Orange Is the New Black - sezon 6. Zdjęcie Magdy Gessler
youtube.com/Netflix Polska
Adrian Sobolewski - 27 Maja 2019

Słynny zwiastun Orange Is the New Black z Magdą Gessler. Czy sezon był tak samo dobry?

Orange Is the New Black - sezon 6 odbił się szerokim echem wśród polskich fanów. Wszystko za sprawą niecodziennego zwiastuna, który poruszył całą Polskę. W końcu mogliśmy zobaczyć konfrontację dwóch największych osobowości w telewizji - Red z Orange is the New Black oraz jednej z najbardziej znanych twarzy polskiej telewizji - Magdy Gessler. Kto wyszedł z tego pojedynku zwycięsko?

Orange Is the New Black - sezon 6, Netflix zdecydował się w Polsce na ciekawą promocję. Zamiast skupiać się na tym, co wydarzy się w zapowiadanym sezonie, wybrał promocję, która trafiła nie tylko do fanów serialu, ale także wszystkich uwielbiających polską kulturę popularną.

Spotkanie Red z Magdą Gessler było jednym z największych wydarzeń w polskim Internecie, a Netflix osiągnął swój cel - wciągnął przed telewizory nowych widzów, których trailer zachęcił do oglądania Orange is the new Black.

Orange is the New Black sezon 6 - premiera już była

Sezon 5. serialu Orange is the New Black pozostawiał wiele do życzenia. Fani serii narzekali, że mimo tego, że wiele się w nim działo, niewiele wątków do czegoś prowadziło i miało jakikolwiek wpływ na życie głównych bohaterek.

6. sezon postanowił to naprawić i, przynajmniej według opinii fanów i krytyków, raczej mu się to udało. Na początku widzimy większość bohaterek już nie w więzieniu o minimalnym rygorze, ale w jednostce zdecydowanie bardziej pilnie strzeżonej. Jest to wynikiem buntu, który wybuchł w poprzednich odcinkach.

Przez cały sezon bohaterki zmagają się z ciężkim więzieniem, jak i porachunkami niebezpiecznych kobiet w nim osadzonych - w szczególności z wojną dwóch frakcji, które prowadzone są przez skłócone siostry.

Wiele się dzieje przez wszystkie 13 odcinków serialu, ale na końcu w końcu widzimy Piper wychodzącą na wolność. Co dalej z nią będzie? Tego dowiemy się w siódmym sezonie produkcji, która powraca na platformę Netflix w te wakacje.

Orange is the New Black - zwiastun, a w nim Magda Gessler

Przed rozpoczęciem emisji 6. sezonu Orange is the New Black w Polsce Netflix zdecydował się na bardzo odważną i oryginalną kampanię reklamową w naszym kraju. Serial reklamowany był przez spot z Magdą Gessler, która została "zamknięta" z więzienną kucharką - Red.

W spocie dochodzi do konfliktu między paniami, kiedy Magda, w swoim zwyczaju, zaczyna rzucać jedzeniem i talerzami, gdy tylko nie smakuje jej podawane jedzenie. Swoim zachowaniem doprowadza Red do płaczu, ale także motywuje ją do gotowania bardziej smacznych posiłków.

Spot zrobiono w bardzo ciekawy sposób - są to wycinki z serialu, które połączono ze specjalnie nagranymi scenami z Magdą Gessler i połączone w taki sposób, że trudno odgadnąć, iż nie są to sceny, które zostały wyemitowane naprawdę. Wszystkim fanom taki sposób promocji bardzo się spodobał - szczególnie ze względu na Magdę Gessler, która dzięki swojej dominującej osobowości od wielu lat jest ulubienicą internautów.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Gra o Tron S08E06 - streszczenie, recenzja [SPOILERY]
  2. Breaking Bad online - CDA, Zalukaj, Netflix?
  3. Brightburn: Syn ciemności - premiera 2019
  4. Opowieści podręcznej - sezon 3. Kiedy? Zwiastun porusza
  5. Wielkie kłamstewka - sezon 2. Kiedy będzie? Obsada serialu

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News