Rezigiusz ile zarabia
Facebook/Rezigiusz
Wiadomości Pikio - 13 Maja 2019

ReZigiusz - ile zarabia jeden z najpopularniejszych Youtuberów w Polsce?

Rezigiusz ile zarabia? Jest jednym z najpopularniejszych polskich twórców na YouTube. Dochody zagranicznych YouTuberów sięgają kilkunastu milionów dolarów rocznie, jak jest w przypadku ReZiego? Dużo powyżej średniej krajowej.

Zarabianie na YouTube

Rezigiusz ile zarabia - w dzisiejszych czasach chyba każdy od czasu od czasu korzysta z YouTube - największego serwisu internetowego za pośrednictwem którego jesteśmy w stanie obejrzeć pliki wideo z każdego miejsca na świecie. Do niedawna ludzie uważali, że nie da się zarabiać na zamieszczaniu filmików w internecie, tymczasem sumy, które miesięcznie inkasują najwięksi twórcy mogą wprawić w osłupienie.

Wraz z popularnością kanału, wzrasta ilość możliwości zarobkowych. Najpopularniejszą są wyświetlane reklamy podczas oglądania wideo, najbardziej dochodowym sposobem jest nawiązanie współpracy z jakąś firmą, gdzie musimy wspomnieć, bądź pokazać produkt danej marki. Za promocję niektórych marek twórcy dostają ponad 200 tysięcy złotych. Rezigiusz ile zarabia?

Rezigiusz ile zarabia na YouTube?

Rezigiusz jest jednym z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych YouTuberów, posiada on nawet ogromną rzeszę fanów. Na YouTube, Rezi posiada zawrotne 3,6 mln subskrypcji, a na Facebooku jego profil polubiło 1,1 miliona osób. Z tak ogromną popularnością 22-latek otrzymuję masę propozycji współpracy dotyczących promocji danych marek.

Szacunkowo Rezigiusz jest w stanie zarobić 30 tysięcy dolarów miesięcznie z całej swojej działalności, daje nam to około 114 tysięcy złotych miesięcznie. Jest to kwota brutto, ale i tak po opodatkowaniu zostało by młodemu twórcy ~80 tysięcy złotych. Wszystko za sprawą ciężkiej pracy i sztabu osób, które dbają o wizerunek młodego YouTubera.

Jak zarabiać na YouTube?

Przede wszystkim należy założyć konto, potem znaleźć pomysł na siebie i być oryginalnym. Mamy już widownię, ciekawy kontent, co dalej? Trzeba przystąpić do programu partnerskiego YouTube, dzięki któremu na Twoich filmach będą wyświetlane reklamy, za które będziesz otrzymywać sumę określoną w umowie. Jest to pierwszy krok do zarabiania na YouTube, po czasie wraz ze wzrostem popularności kanału, będziesz dostawał propozycję promocji danych marek, co dodatkowo zwiększy Twój miesięczny dochód.

Źródło: Wyborcza

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News