Najmłodszy polski milioner - zdjęcie
pixabay.com/NikolayFrolochkin
Wiadomości Pikio - 16 Maja 2019

Kim jest najmłodszy polski milioner? Trudno uwierzyć w jego majątek

Najmłodszy polski milioner to stwierdzenie okryte niechlubną sławą, a wszystko za sprawą Piotra K., który oszukał ponad 170 tysięcy osób na łączną kwotę prawie 30 milionów. Mimo wielu skrajnych opinii w Polsce można osiągnąć sukces. Poniżej przedstawimy kilka osób, które mimo młodego wieku zarabiają krocie. Czy ich życie opływa w luksusy?

Najmłodszy polski milioner - gdzie można wyszukać jakiekolwiek informacje na jego temat? Czy taki człowiek w ogóle istnieje, czy żeby osiągnąć sukces, trzeba ciężko pracować, czy "wystarczy" wykazać się pomysłowością i mieć genialny pomysł na biznes?

Założyciel Facebooka, Mark Zuckerberg zarobił pierwszy miliard w wieku zaledwie 23 lat, natomiast Bill Gates jako pierwszy w historii nosił miano najmłodszego miliardera. Został nim w 1987 roku mając zaledwie 31 lat.

Najmłodszy milioner w Polsce i na świecie. Jak bardzo różnią się ich majątki?

Kto jest najmłodszym polskim milionerem? Robert Gryn zrobił zawrotną karierę, Trzydziestolatek kilka lat temu po raz pierwszy pojawił się na liście stu najbogatszych Polaków według magazynu Forbes. Założyciel firmy outsourcingowej w branży IT, Codewise, może poszczycić się majątkiem sięgającym około 800 milionów złotych. W słynnym rankingu zadebiutował na pozycji 57., ponadto jego Codwise został oficjalnie uznany za drugą najszybciej rosnącą firmę w Europie przez magazyn Financial Times.

Robert Gryn większość czasu spędza poza granicami naszego kraju i jak sam mawia, przez kilka lat pracował, tak jak nikt nie chciał, po to, by przez resztę życie nie musieć już pracować.

Obecnie przebywa na Kostaryce, gdzie planuje wybudować swój luksusowy kurort, gdzie będzie żył zgodnie z przyrodą, która będzie otaczała go z każdej strony. Zamierza promować tam dietę ketogeniczną i zdrowy styl życia. Jego codzienność i motywujące nastawienie możecie oglądać na filmach, które wrzuca na swoje konto na YouTube'ie.

- Największe ryzyko podejmujesz nie ryzykując wcale - to jedno z jego mott.

Obrazy Pikio

W świecie social mediów, nowych technologii i kryptowalut zarobić milion to nie tak duże wyzwanie, jak jeszcze kilkanaście lub kilkadziesiąt lat wcześniej. Już w nastoletnim wieku można zarabiać duże pieniądze, prowadząc jedynie konto na jednym z portali społecznościowych. Jedną z takich postaci jest na przykład Juliette Brindak. Gdy dziewczyna miała 10 lat, stworzyła stronę internetową dla nastolatek Miss O & Friends, po dwudziestu latach firma oceniana jest na ponad 15 milionów dolarów.

Najmłodszy polski milioner Piotr K.

A oto historia młodego mężczyzny, na jego przykładzie możemy pokazać jak nie zarabiać pieniędzy. Piotr K. został okrzyknięty przez media mianem najmłodszego polskiego milionera. Miał on oszukać 174 tysiące osób na około 28 milionów złotych, ukradzionymi pieniędzmi chętnie chwalił się na portalach społecznościowych i kanapach telewizji śniadaniowych.

Mężczyzna do dwóch lat przebywa w areszcie, postawione są mu zarzuty oszustwa z premedytacją na wielką skalę oraz złamanie prawa farmaceutycznego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kim jest Gimper? Znany youtuber zabłyśnie w Tańcu z Gwiazdami
  2. Użytkownicy wykop.pl nagłośnili akt wandalizmu młodej instagramerki. Dziewczyna przeprasza
  3. Pamiętacie słynny playback z DDTVN? Przedstawiamy modelkę "grającą" na gitarze
  4. Ile kosztuje prawo jazdy? Ceny kursów zależą od miejsca
  5. Jak usunąć wiadomość lub zdjęcie z Messengera? To dziecinnie proste

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News