Mikołaj Krawczyk Instagram
instagram.com/mikolaj_krawczyk_official/
Wiadomości Pikio - 20 Lutego 2019

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak. Co połączyło parę?

Mikołaj Krawczyk: Sylwia Juszczak, wiek, Instagram, ślub, Aneta Zając. Dziś - wokalista zespołu Rockoholic, kiedyś - jeden z głównych bohaterów Pierwszej Miłości. Jak wiedzie się byłemu aktorowi popularnego serialu Polsatu? Ustatkował się - ma żonę Sylwię Jaszczak i dziecko w drodze. Jak wyglądało wcześniej jego życie prywatne? A jak się miewa jego kariera? Czy zrezygnował z aktorstwa na stałe?

Mikołaj Krawczyk, w serialu - Paweł Krzyżanowski - był fundamentalną postacią produkcji. To jego losy widzowie mogli śledzić od samego początku istnienia Pierwszej Miłości. Po zakończeniu przygody z Polsatem w 2013 roku aktor nie spoczął na laurach. Swoją uwagę skupił przede wszystkim na karierze muzycznej. Dziś jest liderem zespołu rockowego Rockoholic. Mikołaj Krawczyk Mikołaj Krawczyk Rockoholic

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak

Muzyk od 2016 roku jest związany z Sylwią Juszczak, polską aktorką, znaną z takich seriali, jak Przyjaciółki, czy saga Nad rozlewiskiem. Mikołaj Krawczyk Mikołaj Krawczyk z Sylwią Juszczak

Mikołaj Krawczyk: wiek

Mikołaj Krawczyk urodził się 27 stycznia 1981 roku, więc ma 38 lat. Pochodzi z rodziny aktorów - Marii i Mirosława Krawczyków. Jego matka jest aktorką teatralną, natomiast ojciec znany jest z takich seriali jak na przykład Czułość i kłamstwa, emitowanego na przestrzeni lat 1999-2000. Wychowując się w artystycznej rodzinie, Mikołaj Krawczyk od najmłodszych lat pragnął związać swoją przyszłość ze sceną. Ukończył aktorstwo na Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi, swoją zawodową karierę rozpoczął w 2001 roku, występując w sztuce "Romeo i Julia" na deskach Teatru im. Stefana Jaracza. Popularność zdobył przede wszystkim wcielając się z rolę Pawła w Pierwszej Miłości w latach 2005 - 2013. Jednak może się pochwalić wcielaniem się w postaci - głównie epizodyczne - także w takich serialach jak: Klan, Lokatorzy, Singielka, Barwy Szczęścia czy Świat według Kiepskich.

Mikołaj Krawczyk Instagram

Instagram Mikołaja Krawczyka naprawdę dużo zdradza nam o życiu codziennym aktora. Jest on bardzo aktywny w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami nowymi projektami i po części życiem prywatnym. Mikołaj Krawczyk instagram.com/mikolaj_krawczyk_official Choć zdjęcia z partnerką, Sylwią Juszczak, nie pojawiają się zbyt często na jego profilu, jeśli dobrze poszukamy, kilka znajdziemy, ale raczej z podróży, niż ich życia codziennego. Jeśli chodzi o synów Mikołaja Krawczyka, to zdjęcia z nimi są rzadkością, zawsze są oni sfotografowani tyłem lub ich twarze zostają zamazane, pokazane są natomiast okoliczności i więzi, które łączą ich z ojcem. Aktor dzieli się przede wszystkim zdjęciami z kolegami z planów różnych seriali lub jego występów scenicznych.

Mikołaj Krawczyk Aneta Zając

Aktor na początku swojej zawodowej kariery był związany z koleżanką z planu Pierwszej Miłości. Ich związek trwał od 2005 do 2012 roku, byli wtedy jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu. Podobno para poznała się już w czasach studiów, kiedy Aneta Zając była na pierwszym roku aktorstwa. Zwróciła wtedy uwagę na przystojnego studenta trzeciego roku, jednak dopiero na planie serialu Polsatu ich miłość rozkwitła. Choć para była związana ze sobą prawie 10 lat, nigdy nie stanęła na ślubnym kobiercu i nigdy nie zalegalizowała związku. Doczekali się oni dwóch synów, bliźniaków: Michała i Roberta. Ich relacja rozpadła się, kiedy Mikołaj Krawczyk poznał Agnieszkę Włodarczyk i to z nią postanowił się związać. Para aktorów do dziś nie może dojść do porozumienia i od wielu lat toczy spór o opiekę nad chłopcami.

Mikołaj Krawczyk ślub

Wokalista, choć na swoim koncie miał dwa długoletnie i bardzo medialne związki, bardzo długo nie stawał na ślubnym kobiercu. Aktor był zaręczony co prawda z Agnieszką Włodarczyk, jednak do ślubu nigdy nie doszło. Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak w 2017 roku wzięli sekretny ślub. Para pochwaliła się obrączkami dopiero na premierze Pensjonatu nad rozlewiskiem, w którym gra żona aktora. - Tak, jesteśmy małżeństwem od zeszłego roku. Uroczystość była utrzymana w tajemnicy, nie wiedzieli o tym nawet najbliżsi. Udział wzięli w niej i najbliżsi, i wszystkie dzieci - skomentowali nowożeńcy. Małżonkowie obecnie spodziewają się dziecka, jednak żadne z nich nie chciało komentować tej wspaniałej nowiny. Mikołaj Krawczyk instagram.com/sylwia_alicja_juszczak/ ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Ewa Jakubowicz prywatnie. Jaką osobą jest gwiazda Pierwszej Miłości?
  2. Maciej Tomaszewski: aktor, żona, Pierwsza Miłość, ciekawostki
  3. Ewa Skibińska: wiek, Instagram, aktorka, Pierwsza Miłość, mąż

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News