Rodzinka.pl: Gdzie jest dom z serialu? Będziecie zaskoczeni!
Wiadomości Pikio - 13 Października 2018

Rodzinka.pl: Gdzie jest dom z serialu? Będziecie zaskoczeni!

Rodzinka.pl jest jednym z najbardziej popularnych seriali wśród polskich telewidzów. Produkcja nie traci na popularności od 2011 roku, kiedy to miała swą premierę. Fani chcieliby więc dowiedzieć się jak najwięcej na temat obsady, miejsca nagrywania, czy też nowych odcinków serii. Gdzie mieszka Rodzinka.pl? Kiedy Rodzinka.pl? Na jakim kanale możemy ją oglądać?

Rodzinka.pl jest polskim serialem komediowym, którego pierwszy odcinek został wyemitowany 2 marca 2011 roku. Pomimo przerwy w nagrywaniu kolejnych sezonów, powodowanej między innymi szkolnymi obowiązkami najmłodszej części obsady, produkcja wciąż powraca na ekrany ku uciesze licznych widzów. Każdy odcinek ma od 22 do 24 minut. Tym samym nie zmusza więc fana do poświęcenia na oglądanie dużej ilości czasu, co bez wątpienia stanowi zasadniczy plus serialu, który przemawia do zapracowanej często publiczności.

Rodzinka.pl serial; Serial Rodzinka.pl TVP

Popularna produkcja jest reżyserowana przez Patricka Yokę. Jej największymi gwiazdami są bez wątpienia Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski oraz Mateusz Pawłowski, których bohaterowie stanowią tytułową rodzinę Boskich. Łącznie wyemitowano już w latach 2011-2013 oraz od 2015 roku 244 odcinki serialu. Widzowie mogą oglądać je w programie drugim Telewizji Polskiej oraz na oficjalnej stronie internetowej TVP VOD. Seria zdecydowanie przypadła do gustu licznej widowni, o czym świadczą jej nominacje do krajowych nagród. Aż czterokrotnie - w latach 2012, 2013, 2014 oraz 2018 - mogła zdobyć Telekamerę w kategorii dla najlepszego serialu lub najlepszego serialu cotygodniowego. Pomysł Yoki na produkcję był inspirowany kanadyjskim scenariuszem pod tytułem Les Parent. Łącznie widzowie mogli już oglądać 13 sezonów serialu, wszystkich realizowanych w języku polskim. Nagraniem piosenki czołówkowej do serii zajął się Piotr Kupicha, znany polskiej widowni jako wokalista zespołu Feel. Na utwór tytułowy wybrano jego „Więcej jeśli się da”.

Rodzinka.pl odcinki; Nowe odcinki; Rodzinka.pl kiedy nowe odcinki?

Obecnie widzowie mogą oglądać na antenie TVP2 trzynastą serię serialu Rodzinka.pl. Jej emisję rozpoczęto 14 września 2018 roku. Po zakończeniu tego sezonu fani zobaczą już łącznie 253 odcinki. Nie wiadomo jeszcze, czy produkcja będzie kontynuowana i na ekranach pojawi się czternasty sezon. Jej popularność może jednak zdecydowanie o tym świadczyć. Widzowie nie wyobrażają sobie bowiem, aby ich wieczory z perypetiami rodziny Boskiej zostały nagle przerwane. - Tutaj pod postacią komedii mówimy często o bardzo poważnych tematach tabu, nawet o takich rozpalających emocje. Publiczność przestaje lubić przesłodzone, cukierkowe seriale, które nie mówią o niczym - opowiedział o serii sam Tomasz Karolak, który wciela się w rolę Ludwika Boskiego.

Kiedy Rodzinka.pl? Rodzinka.pl kiedy leci? Kiedy nowe odcinki?

Serial można oglądać co tydzień, w piątek o 21:40. Ta godzina i dzień tygodnia obowiązują już od początku emisji ósmego sezonu, którego premiera odbyła się 4 marca 2016 roku. Dwie pierwsze serie widzowie mogli oglądać co środę o 20:45. Później emisję przeniesiono na piątek, na godzinę 20.45. Szósty oraz siódmy sezon pojawiały się na ekranach dwadzieścia minut później. Jak więc można zaobserwować, serial jest emitowany w godzinach wieczornych, co pozwala większości widzów na swobodne poświęcenie mu swego wolnego czasu.

Rodzinka.pl obsada, aktorzy; Małgorzata Kożuchowska Rodzinka.pl; Julia Wieniawa Rodzinka.pl; Kogo gra Tomasz Karolak?

