Kuchenne Rewolucje, ile zarabia Makłowicz
screen/YouTube/UWAGA TVN
Wiadomości Pikio - 18 Kwietnia 2019

Ile zarabia Makłowicz? W porównaniu z Gessler wypadł nadzwyczaj zaskakująco

Kuchenne Rewolucje to najpopularniejszy program kulinarny w Polsce, jednak Robert Makłowicz również jest ceniony w środowisku. Wiemy, ile zarabia autor programu "Makłowicz w podróży". W zestawieniu z dochodami królowej TVN wypada zaskakująco.

Kuchenne Rewolucje są obecnie najpopularniejszym i najchętniej oglądanym kulinarnym show w Polce. Chyba nie ma osoby, która nie znałaby Magdy Gessler i jej emocjonalnych wybuchów na widok brudnej kuchni lub niesmacznych potraw. Jednak Robert Makłowicz również jest ceniony w tej branży i należy do bardzo rozpoznawalnych postaci.

Robert Makłowicz do 2017 roku prowadził kulinarny cykl Makłowicz w Podróży, w którym odszedł od tradycyjnego schematu "gotowania na ekranie". Ludzie uwielbiali jego programy nie tylko ze względu na świetne przepisy, ale także ciekawe informacje o innych krajach i ich kulturach. Bardzo wiele osób oglądało program równie chętnie, jak Kuchenne Rewolucje Magdy Gessler.

Lidl robakiObejrzyjcie je dwa razy zanim nałożycie dzieciom. Obrzydliwe robale w popularnych pieluchach z LidlaCzytaj dalej

Kuchenne Rewolucje to nie wszystko. Gwiazdy kulinarnej gałęzi show biznesu zarabiają na prywatnych pokazach

Programy, takie jak Kuchenne Rewolucje czy Makłowicz w podróży, to nie wszystko. Gwiazdy kulinarnej gałęzi show biznesu zarabiają również na prywatnych pokazach i degustacjach. Na zapraszanie gwiazd decydują się przede wszystkim właściciele dużych firm lub organizatorzy eventów. Nie ma wątpliwości, że obecność Magdy Gessler czy Roberta Makłowicza będzie doskonałym uświetnieniem każdego wydarzenia.

Zaproszenie gwiazdy wiąże się jednak z wysokimi kosztami. Zdecydowaną liderką jest tutaj Magda Gessler, której za godzinny pokaz kulinarny oraz degustację przygotowanych potraw trzeba zapłacić przynajmniej 30 tysięcy złotych. W ścisłej czołówce znaleźli się również Karol Okrasa, Pascal Brodnicki czy Ewa Wachowicz. Gdzie w tym zestawieniu znajduje się Robert Makłowicz? Popularny kucharz wypada dość zaskakująco na tle królowej TVN.

Ile zarabia Robert Makłowicz? W porównaniu z Gessler wypada zaskakująco

Według informacji podanych przez media, Magda Gessler nie jest jedyną liderką w kategorii cen prywatnych pokazów kulinarnych. Występ Roberta Makłowicza na firmowej imprezie również kosztuje ok. 30 tysięcy złotych. To dokładnie taka sama kwota, jaką życzy sobie Magda Gessler. Dla wielu osób jest to duże zaskoczenie.

Wydawało się, że autorka programu Kuchenne Rewolucje jest poza zasięgiem również w kwestii płac. Jak się jednak okazuje, Robert Makłowicz dotrzymuje jej kroku. Program Makłowicz w podróży nie jest już emitowany na antenie TVP, ale jego bohater wciąż jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd kulinarnego show biznesu. Jak widać, popularny kucharz zna swoją wartość.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobiety lepiły się do Zbigniewa Wodeckiego jak muchy! Ale to właśnie ona była jego największą miłością
  2. Cała prawda o mężu Magdy Gessler! Opadnie wam szczęka, jak dowiecie się, gdzie mieszka!
  3. Katarzyna Dowbor nie wytrzymała. Ujawnia prawdę o programie "Nasz nowy dom"
  4. To będzie przełom ws. strajku nauczycieli? Agata Duda wzięła sprawy w swoje ręce
  5. Szczęka opada do samej ziemi. Zdjęcie wyzwolonej z ubrań pupy Małgorzaty Rozenek skomentował jej mąż
  6. Partner Przybylskiej wyszedł z aresztu i przerywa milczenie. Ujawnia, jak było NAPRAWDĘ, jesteśmy w szoku

żona wiśniewskiegoŻona Wiśniewskiego usunęła go z życia i nie tylko. Zatrważające fakty wprowadzają w osłupienieCzytaj dalej

źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News