Marek Suski nie zna programu swojej partii
.
Agata Karczewska - 18 Września 2019

Marek "Goblin" Suski to prawdziwy urwis. Zażartował z wyborców i nie ma pojęcia jaki program ma jego partia

Marek "Goblin" Suski kolejny raz zaliczył wizerunkową wpadkę. Tym razem wykazał się ogromną ignorancją i udowodnił, że nie zna programu własnej partii.

Marek Suski kolejny raz zaskoczył wszystkich swoim zachowaniem. Tym razem polityk nazywany przez przeciwników "Goblinem" wykazał się ignorancją i udowodnił, że nie zna programu własnej partii. Jego żarty coraz mniej podobają się jednak wyborcom.

Marek Suski żartuje z wyborców

Marek Suski swoim skandalicznym zachowaniem pokazał, że nie jest za bardzo zainteresowany zbliżającymi się wyborami, bo jak się okazuje, nie poświęcił nawet czasu na zapoznanie się z programem własnej partii.

Rusin nagle zaatakowała Gessler na żywo w DDTVN. Kraśko od razu zareagował. "Ja bym tego na głos nie mówił"Rusin nagle zaatakowała Gessler na żywo w DDTVN. Kraśko od razu zareagował. "Ja bym tego na głos nie mówił"Czytaj dalej

Szef Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów podczas rozmowy dla "Tłita"został zapytany o jeden zapis znajdujący się w programie PiS. Polityk nawet nie próbował ukryć swojej niewiedzy. Pokusił się również o żart, który wielu osobom może się wydawać nie na miejscu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Świat według KiepskichHalinka z "Kiepskich" musiała stawić czoła poważnej chorobie. Jest nieuleczalnaCzytaj dalej

Ignorancja i przesadnia pewność siebie polityka

Prowadzący rozmowę Marek Kacprzak zapytał Suskiego o kwestię powołania samorządu dziennikarskiego, o której jest mowa w programie PiS. Odpowiedź polityka była co najmniej rozczarowująca.

- Nie znam sprawy, tego pomysłu – nie wiem, o co chodzi. Ale jak znam zasadę samorządności, to jeżeli byłby samorząd, sami dziennikarze by się wybierali - odpowiedział Szef Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów.

Dziennikarz, który konwersował z Suskim, był dość zaskoczony tym, że polityk nie zna odpowiedzi na tak proste i konkretne pytanie. Być może postawa Marka Suskiego związana jest z tym, że jego ugrupowanie polityczne jest pewne sukcesu w jesiennych wyborach. Z tego względu może sobie pozwolić na takie przejawy arogancji i ignorancji.

Dzisiaj grzeje:

1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
2. Ciężarna panna młoda padła na ziemię tuż przed ołtarzem. Kiedy goście zrozumieli co naprawdę się stało, zaczęli płakać z rozpaczy i smutku

Widać, że Marek Suski ma zamiłowanie do żartów, co pokazywał już na wcześniejszych etapach swojej politycznej kariery. Według wielu w swoim mniemaniu jest prawdziwym urwisem, który lubi rzucać dowcipne uwagi na temat polityków partii opozycyjnych. Być może jego przesadna pewność siebie w którymś momencie się na nim zemści. Wszyscy pamiętają jego buńczuczne komentarze z 2017 roku, mówiące o tym, że byłby lepszą głową państwa niż Andrzej Duda.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyłudzają miliony z 500 plus. Rekordzistka zgarnęła z programu drugą pensję
  2. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]
  3. Mężczyzna od dawna planuje idealne zaręczyny. Boi się, że jeden szczegół może zrujnować jego zamiary
  4. Nie żyje legendarna dziennikarka. Przegrała walkę z nowotworem
  5. TVP: Rozbiły się dwa autokary pełne małych dzieci

Krzysztof JackowskiKrzysztof Jackowski miał rację? Wizje jasnowidza, które się spełniły, można się przerazićCzytaj dalej

Źródło: Wprost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News