Grzegorz Markowski chłop z XVI-wieku
screen/youtube/pablopicasofree
Patryk Korzec - 13 Lutego 2019

Co się dzieje z Markowskim? Żyje jak XVI-wieczny chłop

Grzegorz Markowski to legendarny polski muzyk, którego twórczość na nowo zdefiniowała pojęcie muzyki rockowej w naszym kraju. Nieśmiertelna "Autobiografia" po dziś dzień śpiewana jest przez fanów, z muzykiem jednak dzieje się coś dziwnego. Okazuje się, że żyje jak XVI-wieczny chłop. 

Grzegorz Markowski zasłynął dzięki występom z grupą Perfect, która została powołana do życia na przełomie 1977 i 1978 roku. Jej pomysłodawcami byli: Wojciech Morawski, Zdzisław Zawadzki oraz Barbara Trzetrzelewska - cała trójka stanowiła ważne nazwiska w świecie polskiej muzyki. Już wkrótce do formacji dołączył także Zbigniew Hołdys, a nieco później w składzie pojawił się dzisiejszy wokalista. Grupa przez wszystkie lata miała gigantyczny wpływ na polską muzykę i wywalczyła tytuł legendy polskiego rocka. Choć o zespole Perfect wiadomo praktycznie wszystko, niezwykłą zagadką jest jednak postać jej lidera, który nie przepada za wywiadami oraz dzieleniem się z fanami szczegółami ze swojego życia prywatnego. Teraz jednak Grzegorz Markowski postanowił zrobić wyjątek i zdecydował się na wyznanie, w którym powiedział, że żyje jak XVI-wieczny chłop.

Niecodzienne wyznanie lidera zespołu Perfect

Ogromna popularność oraz liczne koncerty zagrane przez Perfect zapewniły członkom grupy dostatnie życie i pewną przyszłość, konkretne cyfry jednak nie są znane. Muzycy bardzo niechętnie zdradzają jakiekolwiek szczegóły, teraz na temat swojego majątku kilka słów powiedzieć postanowiła jednak legenda polskiej muzyki, Grzegorz Markowski. Okazuje się, że jego żona żyje w nieświadomości. - Moja żona w ogóle nie wie, ile my mamy. Kiedy się w jej kieszeni robi chudo, to idę, biorę z banku i dorzucam - opowiada magazynowi "Rewia". To jednak niejedyna niespotykana wiadomość, którą muzyk zdradził w wywiadzie.

Grzegorz Markowski żyje jak XVI-wieczny chłop

Okazuje się, że lider zespołu Perfect w ogóle nie przywiązuje wagi do pieniędzy i swojego majątku. Otwarcie przyznał, że nie zwraca nawet uwagi na ubrania, w których się pokazuje. - Nawet ubrań sobie nie kupuję. Gdyby nie moja córka Patrycja, która mi przywozi nowe koszule, chodziłbym w tej samej, w której jeszcze śpiewałem ze Zbigniewem Hołdysem - szczerze wyznał. Jakby tego było mało przyznał, że jego życie wygląda zupełnie inaczej niż nas wszystkich. - Mam tutaj piłę, młotek, siekierę, bimbrownik i żyję jak XVI-wieczny chłop - opowiada.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kim jest mama Agnieszki Chylińskiej? Wykonuje BARDZO niewdzięczny zawód
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. Kobiety oburzone przed Walentynkami! Skandaliczna promocja w Rossmannie
  4. Polacy oburzeni. Kolejne MILIONY złotych dla imperium Rydzyka, tym razem od resortu Ziobry
  5. Biedna Julia Wieniawa. Media: Królikowski miał dwie dziewczyny jednocześnie
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News