nail-657597_960_720
fot. Pixabay
Malwina Kossela - 26 Kwietnia 2018

Paznokcie żelowe: Ile kosztują? Ile trzymają i dlaczego przedwcześnie odpadają

Medycyna estetyczna i kosmetologia rozwijają się w zastraszająco szybkim tempie. Specjaliści robią wszystko, by każdy mógł wyglądać tak jak sobie wymarzy. Ostatnio bardzo modne są paznokcie żelowe - odpowiadamy na pytania ile kosztują i jak długo się trzymają, oraz co zrobić, żeby za wcześnie nie odpadły.

Paznokcie żelowe to od dłuższego czasu hit, który wielu osobom przypadł do gustu. Przedłużone w ten sposób paznokcie, wyglądają estetycznie i naturalnie. Pytanie, ile za nie zapłacimy i jak długo będziemy mogli się nimi cieszyć?

Paznokcie żelowe - trwałość i koszt

Paznokcie żelowe w idealnej, niezmienionej formie trzymają się ok. 1 miesiąca. Jednak nie każdy będzie mógł się nimi cieszyć tak długo. Jeśli paznokcie naturalne są obgryzione, zniszczone i nie cieszą się ogólnie dobrą kondycją, to prawdopodobnie będą potrzebowały szybszej, ponownej wizyty u kosmetyczki niż paznokcie zdrowe, mocne i niełamliwe. Jeśli chodzi o koszt takiego kosmetycznego zabiegu to waha się on między 70 - 80 zł za sam żel nałożony na płytkę, bez przedłużenia, oraz między 100 - 110 zł, jeśli paznokcie chcemy dodatkowo przedłużyć. Na ich wykonanie musimy zarezerwować sobie między 1 - 2 godzin w ciągu dnia. Pocieszające jest to, że naprawę uszkodzonego, żelowego paznokcia zapłacimy jedynie ok. 10 - 15 zł w tym samym salonie, w którym je robiliśmy, a za odświeżenie żelu 40 - 50 zł. Są też domowe sposoby, na przedłużenie trwałości żelu. Po upływie ok dwóch lub trzech tygodni, gdy zauważymy uskok pomiędzy wałem paznokciowym a przedłużonym paznokciem - możemy go usunąć przy pomocy pilniczka lub bloku polerskiego a następnie należy nałożyć na cały paznokieć bezbarwny lub kolorowy lakier do paznokci.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dieta OXY: Na czym polega, ile kosztuje i czy jest efektywna?
  2. Bartłomiej Sienkiewicz trafił nagle do szpitala!
  3. Gucwińscy byli symbolem TVP. Koszmarna prawda wyszła na jaw
8 rzeczy, których NIGDY nie powinieneś odgrzewać [ZDJĘCIA]8 rzeczy, których NIGDY nie powinieneś odgrzewać [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
żółta_gałkaCzy masz chorą wątrobę? Oto 6 sygnałów ostrzegawczych!Czytaj dalej
Źródło: neoneail.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News