Obrazki na walentynki śmieszne z napisami
fot. pixabay
Jan Odyniec - 14 Lutego 2019

Obrazki na walentynki. Złóż życzenia znajomym w najlepszy sposób

Obrazki na walentynki mogą być doskonałym sposobem na złożenie życzeń wszystkim swoim znajomym. W dniu zakochanych nikt nie powinien czuć się samotnie. Dzięki życzeniom złożonym za pomocą takiej grafiki możemy poprawić komuś humor i uczynić jego dzień lepszym.

Obrazki na walentynki z napisami

Obrazki na walentynki są dziś niezwykle popularne. Za ich pomocą internauci składają sobie nawzajem życzenia. Mają one formę mniej zobowiązującą i intymną niż kartki na walentynki. Te wysyłamy do naszych najbliższych. Tymczasem obrazki na walentynki służą przede wszystkim do tego, by móc życzeniami miłości i szczęścia podzielić się ze wszystkimi, także dalszymi znajomymi. Najczęściej wysyłane za pomocą komunikatorów internetowych lub umieszczane w mediach społecznościowych grafiki mogą umilać życie wszystkim użytkownikom tych platform. Obrazki walentynkowe często zawierają życzenia, pod którymi możemy podpisać się i przekazać je wszystkim bliższym i dalszym znajomym. Obrazki na walentynki z napisami przyjmują zazwyczaj dość przystępną formę. Wyraźny, duży napis, czasem kilka słów życzeń, czasem jakiś wierszyk. Dobiera się wytworny font, aby widok grafiki cieszył oczy. Wszystko to okraszone jest najczęściej dodatkami w postaci serduszek, kwiatków, na czerwonym lub różowym tle. Takie obrazki znaleźć można na wielu stronach internetowych. Wystarczy je potem umieścić na swojej tablicy na Facebooku, Twitterze lub na swoim Instagramie. Można też oznaczyć znajomych, którym w sposób szczególny chce się owe życzenia przekazać. Każdy z nich z pewnością niezwykle się ucieszy.

Śmieszne obrazki na walentynki z napisami

Oczywiście osobną kategorią są takie obrazki-życzenia, które mają charakter humorystyczny. Część internautów wyjątkowo chętnie sięga po tego rodzaju grafiki. To może być oczywiście związane z faktem, że życzenia składane za pomocą obrazków nie muszą być bardzo poważne. W końcu składamy je niejako "wszystkim", zatem także współpracownikom, osobom, z którymi nie wiążą nas bliskie relacje czy też dalszym znajomym. Można wówczas pozwolić sobie na wierszyk o treści prześmiewczej, wesołej, może trochę erotycznej (jednak bez przesady). Taka grafika z pewnością wywoła uśmiech na twarzach naszych znajomych.

Obrazki na walentynki śmieszne

Osobną kategorią są takie obrazki na walentynki, które - bez względu na to, czy zawierają życzenia, czy nie - mają jedynie wywołać salwy śmiechu. Niekiedy obrazki na walentynki śmieszne są z powodu zamieszczonej na nich satyrycznej grafiki. Innym razem chodzi o układ albo treść. To może być także komiks. Niektórzy internauci nie zgadzają się z samą ideą obchodzenia święta zakochanych, toteż czasami zamieszczane przez nich śmieszne obrazki na walentynki nie niosą za sobą bynajmniej przekazu miłości, a wręcz przeciwne. Wówczas możemy zobaczyć prześmiewczy komentarz do walentynek. Prawdziwą furorę robią także internetowe gify - ruchome obrazki przedstawiające różne rzeczy. To mogą być po prostu błyskające gwiazdki, ale mogą to być także sytuacje społeczne. Takie obrazki potrafią być niesamowicie zabawne. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Kartki na walentynki. Spraw, by twoje życzenia były jeszcze bardziej wyjątkowe
  2. Życzenia na walentynki. Czego życzyć najbliższym w święto zakochanych?
  3. Wierszyki na walentynki. Okaż miłość w wyjątkowy sposób

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News