Znaki zodiaku horoskop
Fot. Pixabay.com/DarkworkX
Patryk Korzec - 18 Marca 2019

Najgorsze cechy znaków zodiaku! Nie będzie miło

Znaki zodiaku mówią o tobie wszystko. Dzięki nim da się poznać nawet najgłębiej skrywane cechy, które staramy się na co dzień ukryć przed całym światem. Teraz w jednym miejscu zebrane zostały wszystkie najgorsze cechy, którymi charakteryzują się osoby spod tych znaków. Zdecydowanie dla wielu nie będzie to miła wiadomość.

Znaki zodiaku od lat wskazują ludziom drogę i zwracają uwagę na ich prawdziwe oblicze. Możemy ukrywać przed całym światem nasz prawdziwy charakter, gwiazd jednak nie da się oszukać i to one powiedzą całemu światu prawdę o nas samych. Czasami jest ona tak zaskakująca, że nawet my sami nie możemy w nią uwierzyć.

Poniżej prezentujemy najgorsze cechy osób spod każdego znaku. Z pewnością znajdziecie wśród nich część waszych znajomych i bliskich. Z pewnością niektóre cechy będą zgadzać się idealnie, inne natomiast mogą być ukrywane, lecz dzięki temu nie dacie się zaskoczyć. Poznajcie mroczną stronę, którą skrywają te znaki zodiaku. Z pewnością nie będzie łatwo, czytając ten horoskop, niewątpliwie do końca dotrwają tylko najsilniejsi.

Jarosław Kaczyński zbiera za ostre słowa o LGBTTo rodzice powinni powiedzieć Kaczyńskiemu "WARA od naszych dzieci!"Czytaj dalej

Znaki zodiaku: Baran

Porywczość, brak cierpliwości i wybuchowy charakter to tylko niektóre z wad, które swoim zachowaniem prezentują Barany. Charakteryzują się również szybkim i emocjonalnym działaniem, po którym dopiero przychodzi jakakolwiek refleksja. Nie zapomnijcie też, że Barana nie można podziwiać - to również grozi wybuchem.

Znaki zodiaku: Byk

Kompromis? To słowo dla Byka jest zupełnie obce. Znaki zodiaku powinny między sobą negocjować, lecz nie ma po co oczekiwać tego od Byków. One są przekonane o słuszności swojego zdania, a jakby tego było mało, mają idealne zadatki na zostanie typowym snobem.

Znaki zodiaku: Bliźnięta

Bliźnięta to nic innego, jak synonim bałaganu i chaosu. Przejawia się on zarówno w ułożeniu rzeczy na półkach, jak i uporządkowaniu życia. Wszystko jest w porządku do momentu, póki są trzymane w ryzach. Wtedy pilnują swoich spraw i dbają o to, co mają wokół siebie. Spuść je jednak choć na moment z oka, a bardzo tego pożałujesz.

Znaki zodiaku: Rak

Dramat, płacz i obrażanie się z byle powodu to coś, co Raki lubią najbardziej. Im większa drama, tym lepiej, a idealnie jest dopiero wtedy, gdy cierpi całe otoczenie. Ale bez obaw - zaraz za tym idą wahania nastroju, za 5 sekund więc już wszystko może być w porządku - przynajmniej na kolejne kilka minut.

Znaki zodiaku: Lew

Nie można mieć do kogoś pretensji o to, że ma własne zdanie... No chyba że ta osoba jest Lwem. Wtedy wypowiadane wszem i wobec zdanie może nas przytłoczyć i możemy się pożegnać z jakimkolwiek przekonywaniem do swoich racji. Ich zawsze musi być na wierzchu, a jak się z tym nie zgodzisz, to czas na śmiertelne obrażanie się.

Znaki zodiaku: Panna

Ciągła krytyka i brak luzu to charakterystyczne objawy bycia Panną. Każda drobnostka może wywołać kłótnie, lecz nie ma po co starać się za bardzo - Panna i tak zrobiłaby to lepiej. Twoje działanie nigdy nie będzie wystarczająco dobre i zawsze coś będzie się dało poprawić.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Katarzyna Dowbor wygrała walkę z nieuleczalną chorobą. Straszliwe cierpienia niszczyły jej życieKatarzyna Dowbor wygrała walkę z nieuleczalną chorobą. Straszliwe cierpienia niszczyły jej życieCzytaj dalej

Znaki zodiaku: Waga

Wagi niestety nie mogą poradzić sobie ze swoimi emocjami. Przez to bardzo łatwo nimi manipulować, przez co zupełnie nie nadają się do podejmowania decyzji. Najlepiej jest nimi lekko pokierować, lecz niezbyt mocno, bo będą miały o to pretensje.

Znaki zodiaku: Skorpion

Zdecydowaną piętą achillesową Skorpionów jest ich pamiętliwość. Zapamiętają ci każde złe słowo, lecz nie licz na zwykłą awanturę - Skorpion może czekać nawet kilka tygodniu tylko po to, by wbić ci szpilę w momencie, w którym zupełnie się tego nie spodziewasz.

Znaki zodiaku: Strzelec

Tutaj sprawa jest prosta - niecierpliwość i niewyparzony język to naprawdę wybuchowe połączenie. Gdy dodamy do tego jeszcze bezgraniczną szczerość awantura murowana.

Znaki zodiaku: Koziorożec

Uparte jak osły i nieomylne - czyż to nie wspaniały duet cech? Wszystko mają przemyślane, wytkną ci każdą błahostkę i udowodnią, że one zrobiłyby to lepiej. To, że ewidentnie w tym konkretnym przypadku będziesz miał rację, nie ma żadnego znaczenia.

Znaki zodiaku: Wodnik

Zawsze pod prąd, z przekorą i w wiecznej opozycji - właśnie tak żyje prawdziwy Wodnik. Nawet jeśli widzi swój błąd, będzie cię przekonywał, że to ty go źle oceniasz. Do tego niespecjalnie potrafią okazywać swoje uczucia, nie masz więc co liczyć na szybkie i otwarte przeprosiny.

Znaki zodiaku: Ryby

Ryby zalewają swoich bliskich falą uczuć jednocześnie cechując się brakiem jakiejkolwiek asertywności. Łatwo zadać im ból i nie mają pojęcia, jak bronić się przed złem całego świata.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Będziecie płakać! Córka sławnej polskiej piosenkarki została zamordowana. Po tragedii gwiazda zadzwoniła do matki zabójcy!
  2. Wielki polski aktor zmarł tragicznie we własnym mieszkaniu. O tej tragedii mówili wszyscy
  3. Brytyjska rodzina królewska opublikowała oficjalne oświadczenie. Sprawy zaszły zdecydowanie za daleko
  4. LIDL przygotował petardę w odpowiedzi na promocję Biedronki! Rodzice nie będą zadowoleni
  5. Postanowiła upokorzyć Pawła Domagałę. Jej nagranie zobaczyło już ponad 5 milionów Polaków
  6. Oliwia Bieniuk na zdjęciu z babcią. Jest bardzo wzruszające

Youtube.com/TV 24 /7 PLSzokujące kompromitacje w "Jaka to melodia". To się będzie ciągnąć za nimi latamiCzytaj dalej

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News