Zdecydowanie należy przyznać, że producenci serialu Rodzinka.pl zachęcili do pojawienia się na planie najpopularniejszych polskich aktorów. W rodziców, Natalię i Ludwika Boskich wcielają się bowiem Małgorzata Kożuchowska oraz Tomasz Karolak. Ich synów grają za to wschodzące gwiazdy krajowego show-biznesu - Maciej Musiał (Tomek), Adam Zdrójkowski (Kuba) oraz Mateusz Pawłowski (Kacper). Poza nimi do obsady dołączyli także między innymi Agata Kulesza (Marysia), Jacek Braciak (Marek), Olga Kalicka (Magda), Wiktoria Gąsiewska (Agata), czy też Julia Wieniawa (Paula).DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Gosia Paweł ślub"Rolnik szuka żony": Oni znaleźli w programie prawdziwą miłość [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Co ciekawe, propozycję odegrania roli Natalii otrzymała początkowo Agata Dygant, jednak szybko ją odrzuciła. Kożuchowska wygrała za to między innymi z takimi gwiazdami, jak Magdalena Walach, Anna Guzik oraz Tamara Arciuch. Chęć dołączenia do obsady wyrażała już także na przykład Grażyna Szapołowska, jednak ostatecznie do wcielenia się w postać matki Natalii, Janiny wybrano Halinę Skoczyńską. W ostatnim czasie widzowie zastanawiali się, czy obsady nie będzie musiała opuścić Olga Kalicka, czyli serialowa dziewczyna Tomka. Aktorka zaszła bowiem w ciążę, co mogło się okazać sprzeczne z pomysłem producentów na postać Magdy. Fanów uspokoił nieco jednak Maciej Musiał, który skomentował sprawę na swym koncie na Instagramie. - Mimo ciąży, Tomek i Magda wciąż parą! Gratulacje Olga #ciekaweczypodobnydomnie - napisał artysta, którego słowa zasugerowały widzom, że Kalicka nie opuści planu, a Tomek i Magda być może zostaną wkrótce serialowymi rodzicami.

Kim są bohaterowie Rodzinka.pl? Czym się zajmują? Kuba Rodzinka.pl; Paula i Agata Rodzinka.pl

Odgrywana przez Małgorzatę Kożuchowską Natalia Boska jest na co dzień szefową wydawnictwa pism kobiecych. Jej mąż, Ludwik wykonuje pracę architekta. Synowie pary - Tomek, Kuba oraz Kacper uczą się, a niektórzy z nich zaczynają pierwsze prace. Każdy z nich ma całkowicie inny charakter, jednak doskonale się dogadują. Szczególna więź łączy ich oczywiście wtedy, kiedy muszą ukrywać przed rodzicami złe oceny lub chęć spędzenia wieczora poza domem. Rodzina wspólnie przeżywa serię zabawnych perypetii, w których uczestniczą także ich najbliżsi, przyjaciele oraz pierwsze miłości chłopców. Bliskimi znajomymi Natalii i Ludwika są Marysia (Agata Kulesza) oraz Marek (Jacek Braciak), którzy często goszczą w ich domu. Na ekranie często zobaczyć możemy także przyjaciół oraz dziewczyny synów Boskich. Kacpra widzowie kojarzą z postaciami Zosi (Emilia Dankwa) i Antka (Witold Sosulski), Kubę z Filipem (Adam Sikora), Paulą (Julia Wieniawa-Narkiewicz) i Agatą (Wiktoria Gąsiewska), a Tomka z Bolem (Daniel Dziorek), Maćkiem (Jan Raubo) oraz przede wszystkim Magdą (Olga Kalicka). Warto oczywiście przypomnieć także o bohaterach, którymi są rodzice Natalii. W Janinę i Zenona Lipskich wcielali się Halina Skoczyńska oraz Michał Grudziński. Artystka zmarła jednak niestety 17 maja 2016 roku po nagłym udarze mózgu.

Gdzie nagrywana jest Rodzinka.pl? Gdzie mieszka rodzina Boskich? Rodzinka.pl gdzie jest kręcona?

Natalia, Ludwik, Tomek, Kuba oraz Kacper Boscy według scenariusza mieszkają wspólnie w Warszawie. Jak się jednak okazuje, serial jest kręcony poza stolicą. Dom, w którym toczy się akcja serii Rodzinka.pl, znajduje się rzekomo przy ulicy Pokrętnej w Nowej Iwicznej koło Piaseczna. Willa znajduje się na spokojnym osiedlu zabudowanym w całości przez podobne do siebie domy jednorodzinne. W rzeczywistości w okolicy mieszka wiele gwiazd polskiego kina oraz telewizji, gdyż lokalizacja ta jest naprawdę ekskluzywna. Przedmieścia Warszawy przyciągają bowiem z czasem coraz większe ilości celebrytów. Co ciekawe, doniesieniom tym zaprzeczają jednak informacje przekazane jakiś czas temu przez niektórych członków obsady. Według nich dom naprawdę nie istnieje, a serial jest kręcony w specjalnym studiu. Plenery rzeczywiście mają jednak miejsce w prawdziwym ogrodzie.

Rodzinka.pl film

Widzowie coraz częściej wyrażają swoje zainteresowane ewentualnym filmem o perypetiach rodziny Boskich. Niestety na te prośby nie odpowiedzieli jeszcze ani producenci serialu Rodzinka.pl, ani jego obsada. Czas jednak pokaże, czy ogromna popularność serii nie skłoni jej twórców do zainteresowania się pokazaniem widzom filmu lub chociaż nieco dłuższego odcinka specjalnego o zdarzeniach mających miejsce w domu uwielbianych przez fanów Natalii, Ludwika, Kuby, Tomka oraz Kacpra. [category-link]ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazdor DDTVN poddał się intymnemu badaniu na wizji! Widzowie w szoku
  2. Gwiazda TVN prosi fanów o pomoc. Jej dziecko cierpi na poważną przypadłość
  3. Wyszło na jaw! Nigdy nie zgadniecie, czego zabieg zrobiła Meghan Markle, żeby poprawić twarz
  4. Jaką sukienkę wybrać do figury Kielich? Nogi to twój atut
  5. Bestialstwo! Bezbronne zwierzaki katowane w cyrku, kilkadziesiąt ciosów w 2 minuty
ZAMIANA
julia_scorupco1Ta zjawiskowa dziewczyna jest córką znanej polskiej aktorki. Której? Nie zgadniesz!Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News