Kto ubiera aktorów Na wspólnej w TVN
Instagram - Na Wspólnej TVN
Izabela Gawron - 6 Maja 2019

Kto ubiera aktorów Na wspólnej? Ich stroje wyglądają wyjątkowo

Kto ubiera aktorów Na wspólnej? Ich stroje wyglądają wyjątkowo. Okazuje się jednak, że za ich stylem stoi cały sztab specjalistów. Cała Polska śledzi losy bohaterów Na wspólnej, a oryginalne stylizacje przyciągają wzrok każdego widza.

Kto ubiera aktorów Na wspólnej? Okazuje się, że za ich niezwykłym stylem stoi wiele osób. Każdy z nas oglądając serial zastanawia się, skąd pomysł na tak udane stylizacje. Nic nie jest przypadkowe, także tutaj odpowiada za to wykwalifikowana i doświadczona osoba, która razem ze swoimi współpracownikami tworzy niezwykle udany efekt końcowy. Wiele osób czerpie z tego prawdziwą inspirację i na ulicach można podziwiać efekty.

Na wspólnej - ubrania

Serial emitowany od 2003 roku na TVN od lat cieszy się niezwykłą popularnością. Każdy śledzi losy bohaterów z zapartym tchem. Nowe odcinki i przygody postaci dostarczają nam rozrywki, a zwyczajna proza życia pozwala nam się z nimi identyfikować. Jednakże nie tylko ich losy sprawiają, że tak chętnie wracamy do śledzenia fabuły. Wiele osób lubi ten serial za inspirujące stroje. Zawsze trafiają w obecne trendy i pokazują co się obecnie nosi. Dużo kobiet to bardzo docenia i pod ich wpływem odświeża swoją własną garderobę. Pojawia się zatem pytanie - kto ubiera aktorów Na wspólnej?

Kto ubiera aktorów Na wspólnej?

Stoi za tym bardzo wykwalifikowana osoba. Jeśli ktoś się spodziewał bardzo znanej twarzy, pomylił się. Za wspaniałe stylizacje odpowiada Małgorzata Stefaniak razem ze swoim dużym sztabem kompetentnych pomocników. Małgorzata Stefaniak jest kostiumografem, członkiem Polskiej Akademii Filmowej. Od samego początku istnienia znanego serialu odpowiada za kostiumy.

Okazuje się jednak, że nie tylko czuwa nad strojami w tej produkcji. Ma na koncie wiele znanych tytułów m.in. "Magda M.", "Świadek Koronny", "39 i pół". Karierę zaczynała już w latach 70. jako współpraca kostiumograficzna. Jednym z większych osiągnięć są udziały w międzynarodowych i bardzo cenionych produkcjach oscarowych takich jak "Lista Schindlera", czy "Pianista". Jest doceniania nie tylko w Polsce, ale też za granicą. Otrzymała wiele nagród za swoją działalność, niestety nie jest znana szerszej publiczności. Wiele fanek serialu podziękowałoby jej za inspirującą i świetną działalność.

źródło: filmpolski.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News