Najlepszy sposób na zdrowie – okazje do 50% taniej
Canva
Barbara Daszuta - 28 Kwietnia 2020

Najlepszy sposób na zdrowie – okazje do 50% taniej

Wiosną wraz z całą przyrodą budzimy się do życia. To właśnie natura jest dla nas głównym źródłem zdrowia. Wybraliśmy najlepszy sposób na wzmocnienie organizmu i najciekawsze okazje, które nam to ułatwią.

Najważniejsze jest słońce i woda

Słońce i woda są niezbędne zarówno dla ludzi, jak zwierząt i roślin. Dzięki nim możemy zbierać obfite plony i cieszyć się dobrym zdrowiem. Warto pamiętać, że codzienna ekspozycja na słońce umożliwia produkcję witaminy D. Oprócz niej musimy dostarczać właściwą ilość wody oraz mikro- i makroelementów.

Wiosenna wyprzedaż to nie tylko niższacena, darmowawysyłka, lecz także możliwość otrzymania darmowego e-booka z przepisami [sprawdź].

Świeże warzywa i owoce to najbogatsze źródło zdrowia

Może wydawać się dziwne jak trudno niektórym z nas codziennie zapewnić 5 porcji owoców i warzyw. Ponadto duża grupa ankietowanych osób przyznaje się, że zapomina o przyjmowaniu płynów. Wcale niemusimysięzmuszać do picia wody.

Wystarczy kilka razy dziennie pić świeżo przygotowane sokiwarzywnoowocowe. Najlepiej wybierać produktylokalne, czyli cytrynę zastępujemy natką pietruszki lub polską papryką, która są niezwykle bogate w łatwo przyswajalną witaminę C.

Najlepsze właściwości odżywcze będą miały napoje przygotowane bezobróbkitermicznej, przy pomocy wyciskarki wolnoobrotowej. Już w minutę otrzymamy wspaniałą porcję witamin i płynu pełnego mikro i makroelementów. Poza tym warto zauważyć jak niewiele miejsca zajmuje rekomendowana przez nas wyciskarka wolnoobrotowa Philips Viva Collection [sprawdź niższą cenę].

Kupując ją teraz, nie tylko otrzymujemy niższą cenę i darmową wysyłkę, ale także darmowy e-book z przepisami! Wg nas to superokazja!

Dobrym pomysłem jest połączyć ze sobą warzywa, owoce oraz zaparzoną wcześniej i ostudzoną herbatęziołową np.: rumianek, pokrzywę lub miętę. Do koktajlu dodaj łyżkę oliwy z oliwek, która ułatwia przyswajanie witamin A, D, E i K.

Kolorowe koktajle owocowe

Przygotowany rano koktajlowocowy możemy zabrać ze sobą na spacer lub do pracy. W wybranym przez nas blenderze Philips Daily Collection [sprawdź niższą cenę] przygotujemy dużąporcjęzdrowia. Dodatkową zaletą jest to, że możemy go wykorzystać także do zrobienia pożywnej kremowejzupy. Dużym plusem jest też wygodny i łatwy w czyszczeniu szklanydzbanek.

Absolutnym hitem jest Avance Collection Ekstremalny blender Innergizer [sprawdź niższą cenę], którego ostatnie dostępne sztuki możemy kupić aż o 400 zł taniej!

uploaded

Artykuł zawiera lokowanie produktów

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News