Kim jest Tomasz Ciachorowski? Czy gwiazdor M jak Miłość ma partnerkę?

Kim jest Tomasz Ciachorowski? Czy gwiazdor M jak Miłość ma partnerkę? Źródło: youtube.com/tvnpl

Tomasz Ciachorowski - żona potrzebna od zaraz? Czy gwiazda serialu "M jak miłość" jest z kimś w związku, czy szuka drugiej połówki?

Tomasz Ciachorowski - żona nie jest mu potrzebna? Mimo pozostawaniu w blasku fleszy już od wielu lat, nie słychać nic o stałych związkach gwiazdy "Majki". Czy aktor celowo ukrywa swoje życie prywatne, czy po prostu nie znalazł jeszcze swojej drugiej połówki?

Kim jest Tomasz Ciachorowski?

Dla osób gustujących w polskich serialach, Tomasz Ciachorowski jest klasą samą w sobie - można go było oglądać w kilku bardzo znanych polskich produkcjach. Co ciekawe, Ciachorowski z wykształcenia jest oceanotechnikiem! Po skończeniu tych studiów ukończył też Studium Aktorskie im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze Jaracza w Olsztynie.

Na szklanym ekranie, z którego jest najszerzej znany, zadebiutował w 2008 roku jako Jan Złotopolski w telenoweli TVP 2 "Złotopolscy". Od tego czasu mogliśmy go też oglądać w produkcji TVN "Majka", gdzie wcielił się w główną rolę męską - Michała Duszyńskiego. Występował też w programach "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" i "Agent - Gwiazdy", a obecnie możemy go oglądać w roli Artura Skalskiego w serialu "M jak miłość".

Tomasz Ciachorowski - żona nie jest mu potrzebna?

Od początku przygody z filmem, wokół życia prywatnego Tomasza Ciachorskiego krąży wiele plotek. Aktor bardzo często pokazuje się na różnych wydarzeniach w towarzystwie pięknych kobiet. Przez to media bardzo często spekulują na temat wybranki serca gwiazdora "M jak miłość". Ostatnio był on łączony w parę ze swoją koleżanką z planu Adrianą Kalską. Te domysły jednak okazały się fałszywe kiedy wyszło na jaw, że aktorka owszem, spotyka się z kolegą z planu, ale jest nim Mikołaj Roznerski, grający Marcina Chodakowskiego. 

Tomasz Ciachorowski - partnerka z serialu jest najlepsza?

Rzekomy romans z Adrianą Kalatą nie był jedynym związkiem z partnerką z planu o który podejrzewano aktora. Jakiś czas temu w internecie pojawiły się doniesienia, że gwiazdor jest w związku z koleżanką z "Linii Życia", Julią Pogrebińską. Po jakimś czasie plotki ustały i związek został uznany za zakończony, ale te informacje tylko podsycały ciekawość fanów.

Skąd zainteresowanie fanów?

Skąd takie zainteresowanie fanów życiem prywatnym Tomasza Ciachorowskiego? Bez wątpienia jest to związane z talentem aktora - został on nominowany w 2011 roku do Telekamery Teletygodnia w kategorii Aktor. Na to zainteresowanie ma też na pewno wpływ fakt, że w tym samym roku gwiazdor dostał też nominację w konkursie Viva! w kategorii "Najpiękniejszy Polak". Sam Ciachorowski lubi też podsycać te domysły, pokazując się często z różnymi kobietami i zamieszczając wyzywające zdjęcia na swoim Instagramie.

  1. Ile wzrostu ma Margaret? Piosenkarka zachwyca fanów nie tylko śpiewem
  2. Robert Kudelski - czy ma żonę? Aktor "Na Wspólnej" bardzo chroni swoją prywatność
  3. Przemek Kossakowski - tatuaże. Co oznaczają tatuaże partnera Martyny Wojciechowskiej?
  4. Ile wzrostu ma Kayah? Zupełnie na to nie wygląda
  5. Czy były mąż Agnieszki Szulim ma nową partnerkę? Kim jest?
Następny artykuł