Sabina - Pierwsza Miłość. Gorące zdjęcia i wszystkie informacje o postaci
TVP
Redaktor - 1 Lutego 2019

Sabina - Pierwsza Miłość. Gorące zdjęcia i wszystkie informacje o postaci

Sabina Weksler z serialu Pierwsza Miłość to jedna z bohaterek, której postać rozpala do czerwoności zmysły fanów. Nie dość, że jest piękna, zmysłowa i uwodzicielska, to jeszcze ma ciekawe perypetie. Czym byłaby obsada serialu bez tej postaci? Kim w życiu Sabiny byli Igor, Natan i Radek? 

Która aktorka gra Sabinę? Sabina Weksler z serialu Pierwsza Miłość jest postacią, którą od lat kreuje Urszula Dębska. Artystka urodziła się w Warszawie 11 października 1987 roku i od dziecka interesuje się aktorstwem. Już jako mała dziewczynka występowała na deskach teatru telewizyjnego. W latach 2000-2008 występowała w serialu Plebania, by następnie związać się z serialem "Pierwsza Miłość" produkowanym przez Polsat. Sabina Weksler pojawiła się w serialu "Pierwsza Miłość" w 2008 roku i od tamtego czasu na stałe włączyła się do obsady hitowej produkcji telewizji Polsat. Jest córką Grażyny Weksler granej przez Grażyną Wolszczak oraz Karola Wekslera (Karol Strasbuger). Początki Sabiny w Pierwszej Miłości były trudne. Bohaterka była przedstawiana jako raczej negatywna postać rozpieszczona przez obrzydliwie bogatego ojca. Jej znakami firmowymi był cięty, złośliwy język i intrygi. Wizerunek Sabiny ewoluował jednak w stronę przyjaciółki, na którą można liczyć i która potrafi poświęcić się dla innych. Od początku była jednak bardzo skora do podejmowania ryzyka, lubiła mocne wrażenia i przez to pakowała się w niemałe tarapaty. Ku uciesze widzów żądnych ciekawych perypetii bohaterów Pierwszej Miłości.

Pierwsza Miłość - Sabina i Igor

Sabina i Igor w serialu Pierwsza Miłość uwikłali się w płomienny, ale również niebezpieczny romans, który zakończył się prawdziwym dramatem Sabiny Weksler. Sabina związała się z charyzmatycznym, pociągającym prawnikiem - Igorem (Rafał Mohr), który wkrótce okazał się brutalnym, bezwzględnym mężczyzną, który złe wzorce czerpał od swojego ojca (Andrzej Grabowski). Sabina najpierw zakochała się po uszy w Igorze, ale szybko odkryła, że prawnik nie radzi sobie z jakąkolwiek krytyką i samodzielnością dziewczyny. Chciał stłamsić jej niezależność, a gdy widział, że mu się to nie udaje, zacząć być coraz bardziej agresywny. W końcu uderzył Sabinę. Sabina Weksler nadal była zakochana w Igorze, dlatego nie zerwała tej toksycznej relacji. W końcu zaszła z prawnikiem w ciąże i wzięła z nim ślub. Niestety nie zmieniło to agresywnego zachowania mecenasa, który wciąć stosował obrzydliwą przemoc domową. Bił Sabinę i terroryzował psychicznie. Skończyło się to poronieniem. Sabina straciła dziecko i załamała się, a Igor wkrótce trafił do więzienia. Nie był to jednak koniec toksycznej relacji Sabiny i Igora. Prawnik niebawem powrócił do jej życia.

Pierwsza Miłość: Sabina i Natan

Po klęsce małżeństwa z Igorem, Sabina poszukiwała zdecydowanie innego mężczyzny. Od razu na horyzoncie pojawił się Natan, ułożony i kulturalny lekarz, z którym Sabina spotkała się w szpitalu. Był totalnym przeciwieństwem Igora i początkowo nie przypadł do gustu Sabinie. Natan jednak nie odpuszczał i za wszelką cenę starał się zdobyć serce Sabiny. W końcu kobieta zrozumiała, że po traumatycznych przeżyciach potrzebuje ciepła i bliskości, które może jej zagwarantować młody i odpowiedzialny lekarz. Natan ekspresowo wkleił się do paczki przyjaciół Sabiny i został zaakceptowany jako pełnoprawny członek drużyny, z którym córka milionera Karola Wekslera może budować długotrwały związek. Przyjaciele bardzo dbali o to, by po toksycznym małżeństwie Sabina wreszcie trafiła na porządnego mężczyznę. Niestety Sabina nie zapomni o potrzebie mocnych wrażeń i w dalszej części serialu zdradza Natana z Radkiem.

Pierwsza Miłość: Sabina i Radek

Przez setki odcinków serialu Pierwsza Miłość, Sabina i Radek byli po prostu przyjaciółmi. Wspierali się w trudnych chwilach i niejednokrotnie kłócili. W pewnym momencie dało się wyczuć między nimi silną chemię. Sabina pozostawała wtedy z związku z Natanem, ale poczuła w sobie wielką żądzę przygody, która do tej pory była tłumiona przez obecność odpowiedzialnego lekarza. Sabina wyruszyła się z Radkiem w wir romansu, czego efektem były namiętne pocałunki i zdrada w samochodzie. Fani serialu nie mogli uwierzyć w to, że Sabina zdradzi Natana, ale takie były koleje losu. Namiętność nie zakończyła się tylko w aucie, ale przeniosła również do mieszkania Sabiny. Wybuch pożądania między Radkiem i Sabiną był o tyle krępujący, że Natan nakrył Sabinę i Radka podczas igraszek. Warto podkreślić, że był wtedy narzeczonym Sabiny, dlatego zdrada była dla niego podwójnie bolesna.

Podsumowanie

Sabina Weksler to jedna z najbarwniejszych postaci serialu Pierwsza Miłość, która ma na koncie liczne romanse (Natan, Igor, Radek), przygody i niesamowicie interesujące perypetie. Bez postaci granej przez Urszulę Dębską nie byłoby pełnej obsady produkcji telewizji Polsat. Poniżej prezentujemy gorące fotki ze scen, które na zawsze pozostaną w pamięci widzów serialu Pierwsza Miłość. Sabina Pierwsza Miłość Radek Sabina Pierwsza Miłość Błażej Sabina i Natan Pierwsza Miłość serialSabina Pierwsza Miłość Igor

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News