Małgorzata Kożuchowska mężowie
youtube.com/TVP VOD
Mariusz Wiącek - 1 Kwietnia 2019

Ilu mężów miała Małgorzata Kożuchowska? Ogromne zaskoczenie

Małgorzata Kożuchowska od wielu lat doskonale znana jest fanom polskich seriali, a w szczególności widzom TVP. Jej popularność rodzi wśród widzów wiele pytań dotyczących jej życia prywatnego. Wśród nich najczęściej zadawanym jest to, jak wygląda jej małżeństwo i ilu mężów miała do tej pory.

Małgorzata Kożuchowska jest aktywna w zawodzie aktorki od 1993 roku. Jednak szersza publiczność poznała ją dopiero w 1997 roku, po ważnej roli w kultowym filmie Juliusza Machulskiego - Kiler. Na fali tej popularności została zaangażowana do nowego serialu, emitowanego od 2000 roku "M jak miłość", który okazał się wielkim sukcesem i szeroko otworzył młodej aktorce drogę na szczyty polskiego show-biznesu.

Naturalnym jest, że osoba stająca się celebrytą wzbudza zainteresowanie wśród swoich obserwatorów nie tylko talentem zawodowym, ale także kulisami życia prywatnego. Podobnie był w przypadku Małgorzaty Kożuchowskiej, która szybko poznała, że sława ma również swoje negatywne skutki. Do tej pory wielu jej fanów zastanawia się, jak wygląda jej życie prywatne, o którym z reguły się nie wypowiada. Najczęściej powtarzanym pytaniem jest to, ile miała w swoim życiu mężów, gdyż jak wiadomo, wśród aktorów i celebrytów w tym względzie często dochodzi do rotacji.

Agnieszka Kotulanka gróbGrób Agnieszki Kotulanki wygląda niewiarygodnie. Niesamowity widok ponad rok po jej śmierciCzytaj dalej

Małgorzata Kożuchowska: ile miała mężów?

Znana aktorka przez długi czas starała się unikać pytań o życie prywatne. Wiadomo, że jeszcze w 2003 roku udzieliła obszernego wywiadu, w którym zwierzała się ze swoich problemów miłosnych. Miała bowiem w tamtym czasie partnera, z którym stali przed bardzo życiowymi decyzjami. Sama aktorka przyznawała, że chciałaby się ustabilizować i to mogło być powodem ich problemów.

Koniec końców ona i Marek Straszewski - eks-model i fotograf - rozstali się. Po tym czasie kilkukrotnie była związana z kolegami z branży, na przykład Andrzejem Zielińskim (znanym z "Na dobre i na złe") oraz Marcinem Dorocińskim.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

top modelZwycięzcy Top Model to ukrywali. Szokująca prawda wyszła na jawCzytaj dalej

Jednakże ostatecznie Małgorzata Kożuchowska zaufała tylko jednej osobie na tyle, by przysiąc jej miłość do końca życia. Tą osobą stał się Bartłomiej Wróblewski, młodszy od niej o 6 lat. Jest z wykształcenia dziennikarzem i przez jakiś czas współpracował z TVP. Para wzięła ślub w 2008 roku w Warszawie. Sześć lat później na świat przyszedł ich syn, Jan Franciszek, który jest wielkim oczkiem w głowie rodziców.

Małgorzata Kożuchowska w swoim życiu miała tylko jednego męża, co jest swojego rodzaju ewenementem w środowisku aktorskim. Wielu fanów właśnie przez ten fakt czuje większą sympatię do aktorki.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Doda OKRADZIONA przez pracownika. Wyniósł z jej mieszkania 200 tys. złotych!
  2. Szokujące fakty o Małgorzacie Kożuchowskiej. Jej przyjaciel wyjawił całą prawdę. Tego się nie spodziewaliście!
  3. Koszmarny dramat Poli Raksy. Mąż bezlitośnie ją upokorzył, coś strasznego
  4. Jak wykonać paznokcie hybrydowe w domu? Najprostsze sposoby
  5. Doda nie chce mieć dzieci. Powód podzielił społeczeństwo
  6. TVP przekazało tragiczną informację. Dzieci nie żyją

leszek millerLeszek Miller przeszedł przez piekło. Wstrząsające faktyCzytaj dalej

źródło: Wikipedia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News