Z kim Dominika Tajner ma syna
Instagram/@dominika_tajner
- 6 Września 2019

Z kim Dominika Tajner ma syna? Jest uroczy

Z kim Dominika Tajner ma syna? Odpowiedź jest zaskakująca. Ojcem nie jest ostatni mąż celebrytki. Chłopak jest uroczy, ma już dziewięć lat.

Z kim Dominika Tajner ma syna? Celebrytka, którą będziemy mieli okazję oglądać w tegorocznej edycji "Tańca z gwiazdami" na antenie Telewizji Polsat, była już dwa razy zamężna. Pierwszy raz wyszła za mąż za Juliusza Idzika, z którym rozwiodła się w 2010. Rozstanie pozostawiło po sobie bolesną bliznę. Do tej pory się ze sobą nie dogadują, a być może ma to związek z tym, że ledwo dwa lata później, w 2012 roku, Dominika Tajner wyszła za mąż za słynnego wokalistę Ich Troje - Michała Wiśniewskiego.

Z kim Dominika Tajner ma syna?

Z kim Dominika Tajner ma syna? Odpowiedź na to pytanie leży głęboko w przeszłości celebrytki. Jej pierwsze małżeństwo zakończyło się rozwodem w 2010 roku. Juliusz Idzik do tej pory niepochlebnie wypowiada się na temat kolejnego związku swojej byłej partnerki. Powodem jego niezadowolenia poza zazdrością jest zapewne również to, jak Michał Wiśniewski traktuje dziecko Dominiki Tajner. Maksymilian, który obecnie ma dziewięć lat, jest bowiem jego biologicznym synem.

Dominika Tajner dzieci - z kim i ile?

Dominika Tajner ma tylko jednego syna - właśnie Maksymiliana. Chociaż jego ojcem jest jej pierwszy mąż, Juliusz Idzik, to nie on odpowiada za jego wychowanie. Opiekę nad chłopcem sprawowała najpierw sama Dominika, a następnie pomagał jej w tym jej nowy mąż, Michał Wiśniewski. Juliusz Idzik miał mieć rzekomo wrażenie, że jego syn jest traktowany przez piosenkarza po macoszemu. Wypowiadał się na temat krytycznie na łamach gazet.

Maksymilian jest centralną postacią w życiu Dominiki Tajner. W wypowiedziach dla prasy nie raz wspominała, jak kluczową rolę odgrywa w jej codzienności.

Jedyny syn Dominiki Tajner pojawiał się z nią nie raz na czerwonym dywanie. Można tylko spekulować, jak wpływa to na psychikę młodego chłopca. Jest to interesujące, zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że syn Dominiki Tajner nie jest pierwszym dzieckiem, nad którym opiekę sprawował Michał Wiśniewski. Ciężko nie podejrzewać, że w rodzinie z pięciorgiem dzieci z różnych związków chłopiec może mieć trudności, z odnalezieniem się.

źródło: jastrząb post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News