świat według kiepskich scena paździocha
screen/youtube/iplaTV
Patryk Korzec - 14 Lutego 2019

Najbardziej kultowa scena w historii Kiepskich. Paździoch pozamiatał

"Świat według Kiepskich" jest kultową polską produkcją, która od lat z zamiłowaniem oglądana jest przez miliony. Najlepsze teksty wciąż są powtarzane przez najwierniejszych fanów, ta kultowa scena jednak zapisze się w historii na zawsze. Marian Paździoch kompletnie pozamiatał. 

"Świat według Kiepskich" swoją premierę miał w 1999 roku, jednak do tej pory gromadzi przed telewizorami miliony Polaków. Przez wszystkie lata na stałe wpisał się w polską pop-kulturę i ramówkę Polsatu, a kultowe postaci oraz ich teksty bezustannie trwają w pamięci widzów. Zmagania między Ferdkiem Kiepskim a Marianem Paździochem są legendarne, mało jest jednak scen takich jak ta, które na zawsze zapisały się w historii serialu. To, że kreatywny Ferdek ma niesamowite pomysły, z pewnością nie jest dla nikogo wyjątkową niespodzianką. Są jednak chwile, gdy to Paździoch króluje w serialu "Świat według Kiepskich" i to jemu należy się korona. W tej scenie Marian totalnie pozamiatał.

Kultowa scena z serialu "Świat według Kiepskich"

"Świat według Kiepskich" może się pochwalić wieloma scenami, które wywoływały u widzów salwy śmiechu, ten jeden moment jednak trwale zapisze się w historii serialu. Mowa o scenie, na której wściekły Marian Paździoch puka do drzwi Kiepskich i oświadcza, iż "wstąpił na drogę sądową z powództwa cywilnego". Halinka bała się, że jej mąż znowu śpiewał o papieżu lub prezydencie, Paździoch jednak stwierdza, iż jest jeszcze gorzej - śpiewał o nim i trzeba przyznać, że przytoczona dalej piosenka rzeczywiście jest niewybredna w słowach. - Siekiera motyka baba goła, Marian Paździoch to pierdoła, Siekiera motyka bum cyk cyk, Marian Paździoch stary pryk. Siekiera Motyka smętna bajka, u Paździocha miętka fajka, Siekiera motyka małpi wuj, Marian Paździoch to jest... i tu pada niecenzuralne, ale rymujące się słowo na "ch", którego ze względu na późną porę pozwolę sobie nie zacytować - słyszymy.

Internauci nie kryją zachwytu i marzą o dawnych odcinkach

Rozwścieczony, śpiewający Paździoch cytujący obrażającą go piosenkę powalił widzów na łopatki. Pod filmem pojawiły się dziesiątki komentarzy, w których wszyscy zgodnie twierdzili, że "Świat według Kiepskich" jest najlepszym polskim serialem. Część osób tęskni również za klimatem starych odcinków. - "Świat według Kiepskich " jedyny serial na poziomie - pisze internauta. - Kiedyś to były odcinki, nie to co teraz - dodaje kolejny. - "Kiepscy" to świetny serial z humorem, paszkwil na nasza szara codzienność i patologię. Tylko głupi snob może się na tym nie poznać - ocenia kolejna osoba.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Meghan Markle ZNÓW w ogniu krytyki! Porównano ją do księżnej Diany
  2. Jak mieszka Natalia Siwiec? Bardzo elegancko i z pazurem!
  3. Paweł Domagała z córką Ferdka z Kiepskich wzbudzili emocje. Wygląd żony muzyka jest nieziemski
  4. Margaret jak Doda, Meghan Markle i Beata Kozidrak! Niesamowite, fanom opadły szczęki
  5. Bardzo smutne informacje dla fanów serialu „Ranczo”. Widzowie załamani
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Źródło: YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News