Gwiazda TVP bez makijażu
instagram/marzena_rogalska/
Weronika Wasiak - 11 Maja 2019

Marzena Rogalska pokazała się bez grama makijażu! Wielka odwaga gwiazdy TVP

Gwiazda TVP opublikowała na swoim Instagramie post, który bardzo zaskoczył jej obserwatorów. Marzena Rogalska zaprezentowała się bowiem bez makijażu. To bardzo niespotykany widok. Internautki zasypały dziennikarkę mnóstwem komentarzy.

Marzena Rogalska zaskarbiła sobie sympatię widzów, W TVP możemy oglądać ją niemalże codziennie jako prowadzącą popularnego programu śniadaniowego "Pytanie na śniadanie". Za każdym razem dziennikarka odznacza się nienaganną prezencją, która w głównej mierze jest zasługą licznych wizażystek, dbających o jej wygląd podczas nagrań. Dokładnie tak samo sprawa ma się podczas jej oficjalnych wyjść, do których 49-latka przygotowuje się godzinami, przykładając się do swojego makijażu. Dlatego też, z prawdziwym cudem graniczy zobaczenie Marzeny Rogalskiej bez upiększających kosmetyków na jej twarzy. Jednak tym razem nastąpił prawdziwy przełom, a obserwatorzy dziennikarki mieli okazję zobaczyć, jak ich ulubienica wygląda bez grama makijażu.

Marzena Rogalska bez makijażu

Marzena Rogalska wzięła udział w jednym z tak zwanych "vlogów". 49-latka została gościem popularnej vlogerki, która na wizji wykonała jej makijaż "od A do Z". Na krótkiej zapowiedzi zamieszczonej przez Rogalską w sieci widać nie tylko zniewalający efekt końcowy, ale przede wszystkim moment przed nałożeniem kosmetyków.

Stare zdjęcie księżnej Diany wielką sensacjąStare zdjęcie księżnej Diany wielką sensacją. Dopiero teraz zauważyli na nim szczegół, który wszyscy przeoczyliCzytaj dalej

Na pierwszych sekundach filmiku, Marzena Rogalska nie ma na sobie ani grama makijażu, co znacznie rzuca się w oczy. Można uznać, że dziennikarka wykazała się dystansem do samej siebie, prezentując się publicznie w zupełnie naturalnej wersji. W dzisiejszych czasach ciężko jest spotkać kobietę bez makijażu, w szczególności, gdy jest ona celebrytką i jej twarz każdego dnia podziwiają tysiące osób. Rogalska zdaje się jednak nie przejmować opinią innych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

dziecko meghan markleImię dziecka Meghan Markle skrywa wielką tajemnicę. Mało kto o tym wieCzytaj dalej

Internautki komentują twarz Rogalskiej

Publiczne zaprezentowanie się bez makijażu, nie mogło się oczywiście obejść bez komentarzy ze strony obserwatorek Rogalskiej. Na szczęście nie musiała się stresować krytyką, ponieważ internautki chętnie zachwalały naturalny wygląd 49-latki. Miłych słów i komplementów nie było końca.

- "Pięknie naturalnie."

- "Jest Pani cudna.... ZAWSZE!!!!"

- "Bosko Marzenko"

To tylko niektóre z licznych komentarzy, jakie otrzymała Marzena Rogalska.

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak jest ZAKOCHANY! Wiemy w kim! Przyznał szczerze: „To był właśnie TEN strzał!”
  2. Edyta Górniak ma KRÓTKIE włosy! Wygląda jak 20 LAT temu, gdy zaczynała karierę!
  3. Księżna Diana mogła przeżyć. Największa tajemnica Elżbiety II ujawniona
  4. Polsat: Tragiczny wypadek! Małe dzieci wypadły z okna 4 piętra, śmierć na miejscu
  5. Iwona Pavlović ostro jak nigdy o ostatnim odcinku TzG. "Taniec się nie liczył"
  6. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało

małgorzata sochaMałgorzata Socha nie boi się naturalności. Zdjęcia gwiazdy bez makijażu podbijają internet!Czytaj dalej

Źródło: JASTRZABPOST

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News