Marysia z Pierwszej Miłości
Wiadomości Pikio - 18 Stycznia 2019

Pierwsza Miłość: Marysia, sekrety głównej postaci Pierwszej Miłości

Pierwsza Miłość: Marysia Radosz to główna postać serialu, która występuje w nim od 2004 roku do dziś. Bohaterka z Wrocławia zaczynała jako młodziutka studentka medycyny, a obecnie jest dojrzałą kobietą, która występuje w roli matki. To czołowa postać Pierwszej Miłości, którą pokochały miliony. 

Marysia z Pierwszej Miłości jest główną bohaterką serialu już od 2004 roku, czyli od momentu, w którym kultowa telenowela pojawiła się w ramówce telewizji Polsat. Od tamtego czasu udało jej się podbić serca widzów i stworzyć niezwykle interesującą kreację.

Pierwsza Miłość: Marysia Radosz

Marysia z Pierwszej Miłości to jedna z najsympatyczniejszych bohaterek, która gra w serialu od 2004 roku. Aktorką, która wspaniale poradziła sobie z rolą Marysi, jest przesympatyczna blondynka, Aneta Zając. Dziś ma 36 lat, a startowała w serialu w wieku 20 lat. W 2006 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. L.Schillera.

Pierwsza Miłość: Marysia i Paweł

Marysia z Pierwszej Miłości ma już na swoim koncie kilka miłosnych przygód, ale najbardziej gorącą oraz emocjonującą była jej relacja z Pawłem, którego postać odgrywał Mikołaj Krawczyk. Pierwszy pocałunek Marysi i Pawła był wręcz cudowny. Pikanterii oraz autentyczności ich uczucia ewidentnie dodawał fakt, iż w życiu prywatnym Aneta Zając była żoną Mikołaja Krawczyka. Miłość między aktorami zrodziła się właśnie na planie serialu Pierwsza Miłość. Marysia poznała Pawła już w pierwszych odcinkach serialu, a ich uczucie rozkwitało wraz z kolejnymi odsłonami serii. Paweł, mąż Marysi, miał z nią dziecko, aczkolwiek o istnieniu córki dowiedział się dopiero w późniejszych odcinkach, kiedy to był już związany z Anią, czyli postacią odgrywaną przez Agnieszkę Włodarczyk. Przez pewien etap nikt nie wiedział, że Marysia jest w ciąży z Pawłem. Historia miłości Marysi oraz Pawła była bardzo burzliwa, obfita w rozstania i powroty. Niestety związek musiał również rozbić się o zdradę...

Pierwsza Miłość: Ślub Marysi i Pawła

Miłość Marysi i Pawła należała do bardzo burzliwych. PZakochana para aż trzykrotnie podchodziła do ślubnego kobierca. Jak to mówią "do trzech razy sztuka". W końcu udało im się pokonać przeciwności losu i powiedzieli sobie symboliczne "tak". Ślub Marysi i Pawła był bardzo piękny. Niestety scenarzyści musieli ostatecznie rozbić związek Marysi i Pawła. Główną przyczyną były ich burzliwe relacje na prywatnym polu, które uniemożliwiały współpracę na planie. Para rozstała się i zaczęła kłótnie o dzieci. To wszystko uniemożliwiło kontynuację miłości na ekranie.

Pierwsza Miłość: Marysia i Michał

Marysia z Pierwszej Miłości zaczęła spotykać się również z Michałem, który był ojcem kolegi jej przyszywanej córki, Melki. Była to postać zupełnie inna od jej poprzedniego męża Pawła, który emanował energią i nieustannie pakował się w szalone przygody. Michał to raczej typ spokojnego, ułożonego mężczyzny, który samotnie wychowywał syna Krystiana i wykonywał zawód architekta. Kiedy jednak poznał Marysię, musiał przygotować się na prawdziwy wir przygód, w który miała wciągnąć go główna bohaterka serialu. Miłość przypieczętował ślub Marysi i Michała, w drodze do którego bohaterowie musieli pokonać liczne przeciwności losu.

Pierwsza Miłość: Mężczyźni i partnerzy Marysi

Marysia z Pierwszej Miłości miała bardzo bujne życie miłosne. Jej pierwszym wielkim zauroczeniem był oczywiście Paweł, ale po drodze spotykała również innych mężczyzn, którzy wkrótce zostawali jej partnerami. Kolejnym mężczyzną Marysi był Michał Stasiak, wykładowca oraz lekarz. To właśnie z nim bohaterka zdradziła Pawła, którego nadal kochała. Ognisty romans uderzył w związek z Pawłem, który wkrótce się rozpadł. Marysia nadal poszukiwała miłości i romansowała po kolei z: Hubertem, który pomógł jej w okresie ciąży, sąsiadem Szymonem, policjantem Aleksem, oraz spokojnym architektem Michałem.

Pierwsza Miłość: Córka Marysi

Marysia z Pierwszej Miłości ma córkę, której ojcem jest Paweł. Nie było to jednak oczywiste od początku. Paweł przez długi okres nie miał świadomości tego, iż Marysia wychowuje właśnie jego córkę. Dowiedział się o tym przypadkiem w szpitalu, gdy życie małej Julki było zagrożone. Córka Marysi o imieniu Julia musiała przyzwyczaić się do tego, że "wychowywało" ją kilku mężczyzn. Początkowo ojca zastępował jej Hubert Schultz. W następnej kolejności pojawił się Paweł, czyli prawdziwy, biologiczny ojciec. Finalnie w wychowaniu brał udział również Michał, kolejny mąż Marysi. Córką Marysi zajmowała się również jej przyrodnia siostra Melka, która miała jednak na koncie mnóstwo patologicznych przygód mogących źle wpłynąć na rozwój małej Julki.

Pierwsza Miłość: Czy Marysia miała HIV?

Marysia wykonując czynności stażystki w karetce pogotowia miała kontakt z napastnikiem, który był nosicielem wirusa HIV. Krew ratowniczki mogła zostać zarażona śmiertelnym wirusem. Wieść o zakażeniu HIV rozniosła się po szpitalu, w którym pracowała Marysia, ale rychło wyszło na jaw, iż główna bohaterka Pierwszej Miłości w istocie nie jest chora.

Pierwsza Miłość: Szalone przygody Marysi

Marysia Radosz miała na swoim koncie szalone przygody, które wydarzyły się w trakcie kilkunastu lat trwania serialu. Bohaterka straciła pamięć, wykonywała erotyczny taniec na rurze, biła się z innymi kobietami i rozwiązywała policyjne śledztwa pomagając swojej podopiecznej Melce. W trakcie serialu trafiła nawet do więzienia! Widzowie, którzy nie oglądali serialu na bieżąco, masowo pytali dlaczego Marysia jest w więzieniu?! Wkrótce bohaterka została jednak uniewinniona z zarzutów i mogła wyjść na wolność.

Pierwsza Miłość: Marysia bohaterką kultową

Podsumowując, Marysia z Pierwszej Miłości to niesamowicie barwna, ciepła i do tego atrakcyjna postać serialu telewizyjnego, który od kilkunastu lat przyciąga widzów Polsatu. Wydaje się, że zarówno scenarzyści, jak i sama Aneta Zając, są zgodni co do tego, że warto kontynuować tą współpracę. Czym byłby serial Pierwsza Miłość bez Marysi?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News