Rodzina Jana Kobuszewskiego
screen/youtube/
Weronika Wasiak - 29 Września 2019

Z kim był spokrewniony Jan Kobuszewski? Zaskakujące, jego rodzina to uwielbiani polscy gwiazdorzy

Rodzina Jana Kobuszewskiego to również sławni ludzie, choć niewielu o tym wiedziało. Dopiero po śmierci wybitnego aktora wielu Polaków dowiedziało się, z kim tak naprawdę był spokrewniony. Wszystko za sprawą poruszającej publikacji, jaka pojawiła się w mediach społecznościowych.

Rodzina zmarłego aktora wciąż opłakuje jego nagłą śmierć, z którą ciężko jest się pogodzić. Jego fani licznie wyrażają wyrazy współczucia, dociekając tym samym jak najwięcej faktów z jego życiorysu. Ponieważ kabareciarz zniknął ze sceny już wiele lat temu, raczej mało kto wiedział, kim są członkowie jego rodziny.

Rodzina Kobuszewskiego to również sławni ludzie

Zaledwie chwilę po śmierci Jana Kobuszewskiego media zaczęły obiegać informacje o jego najbliższych, w tym przede wszystkim o ukochanej żonie, z którą przez aż 60 lat tworzył szczęśliwe małżeństwo. Wieści dotyczyły również jego przyjaciół, z którymi przez lata kariery pracował na planach filmowych czy w teatrach. Przyszedł czas zatem na kolejnych krewnych, bowiem niewielu raczej wiedziało, że Kobuszewski był wujkiem znanej aktorki.

Mama i porwanie córkiPorwali dziewczynę we trzech. Mama nauczyła ją jak uniknąć gwałtu, wykorzystała radę i ośmieszyła oprawcówCzytaj dalej

Zosia Zborowska opublikowała na swoim Instagramie poruszające zdjęcie kabareciarza, które podpisała jednie słowem "Wujek" dodając do tego emotikonę w kształcie złamanego serca. W tym przypadku to jedno słowo wystarczyło, by wyrazić ból i żal, jak towarzyszy jej od chwili śmierci aktora. Kobuszewski był wujem Wiktora Zborowskiego, czyli ojca Zosi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina królewskaNajmroczniejsze sekrety rodziny królewskiej. Upośledzenia umysłowe, sfingowanie śmierci i wiele innychCzytaj dalej

Internauci ruszyli do komentowania

Choć wielu obserwatorów zdziwiło się, że Zborowska i Kobuszewski byli tak bliską rodziną, zachowując szacunek do zmarłego i pogrążonej w żałobie aktorki, postanowili skupić się jedynie na wyrażaniu żalu, aniżeli informowaniu celebrytki o swoim zaskoczeniu. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo kondolencji i ciepłych słów, które z pewnością nieco podniosły Zborowską na duchu.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni

2. Córka dostała uwagę od polonistki. Mama była tak zdruzgotana treścią, że opublikowała ją w internecie

- Wyrazy współczucia... zostaje pamięć i na pewno wspaniałe wspomnienia. Życzę sił na ten trudny i smutny czas - czytamy.

- Wielki AKTOR Niech w Niebie będzie taki jak tutaj .Wyrazy Szacunku i Współczucia - pisze internautka.

- Bardzo to przeżywam. Moje kondolencje Zosiu. Odszedł cudowny Człowiek i Artysta - dodaje kolejna.

- Wielki mistrz komedii, mówiący piękną polszczyzną, bardzo mi przykro - wspomina jeszcze inna.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Wujek ? #JanKobuszewski #rip

Post udostępniony przez I❤️mypolishlife (@zborowskazofia)

Najlepsze newsy dnia:

  1. 5 tys. złotych za przespanie sześciu godzin. Możesz dostać taką pracę
  2. Michał Szpak wyszedł na scenę i wszyscy zamarli. Obok niego stanęła zjawiskowo piękna kobieta
  3. Chciała pofarbować siwe odrosty. Kiedy pokazała się mężowi, wybuchnął płaczem
  4. Woźny zainstalował kamerę w niebywałym miejscu. Gdy zostawał sam, oglądał ohydne nagrania
  5. Ksiądz molestował upośledzone dziewczynki. Drastyczne zeznania pokrzywdzonych, tylko dla osób o mocnych nerwach

PiesPies był tak mocno przywiązany pasami, że przestał się ruszać. Później wydarzyła się rzecz, która chwyta za sercaCzytaj dalej

Źródło: instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News