrotnie w wywiadach, jest dumnym mieszkańcem Wisły, którą zamieszkuje od dzieciństwa. Sportowiec wychował się w dzielnicy Kopydło, w której poznał swoją przyszłą żonę Izabelę i przed wielką sławą, wraz z nią zamieszkiwał domu swoich teściów, położony w okolicy jego obecnego miejsca zamieszkania.

Skąd pochodzi Adam Małysz

Adam Małysz urodził się 3 grudnia 1977 roku w swojej rodzinnej Wiśle. Jest synem Jana i Ewy Małyszów, którzy pobrali się w 1974 roku.

Gdzie mieszka Adam Małysz

Obecnie, sportowiec nadal zamieszkuje dzielnicę Kopydło w rodzinnej Wiśle. ZOBACZ TAKŻE
  1. Czy Kuba Wojewódzki ma bielactwo? Wstrząsające spekulacje mediów i fanów
  2. Pocałunek Neptuna. Wyjaśniamy, co to jest 
  3. Ilu mężów miała Doda? Nie skończyło się na jednym 
  4. Przepowiednie na 2019. Jackowski i inni ujawniają przyszłość! 
  5. Andrzej Grabowski schudł. Aktor uratował swoje życie w ostatnim momencie 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News