Sansa Stark epizod 4
youtube.com/GameofThrones
Adrian Sobolewski - 30 Kwietnia 2019

Co czeka Sansę Stark w kolejnych odcinkach Gry o Tron? Wstrząsające teorie

Sansa Stark przeszła długą drogę przez osiem sezonów Gry o Tron. Zaczęła ją jako panna na wydaniu, która marzy tylko o tym, aby poślubić księcia - najlepiej, jeśli byłby to następca tronu. Teraz jest już Panią Winterfell, która nauczyła się wiele przez wszystko, co przeszła - a przeżyła naprawdę wiele strasznych rzeczy.

Sansa Stark przeżyła straszne rzeczy w czasie trwania Gry o Tron. Zmieniło ją to bezpowrotnie. Z delikatnej dziewczynki, która marzy o księciu z bajki, stała się twardą kobietą, która ma swoje zdanie i nie daje sobie nic narzucić. Potrafi o siebie zadbać i wie, gdy musi coś poświęcić. Co się z nią stanie w nadchodzących odcinkach? Fani mają swoje pomysły!

Sansa Stark - aktorka Sophie Turner uwielbia interakcje z fanami

Sophie Turner jest jedną z niekwestionowanych królowych Instagrama. Widocznie uwielbia tę platformę i używa jej kiedy tylko może - między innymi po to, aby kontaktować się z uwielbiającymi ją fanami, którzy nie mogą doczekać się wieści z życia aktorki grającej Sansę. Tam też zamieszcza ona swoje reakcje i komentarze na temat odcinków Game of Thrones. Do fanowskiej tradycji weszły już małe, przyjacielskie sprzeczki Sophie z Maisie Williams, która gra w serialu Aryę Stark. Dziewczyny bardzo się lubią i często przygryzają sobie w social media.

Sansa Stark i Jon Snow - Gra o Tron zostanie przez nich wygrana?

Najbardziej optymistyczną teorią fanowską wydaje się ta mówiąca o wygranej rodu Starków nad wszystkimi innymi i panowaniem Królów Północy nad Siedmioma Królestwami. Według tej teorii Daenerys ma zginąć w konflikcie, a Jon przejąć władzę na jej smokami, z pomocą których pokona on Cersei i zdobędzie władzę w Westeros. Nie zostanie on jednak królem - pozostanie on w Winterfell jako Król Północy, a Sansa zasiądzie na Żelaznym Tronie jako królowa Siedmiu Królestw.

Sansa Stark w ciąży? Ramsay Bolton może nadal z nią być

Wszyscy pamiętają okropieństwa, jakie Sansa przeżyła ze swoim mężem z przymusu, Ramsayem Boltonem. Był on w stosunku do niej okropnym sadystą, torturował ją psychicznie, poniżał i wykorzystywał seksualnie. Nawet jej noc poślubna była męką - Ramsay nie dość, że zgwałcił dziewczynę, to jeszcze kazał na to wszystko patrzeć więzionemu przez siebie Theonowi Greyjoyowi. Niestety, niektórzy fani są przekonani, że mogło to się odbić fizycznie na Sansie w różne sposoby - jednym z nich jest ciąża. Wygląda jednak na to, że ten scenariusz się nie sprawdzi - minęło już prawie półtora sezonu od śmierci Ramsaya, a Sansa nadal nie wygląda na ciężarną, wydaje się więc, że uniknęła niechcianego potomstwa.

Sansa Stark i Theon Greyjoy mogli być razem

Jedną z popularnych teorii było ta mówiąca o przyszłym związku Theona i Sansy. Theon miał być dla niej idealnym partnerem - troszczył się o nią od dziecka. On też był osobą, która uratowała ją z objęć Ramsaya i pozwoliła w końcu odzyskać wolność. Niestety, nadzieje fanów legły po ostatnim odcinku - Theon poległ w bohaterski sposób broniąc Brana przed Nocnym Królem. Mimo wszystko perspektywa tego związku mogła zapewnić Sansie spokój po wielu okropnych partnerach.

Sansa Stark i Tyrion Lannister będą rządzić Westeros

No koniec najpopularniejsza chyba teoria dotycząca Sansy Stark. Wielu fanów jest przekonanych, że jej związek z Tyrionem Lannisterem - jedynym człowiekiem, który będąc z nią w związku nie był dla niej brutalny - zostanie w serialu odnowiony. Czy w takim razie, jeśli Jon i Daenerys polegną, ta para może rządzić Siedmioma Królestwami? Wydaje się to możliwe - oboje są przedstawicielami ważnych rodów, a ich dzieci byłyby połączeniem dwóch linii. Poza tym, wydaje się, że byliby idealnymi osobami na miejsce pary królewskiej - inteligentnymi, wiedzącymi, jak sobie poradzić z intrygami pałacowymi, ale także znającymi wartość tradycji i nowoczesności.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Kim jest naprawdę Tyrion Lannister? Fani Gry o Tron mają szokujące teorie
  2. Gdzie oglądać 4 odcinek Gry o Tron? Można za darmo
  3. Ile będzie trwał 4 odcinek 8 sezonu Gry o Tron? Wydarzy się bardzo wiele
  4. Bohaterstwo Lyanny Mormont w Grze o Tron oznacza koniec tego rodu? Obraz po wielkiej bitwie
  5. Jorah Mormont do końca oddany broni swojej królowej. 3. odcinek Gry o Tron

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News