Lany Poniedziałek - piosenka
picryl.com/canada
Adrian Sobolewski - 16 Kwietnia 2019

Piosenki na Lany Poniedziałek. Naucz ich swoje dzieci

Lany Poniedziałek - piosenka to zawsze świetny towarzysz zabawy. Czy znajdziemy idealny akompaniament do dyngusowego polewania wodą? Oto przegląd piosenek idealnych na Lany Poniedziałek!

Lany Poniedziałek - piosenka jest dobra na wszystko! Dzięki niej nawet najbardziej nudne aktywności mogą nabrać barw i stać się, przynajmniej w głowie, ciekawą, muzyczną przygodą. Czy w takim razie mogą one jeszcze ulepszyć Lany Poniedziałek - dzień uwielbiany przez każdego konesera psikusów? Przeglądamy najlepsze piosenki na tę mokrą okazję - zarówno dla najmłodszych, jak i dla tych młodych duchem!

Lany Poniedziałek - piosenka jest dobra na każdą okazję

Lany Poniedziałek tradycyjnie nie kojarzy się raczej z piosenkami. Kiedy myślimy o dyngusie, najczęściej do głowy przychodzą tradycje związane z oblewaniem się wodą - możemy wyobrażać sobie wiadra pełne lodowatej wody, z którymi ganialiśmy się w dzieciństwie z rodzeństwem albo najnowsze wodne pistolety, które leżą u nas w piwnicy przygotowane na poniedziałkową bitwę ze znajomymi. Okazuje się, że nawet takie tradycje możemy trochę wzbogacić, dodać do nich coś od siebie. Dlaczego by nie dorzucić w takim razie piosenki, do której dobrze nam się będzie oblewać - może coś, co wprawia nas w bojowy nastrój?

Piosenki na Lany Poniedziałek

W Lany Poniedziałek będziemy musieli się dużo ruszać - im cel bardziej ruchomy, tym trudniej go oblać. Dlatego idealna piosenka na ten dzień powinna być żywa i energiczna. Oczywiście powinna też zawierać najważniejszy temat dla tego święta - wodę! Na szczęście udało nam się znaleźć kilka przykładów takiej muzyki - i nie jest to tylko "Deszczowa Piosenka"! Oto one:

 • happysad - Taką wodą być
 • Bajm - Nie ma wody na pustyni
 • Hey - Woda
 • Enej - Woda życiodajna
 • Bobby Darin - Splish Splash
 • TLC - Waterfalls
 • Rihanna - Umbrella
 • The Weather Girls - It's Raining Men

Te piosenki zagwarantują każdemu dobry nastrój i energię do oblewania wodą! Może nawet sprawią, że będziemy w stanie lepiej unikać ataków na nasze suche ubranie!

Lany poniedziałek - piosenka dla dzieci. YouTube przychodzi z pomocą!

Powszechnie znanym faktem jest to, że dzieci najlepiej uczą się przez zabawę. Piosenki są świetnym sposobem na zainteresowanie maluchów, które dzięki wpadającym w ucho kawałkom dowiedzą się czegoś nowego o otaczającym ich świecie.

Dlatego powstaje wiele okolicznościowych piosenek, które wyjaśniają różne ważne zdarzenia w roku - tak samo stało się ze śmigusem-dyngusem. Dlatego w Lany Poniedziałek Youtube może nam przyjść z pomocą. Tam znajdziemy wiele piosenek na każdy wiek, które nie tylko powiedzą naszym pociechom coś więcej o tradycjach Wielkanocnych, ale też pozwolą im się rozerwać i zająć czymś, kiedy rodzice będą toczyć wojnę na wodne pistolety! Takiej piosenki możemy nauczyć się z naszym dzieckiem i odśpiewać w czasie poniedziałkowego obiadu! Oto jedna z fajnych, lano-poniedziałkowych przyśpiewek:

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

 1. Jak pomalować pisanki na Wielkanoc? Sposobów jest mnóstwo!
 2. Co to jest Wielki Czwartek? Symbole i tradycje tego dnia
 3. Kiedy jest Triduum Paschalne 2019? Te dni już niebawem
 4. Najlepsze przepisy wielkanocne Magdy Gessler i Ewy Wachowicz
 5. Pisanki wielkanocne - wszystkie pomysły i wzory w jednym miejscu

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News