Unsplash.com, autor: Victor Grabarczyk
Redaktor - 19 Kwietnia 2022

Szukasz rasowego pieska? Wiemy, gdzie go znaleźć!

Brakuje Ci czworonożnego przyjaciela? Twojemu dziecku marzy się rasowy szczeniak albo kociak? Niezależnie od tego, czy szukasz słodziutkiego Shih-Tzu, pociesznego buldożka francuskiego czy niebieskookiego Husky, jest jedno miejsce, w którym znajdziesz te i podobne oferty!

Kupno rasowego psa to nie prosta sprawa. Szczeniaków najbardziej pożądanych ras nie znajdziesz w sklepach zoologicznych. Trudno też spotkać rasowe zwierzęta w schroniskach, ponieważ głównie dominują tam przedstawiciele mieszańców. Gdzie szybko i niedrogo znaleźć rasowego psa albo inne zwierzątko domowe?

Portal z darmowymi ogłoszeniami o zwierzętach

Coraz popularniejszym miejscem z ofertami dotyczącymi sprzedaży zwierząt są portale z darmowymi ogłoszeniami. Ogłoszenia zwierzęta (https://zwierzeta.bazos.pl/) znajdziesz między innymi na portalu Bazos. To strona, która pośredniczy między sprzedającymi a kupującymi. Jej zaletą jest brak konieczności rejestracji. Wystarczy na portalu Bazos.pl wyszukać odpowiednią kategorię (w tym przypadku „zwierzęta”) i przeglądać oferty. A jest w czym wybierać! W przypadku zwierząt obecnie na stronie widnieje prawie aż 1000 ogłoszeń. Możesz je uporządkować według wysokości ceny za danego zwierzęta.

Jakie zwierzęta można kupić poprzez portal z darmowymi ogłoszeniami?

Na stronie z darmowymi ogłoszeniami w kategorii „zwierzęta” dominują oferty z różnymi rasami psów. Można znaleźć tam prawdziwe kynologiczne perełki! Szpic miniaturowy, cocker spaniel, yorkshire terier, owczarek niemiecki, rottweiler, brytan polski, labrador, wyżeł, maltańczyk, pitbull, chow-chow, doberman, golden retriver i wiele innych. Przy odrobinie szczęścia można znaleźć nawet tak wyjątkowe, niespotykane rasy jak nagi pies meksykański, całkowicie pozbawieni sierści.

Na portalu znajdziesz także ogłoszenia z kocimi przyjaciółmi (w tym także kotami rasowymi, np. rasy devon rex lub kotem brytyjskim krótkowłosym). Niekiedy pojawiają się także oferty z takimi zwierzętami, jak papugi, króliczki, konie, a nawet węże.

Jak kupić zwierzaka na portalu z ogłoszeniami?

Aby kupić zwierzątko na portalu z ogłoszeniami Bazos, nie trzeba się rejestrować. Wystarczy że wybierzesz interesującego Cię zwierzaka (przy większości ogłoszeń znajdziesz zdjęcia zwierzęcia) i klikniesz w jego opis. Zobaczysz tam więcej zdjęć i najważniejsze informacje dotyczące hodowli, rodowodu zwierzęcia, książeczki szczepień, kastracji, zaczipowania. W szczegółowym opisie znajdziesz też cenę zwierzęcia i lokalizację hodowcy. Portal z ogłoszeniami działa na terenie całej Polski, więc musisz liczyć się z tym, że interesujące Cię ogłoszenie będzie pochodziło w odległym od Ciebie województwie, np. pomorskim, zachodniopomorskim, podkarpackim. Aby ustalić szczegóły odbioru, konieczne będzie skontaktować się z ogłoszeniodawcą. Aby zobaczyć numer telefonu ogłoszeniodawcy, wystarczy podać swój numer telefonu w celu zweryfikowania przez system. Następnie należy skontaktować się z osobą wystawiającą ogłoszenie i ustalić szczegóły transakcji.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News