Torebki
Materiały Partnera
Redaktor - 9 Września 2021

Torebka - niezbędny dodatek dla każdej kobiety

Większość kobiet nie może wyobrazić sobie życia bez torebki. Jedne noszą w niej tylko najpotrzebniejsze rzeczy, inne zaś wszystko, co tylko mogłoby im się przydać, gdy są poza domem. Projektanci wychodzą naprzeciw oczekiwaniom jednych i drugich kobiet, proponując im zarówno malutkie torebeczki na ramię, jak i wielkie torby typu shopper.

Większość kobiet nie może wyobrazić sobie życia bez torebki. Jedne noszą w niej tylko najpotrzebniejsze rzeczy, inne zaś wszystko, co tylko mogłoby im się przydać, gdy są poza domem. Projektanci wychodzą naprzeciw oczekiwaniom jednych i drugich kobiet, proponując im zarówno malutkie torebeczki na ramię, jak i wielkie torby typu shopper.

Torebka na każdą okazję

Nietrudno zauważyć, że torebki wybierają dla siebie nawet małe dziewczynki. Noszą w nich lalki, kredki, czy innego rodzaju zabawki. Zaś nastolatki i dorosłe kobiety często posiadają w swojej szafie nawet kilkanaście sztuk torebek, na każdą możliwą okazję. Zasadniczo torebka musi bowiem pasować do naszej stylizacji, miejsca, w które się wybieramy, a także musi ona odpowiadać (rozmiarowo) naszym potrzebom. Zwykle na wyjście do parku czy wypad na miasto ze znajomymi wybieramy małe, lekkie torebki, które można swobodnie przerzucić przez ramię. Na co dzień zaś większość z nas wybiera duże torby, w których spokojnie możemy zmieścić teczkę lub książkę formatu A4. Dodatkowo włożymy do niej niezbędne kosmetyki, wodę, przekąski. Inna zasada obowiązuje, gdy wybieramy torebkę na większe wyjście. Musi ona być, przede wszystkim, elegancka. Jeszcze do niedawna niekwestionowanym wyborem kobiet była kopertówka, jednak ma ona zasadniczą wadę. Otóż nie pasuje ona do zwykłych, codziennych stylizacji. Dlatego też coraz chętniej wybieramy eleganckie torebki, które zarazem możemy nosić także na co dzień.

Jaką torebkę wybrać dla siebie?

Każda kobieta ma nieco inne preferencje dotyczące wyboru torebki. Inne są również nasze potrzeby. Zabiegana mama potrzebuje bowiem innej torebki, niż businesswoman. Niemniej jednak nie ulega wątpliwości, że każda kobieta poszukuje dla siebie trwałej torebki, którą pokocha od pierwszego wejrzenia. Trwałość zapewniać mają najwyższej jakości materiały, z których została wykonana torebka. Nikt bowiem nie lubi żegnać się z ulubioną torebką już po kilku miesiącach. Tymczasem zerwane paski czy rozchodząca się skóra są, niestety, na porządku dziennym, jeśli nie wybieramy dobrej jakości, markowych torebek. Inspirację dla wielu kobiet stanowią torebki Tommy Hilfiger. Są to markowe produkty, które chętnie wybierają kobiety na całym świecie. Swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim prostocie, dzięki której będą pasowały do większości stylizacji zarówno tych codziennych, jak i nieco bardziej oficjalnych. Z drugiej jednak strony w kolekcji znajdziemy również nieco bardziej fikuśne modele, które pozwolą nam podkreślić nasz indywidualizm i styl.

Modna i praktyczna

Kobiety, które nie lubią mieć w torebce bałaganu, powinny zdecydować się na model z wieloma przegródkami, a także z osobną kosmetyczką. Torebki te z zewnątrz wyglądają tak samo, jak te jednokomorowe. Ich cena również nie odbiega od cen innych modeli. Tymczasem kobiety, które nie lubią przepłacać, mogą zdecydować się na torebkę dwustronną. Jest to swoiste 2w1 - zazwyczaj bowiem za jednym razem kupujemy zarówno elegancką, klasyczną torebkę, jak i model ze wzorzystym nadrukiem.

Tekst zewnętrzny

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News